reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

Mnie cycki mimo wszystko bolały także to chyba średni wyznacznik.
Ja już jestem na oddziale. Na razie jakieś wstępne diagnozy są ale nie chce pisać póki porządniej się to nie potwierdzi. Ale ogólnie jest ok i raczej mam szansę ciążę utrzymać :) także sobie już leżę i odpoczywam :)
No to mnie nie pocieszylas ;( trzymam kciuki za ciebie i dzidziusia. Odpoczywaj duzo.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mnie cycki mimo wszystko bolały także to chyba średni wyznacznik.
Ja już jestem na oddziale. Na razie jakieś wstępne diagnozy są ale nie chce pisać póki porządniej się to nie potwierdzi. Ale ogólnie jest ok i raczej mam szansę ciążę utrzymać :) także sobie już leżę i odpoczywam :)
Odpoczywaj odpoczywaj! Trzymam kciuki za Ciebie i dzidziusia :)
 
Nie panikuj... Stres najmniej jest w ciąży potrzebny. Jeżeli wszystko jest ok to czemu sobie wmawiasz? [emoji12]
Niestety taka ze mnie panikara, ale staram sie myslec pozytywnie. Wcześniej caly czas sie martwilam czy w ogole uda mi sie zajsc w ciaze a udalo sie w 2 cyklu. Takze bedzie dobrze, musi byc:)

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny bardzo mnie brzuch boli tak mi jakos promieniuje ze az szyjke macicy czuje. Co robic? Wziac nospe?
Boli Cie tak jak na okres? Plamisz? Ból jest do wytrzymania, czy niebardzo? Mnie jak bolał tak jak na okres to mój gin powiedział, że tak może być, bo wszystko sie poszerza. A jeżeli ból jest bardzo uciążliwy weź nospe ;)
 
reklama
Mnie dzis za to bola ledzwie. No i ogolnie rozbita przez chorobę jestem. Na szczesie jutro mam urlop. Mam nadzieje ze przez weekend sie wykuruje

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry