reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

Ja własnie odkryłam ,że też zaczęłam plamić:no:.Do lekarza nie pójdę gdyż tu w Belgii do 12 tyg nic nie robią,a do Polski dopiero wracam za tydzień.Jedynie mogę sie modlić,aby to było jednorazowe...
 
reklama
Mnie dziś bolał brzuch nie wiem czy z nerwów czy co. Syn poszedł do przedszkola pierwszy dzień, prędzej chodził do klubu malucha z którego nie byliśmy zadowoleni. Wzięłam wolne i leżała i spałam. Jest na szczęście lepiej :)

Napisane na D6503 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mnie dziś bolał brzuch nie wiem czy z nerwów czy co. Syn poszedł do przedszkola pierwszy dzień, prędzej chodził do klubu malucha z którego nie byliśmy zadowoleni. Wzięłam wolne i leżała i spałam. Jest na szczęście lepiej :)

Napisane na D6503 w aplikacji Forum BabyBoom
Tez byłam po córkę w przedszkolu mam tak 15 min może trochę mniej i jednak po powrocie mnie trochę ciągnie.

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzięki dziewczyny, na razie nic więcej nie było, brzuch też mnie nie boli, to może nie będzie źle.

Dorota37 ja mieszkam w Holandii, i jest to samo, a dodatkowo nie mam jeszcze ubezpieczenia
 
Igusiad ja przyjechałam tylko na pare tygodni do męża,mam co prawda e-kuz ale to chyba w razie czego mi nie pomoze.Wydaje mi się ,że brązowawe plamienie oznacza niski poziom progesteronu a tu nie dostanę ani luteiny ani duphastonu.Wiem bo moja siostra była tu w ciąży i nikt nie myśli o ciąży dopóki nie minie pierwszy trymestr,ciąża musi sama sobie poradzić.
A ty wogóle nie masz żadnego ubezpieczenia?
 
Dziś mam trzecia wizytę u gina i pewnie znów zrobi usg. Ostatnio wszystko było dobrze, a teraz się martwię czy będzie ok. Mam nadzieję że maluszek duzo urosl od ostatniej wizyty... Jestem teraz w 10 tyg a dokladnie 9 tygodni i 0 dni. Napisze Wam wszystko jak wrócę. Trzymajcie kciuki...
 
mój e-kuz parę dni temu minął, nie mam więc teraz żadnego ubezpieczenia. Czekam na meldunek, miał być do 2 tyg, które minęły wczoraj, mamy czekać bo jest okres wakacyjny, dopiero jak będę go miała będę mogła się ubezpieczyć, i dopiero wtedy umówic do położnej. W niedziele byłam u polskiego gin, ale to daleka wyprawa i niestety bardzo kosztowna:-(
 
Dziś mam trzecia wizytę u gina i pewnie znów zrobi usg. Ostatnio wszystko było dobrze, a teraz się martwię czy będzie ok. Mam nadzieję że maluszek duzo urosl od ostatniej wizyty... Jestem teraz w 10 tyg a dokladnie 9 tygodni i 0 dni. Napisze Wam wszystko jak wrócę. Trzymajcie kciuki...
Jesteśmy w podobnym tygodniu, ja 9+1 , kolejna wizyta dopiero koniec września i tak mam umówione usg genetyczne :-)
 
Dziewczyny przez was co chwile chodze do toalety sprawdzic czy jest czysto :/ ale skoro moje piersi sa ogromne i strasznie bola to chyba progesteron wysoki czyz nie? trzymam za nas wszystkie kciuki

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mnie cycki mimo wszystko bolały także to chyba średni wyznacznik.
Ja już jestem na oddziale. Na razie jakieś wstępne diagnozy są ale nie chce pisać póki porządniej się to nie potwierdzi. Ale ogólnie jest ok i raczej mam szansę ciążę utrzymać :) także sobie już leżę i odpoczywam :)
 
Do góry