reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2024

reklama
Hej ! :) Witam się i ja . Test wykonałam dzisiaj popołudniu i są dwie kreski 🫣 Jutro rano robię kolejny . Mam nadzieję, że zostanę z wami na dłużej .
 

Załączniki

  • IMG_2330.jpeg
    IMG_2330.jpeg
    1,8 MB · Wyświetleń: 136
Co słychać dziewczyny? Jak się czujecie? Ja odliczam dni do wizyty🙈 zawsze nie moglam się na nią doczekac i w tej ciąży tak samo. Pobolewa mnie chwilami brzuch ale magnez i nospa dają radę. Poza tym mam suchosc wiecie gdzie, i smaruje się trochę żelem feminum. Ulga. W poprzedniej ciazy nie mialam żadnej z tych dolegliwości. Mam nadzieje, ze wszystko będzie dobrze i staram się nie nastawiać negatywnie, bo poprzednio odebrało mi to cała radość z ciazy. Pozdrawiamy Was ja i mój brzuch❤️😅
 
Co słychać dziewczyny? Jak się czujecie? Ja odliczam dni do wizyty🙈 zawsze nie moglam się na nią doczekac i w tej ciąży tak samo. Pobolewa mnie chwilami brzuch ale magnez i nospa dają radę. Poza tym mam suchosc wiecie gdzie, i smaruje się trochę żelem feminum. Ulga. W poprzedniej ciazy nie mialam żadnej z tych dolegliwości. Mam nadzieje, ze wszystko będzie dobrze i staram się nie nastawiać negatywnie, bo poprzednio odebrało mi to cała radość z ciazy. Pozdrawiamy Was ja i mój brzuch❤️😅
Hej, u mnie na razie ok. Bez objawowo. Tylko piersi bolą.
Czekam na 25 sierpnia i wizytę. Do tego czasu może zbadam betę w tym tyg raz jeszcze.

Ogolnie się nie nastawiam i nie przywiązuję. Żyje jak dotychczas.
 
Hej, u mnie na razie ok. Bez objawowo. Tylko piersi bolą.
Czekam na 25 sierpnia i wizytę. Do tego czasu może zbadam betę w tym tyg raz jeszcze.

Ogolnie się nie nastawiam i nie przywiązuję. Żyje jak dotychczas.
Kurcze ja akurat po 48 godzinach od zbadania bety bylam na wyjeździe i nie mialam możliwości zbadać a teraz to już chyba dam sobie spokój. Za dużo czasu minęło. Nie wiem czy to będzie miarodajne.
 
Co słychać dziewczyny? Jak się czujecie? Ja odliczam dni do wizyty🙈 zawsze nie moglam się na nią doczekac i w tej ciąży tak samo. Pobolewa mnie chwilami brzuch ale magnez i nospa dają radę. Poza tym mam suchosc wiecie gdzie, i smaruje się trochę żelem feminum. Ulga. W poprzedniej ciazy nie mialam żadnej z tych dolegliwości. Mam nadzieje, ze wszystko będzie dobrze i staram się nie nastawiać negatywnie, bo poprzednio odebrało mi to cała radość z ciazy. Pozdrawiamy Was ja i mój brzuch❤️😅
Ja ogolnie jestem tylko senna i piersi mnie bolą, a tak to wszystko na tą chwilę 👌.
Jeszcze wczoraj częściej odczuwałam jakieś tam ciągnięcia w podbrzuszu ale dziś już coraz rzadziej.
W którym tygodniu będziesz miała wizytę?Ja dopiero będę się umawiać ale planuje tak w 8 -9 tc.
 
Ja ogolnie jestem tylko senna i piersi mnie bolą, a tak to wszystko na tą chwilę 👌.
Jeszcze wczoraj częściej odczuwałam jakieś tam ciągnięcia w podbrzuszu ale dziś już coraz rzadziej.
W którym tygodniu będziesz miała wizytę?Ja dopiero będę się umawiać ale planuje tak w 8 -9 tc.
Teraz jestem 4+3 więc wizyta będzie około 8 tygodnia.
Nie chce iść wcześniej, chce mieć czarno na białym.
Ja już mam bardzo obojętny stosunek po moich przejściach, ale może miło się zaskoczę.
 
Kurcze ja akurat po 48 godzinach od zbadania bety bylam na wyjeździe i nie mialam możliwości zbadać a teraz to już chyba dam sobie spokój. Za dużo czasu minęło. Nie wiem czy to będzie miarodajne.
Ja we wcześniejszych ciążach goniłam i spr co 48 godz. Ale co z tego, przyrosty były ok a ciąża zatrzymywała się pozniej.
Więc teraz spr po tygodniu czy rośnie i już nic nie robię tylko czekam na wizytę. Leki mam, obstawiona jestem nic więcej zrobić nie mogę :)
 
Co słychać dziewczyny? Jak się czujecie? Ja odliczam dni do wizyty🙈 zawsze nie moglam się na nią doczekac i w tej ciąży tak samo. Pobolewa mnie chwilami brzuch ale magnez i nospa dają radę. Poza tym mam suchosc wiecie gdzie, i smaruje się trochę żelem feminum. Ulga. W poprzedniej ciazy nie mialam żadnej z tych dolegliwości. Mam nadzieje, ze wszystko będzie dobrze i staram się nie nastawiać negatywnie, bo poprzednio odebrało mi to cała radość z ciazy. Pozdrawiamy Was ja i mój brzuch❤️😅
Ja miałam ciężką noc , spałam może ze 2 h a o 5 musiałam wstać bo na 7:00 do pracy :) Podbrzusze od wczoraj mnie boli dosyć intensywnie .
 
reklama
U mnie też bóle podbrzusza, wrażliwe piersi i senność. Ale mogłabym to przeoczyć, gdyby nie test ;) za to z dziwnych objawów, których nie miałam w poprzedniej ciąży, mam metaliczny posmak w ustach. Kompletnie nie słyszałam o takim objawie. Dopiero w internecie doczytałam jak szukałam co może być tego powodem 🙈

Moja wizyta zgodnie z datą od zapłodnienia będzie 6+0. Wcześnie. Nawet biłam się z myślami czy nie przełożyć. Ale w poprzedniej ciąży było już wszystko widać. Potem planuję wakacje, wiec mam cichą nadzieję, że wszystko będzie dobrze…
 
Do góry