reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

Dziewczyny trzymam za was mocno &&&& żeby wszystko było oki

Ja już po wizycie , moja fasolka ma już 2,5 cm , widziałam i słyszałam serduszko , mam dalej brać duphaston ostatnie opakowanie :-) i już mam wyznaczony termin pierwszych badań prenatalnych/ genetycznych za 3 tygodnie , teraz mam 9tc 2d według usg czyli się zgadza , bo według om to 9tc 3d

Czekam na wasze wieści z wizyt zaraz rzucę fotę :-)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
1472742168-pfknuc.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jesteśmy w podobnym tygodniu, ja 9+1 , kolejna wizyta dopiero koniec września i tak mam umówione usg genetyczne :-)

Super ze mamy praktycznie ten sam tydzień :-) :) usg genetyczne to te tzw badania prenatalne z usg ktore okreslaj np czy nie ma zespołu downa czy raczej inne? Bo ja tylko będę robić prenatalne żeby nie zwariowac :wink:
 
Super ze mamy praktycznie ten sam tydzień :-) :) usg genetyczne to te tzw badania prenatalne z usg ktore okreslaj np czy nie ma zespołu downa czy raczej inne? Bo ja tylko będę robić prenatalne żeby nie zwariowac :wink:
Ciekawe która pierwsza z nas urodzi hehe ;) na usg mierzą kość nosową, przeziernosc karkowa
Super ze mamy praktycznie ten sam tydzień :-) :) usg genetyczne to te tzw badania prenatalne z usg ktore okreslaj np czy nie ma zespołu downa czy raczej inne? Bo ja tylko będę robić prenatalne żeby nie zwariowac :wink:


Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dzięki dziewczyny , no zobaczymy u kogo pierwsze dzieciątko się wykluje , ja syna urodziłam 7 dni przed terminem :-)

April- tak to samo genetyczne czyli prenatalne tak mam na skierowaniu napisane


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry