reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

reklama
Cześć Dziewczyny :)
Ja już po rozpoczęciu roku szkolnego. Dobrze, że krótko trwało.

Cyntia85 - na 3 miesiące. 30 września kończy mi się umowa...

Dziewczyny, czy Wy też się tak fatalnie czujecie po Duphastonie? Ja mam takie nudności, że nie wytrzymam, na dodatek stany depresyjne. Siedzę i ryczę, dłużej tego nie zniosę... a wizyta u gin dopiero 7.09 :(

Ja biorę luteinę, ale i u mnie w skutkach ubocznych jest, że mogą być takie objawy. Mnie też męczą nudności, ale już nie wnikam z jakiego powodu.



Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Malyynka- trzymam kciuki, leż, odpoczywaj i bądź dobrej myśli.

Dziewczyny które będą miały prenatalne, powiedzcie mi jak to się odbywa? jakie badania wykonują na fundusz? bo im więcej o tym czytam tym głupsza jestem.
Ja miałam w poprzedniej ciąży tak:
Usg sprawdzenie wszystkich narządów w brzuszku, głowy no i jak się da płci, sprawdzone przeplywy w macicy, pepowinie, echo serca, ilość płynu owodniowego, przezierność karkowa i kość nosową, potem miałam test podwójny wolna beta hcg + pappa, za test podwójny placilam. On jest potrzebny do ustalenie jakie jest ryzyko wystąpienia trisomii (zespol downa, turnera i patou). To tak jakoś w skrócie [emoji3]

Napisane na SM-T211 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja tez zastanawiam sie czy moje zle samopoczucie nie jest spowodowane luteina. Inaczej wyobrazalam sobie te ciaze. Z synem nie bylo idealnie i wymiotoealam i slabo mi bylo ale teraz to jest po prostu bardzo zle. Czekam do nastepnego trymestru.
 
Cyntia85 - na 3 miesiące. 30 września kończy mi się umowa...

Dziewczyny, czy Wy też się tak fatalnie czujecie po Duphastonie? Ja mam takie nudności, że nie wytrzymam, na dodatek stany depresyjne. Siedzę i ryczę, dłużej tego nie zniosę... a wizyta u gin dopiero 7.09 :(
Hej ja biore duphaston ale nic mi po nim nie ma ;) wczesniej mialam straszne wymioty ale wydaje mi sie ze byly spowodowane poprostu ciaza bo juz przeszly i samopoczucie jest coraz to lepsze
 
Hej ja biore duphaston ale nic mi po nim nie ma ;) wczesniej mialam straszne wymioty ale wydaje mi sie ze byly spowodowane poprostu ciaza bo juz przeszly i samopoczucie jest coraz to lepsze
Ja biorę mega dawki progestronu bo 3 razy dziennie duphaston i 2 razy dziennie dopochwowo i mdli mnie sporadycznie często mi się jeść nie chce ale tak to ok

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzisiaj i u mnie pokazał się brązowy śluz. A od kilku dni mam przeczucie że będzie źle:-(
Trzeba myslec pozytywnie ;) tez czasami mam glupie mysli ze cos jest nie tak ale odrazu sobie wmawiam ze wszystko jest okej ! I natychmiast wspominam sobie slowa mojej lekarki "ja nie pozwole zeby i tym razem spotkala Cie tragedia, bedzie dobrze!"
 
reklama
Do góry