reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2024

reklama
Dziewczyny a ja mam problem....
Przed ciąża leczylamm się na depresję i stany lękowe, po konsultacji z lekarzem odstawilam leki i wtedy zaszłam w ciaze, lecz niestety od dwóch dni dopadły mnie lęki i nie umiem Sobie z tym poradzić..... Umyślałam siebie że napewno dziecko jest chore że ma zespół dawna... I nie jestem sobie w stanie przegadać...boje sie że depresja wraca...nue mam chęci na nic... Nie Wiem jak to będzie
Strach mnie paraliżuje
 
Dziewczyny a ja mam problem....
Przed ciąża leczylamm się na depresję i stany lękowe, po konsultacji z lekarzem odstawilam leki i wtedy zaszłam w ciaze, lecz niestety od dwóch dni dopadły mnie lęki i nie umiem Sobie z tym poradzić..... Umyślałam siebie że napewno dziecko jest chore że ma zespół dawna... I nie jestem sobie w stanie przegadać...boje sie że depresja wraca...nue mam chęci na nic... Nie Wiem jak to będzie
Strach mnie paraliżuje
To jest bardzo trudny temat.
Ten strach jest zawsze, zwykle pomaga pozytywne myślenie, ale niekiedy jest to trudne do wykonania. W pierwszej ciąży tez byłam pełna obaw, a nawet po porodzie prosiłam lekarzy aby sprawdzali czy wszystko jest Ok, wszystkie moje obawy zgłaszałam, bo się po prostu bałam.
Nie chcesz dalej korzystać z wizyt u lekarza, do którego chodziłaś przed ciążą?
 
Dziewczyny a ja mam problem....
Przed ciąża leczylamm się na depresję i stany lękowe, po konsultacji z lekarzem odstawilam leki i wtedy zaszłam w ciaze, lecz niestety od dwóch dni dopadły mnie lęki i nie umiem Sobie z tym poradzić..... Umyślałam siebie że napewno dziecko jest chore że ma zespół dawna... I nie jestem sobie w stanie przegadać...boje sie że depresja wraca...nue mam chęci na nic... Nie Wiem jak to będzie
Strach mnie paraliżuje
Hmmm myślę, że w takiej sytuacji warto pójść do tego lekarza u którego byłaś przed ciążą żeby spróbować to przerwać zanim to wszystko się rozhula na dobre . Lęki chyba ma każda z nas , ale nie możemy pozwolić na to żeby nas paraliżowały . Ściskam mocno 🤗
 
Dziewczyny a ja mam problem....
Przed ciąża leczylamm się na depresję i stany lękowe, po konsultacji z lekarzem odstawilam leki i wtedy zaszłam w ciaze, lecz niestety od dwóch dni dopadły mnie lęki i nie umiem Sobie z tym poradzić..... Umyślałam siebie że napewno dziecko jest chore że ma zespół dawna... I nie jestem sobie w stanie przegadać...boje sie że depresja wraca...nue mam chęci na nic... Nie Wiem jak to będzie
Strach mnie paraliżuje
A może powinnaś znowu wybrać się na konsultację? Może są jakieś leki które można w ciąży stosować? A może jakaś psychoterapia byłaby wystarczająca? Przytulam mocno
 
To jest bardzo trudny temat.
Ten strach jest zawsze, zwykle pomaga pozytywne myślenie, ale niekiedy jest to trudne do wykonania. W pierwszej ciąży tez byłam pełna obaw, a nawet po porodzie prosiłam lekarzy aby sprawdzali czy wszystko jest Ok, wszystkie moje obawy zgłaszałam, bo się po prostu bałam.
Nie chcesz dalej korzystać z wizyt u lekarza, do którego chodziłaś przed ciążą?
Lekarz to tylko jest od zdiagnozowania choroby i wypisania lekow, teraz to jedynie psycholog i jeśli mi się nie poprawi będę musiała pojsc. W pierwszej ciąży też się mega balam.... Ale teraz ten strach osiągnął apogeum... No nic będę musiała poczekac do badań prenatalnych wtedy może się trochę uspokoje lub nie
 
Lekarz to tylko jest od zdiagnozowania choroby i wypisania lekow, teraz to jedynie psycholog i jeśli mi się nie poprawi będę musiała pojsc. W pierwszej ciąży też się mega balam.... Ale teraz ten strach osiągnął apogeum... No nic będę musiała poczekac do badań prenatalnych wtedy może się trochę uspokoje lub nie
Jak najbardziej skorzystałabym z pomocy specjalisty, tak jak dziewczyny piszą ten strach nie może nas paraliżować. Trzeba sobie oszczędzać stresów, bo dużo przed nami jeszcze.
Ściskam mocno, bo wiem że to jest trudne. Ale tak masz racje te pierwsze prenatalne już powinny nas trochę uspokoić.
 
Lekarz to tylko jest od zdiagnozowania choroby i wypisania lekow, teraz to jedynie psycholog i jeśli mi się nie poprawi będę musiała pojsc. W pierwszej ciąży też się mega balam.... Ale teraz ten strach osiągnął apogeum... No nic będę musiała poczekac do badań prenatalnych wtedy może się trochę uspokoje lub nie
Ja dlatego będe robiła Nifty z krwi genetyczne. Będzie czarno na białym i bardzo szybko. Szkoda czasu na nakręcanie jak żyjemy w czasach w których można mieć pewność.
 
reklama
Ja dlatego będe robiła Nifty z krwi genetyczne. Będzie czarno na białym i bardzo szybko. Szkoda czasu na nakręcanie jak żyjemy w czasach w których można mieć pewność.
Ja chyba też się zdecyduje na Nifty. Masz wynik i 100% pewności a pappa to statystyka. Bardzo się przez to badanie nastresowalam w ciazy z córką.
 
Do góry