reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

Ja jestem dalej na etapie poszukiwania lekarza ktory bedzie mi odpowiadal i bedzie dosc blisko. Wczesniej odleglosc 60km nie byla problemem ale jak teraz bede czesciej jeździć to wolałabym kogoś bliżej.
 
reklama
Ufff, ledwo Was nadgoniłam :) Nieźle naprodukowałyście postów :D

Ja byłam wczoraj na wizycie u gin. I jest wielka radość - było serduszko i widziałam jak "pika" :))) Pani gin powiedziała, że jest bardzo malutki, widać owu była później, dzidzia ma 3 mm. Ale serduszko jest, ładnie się rozwija, następna wizyta za 4 tygodnie. Tak więc 92Tynka92 - może już coś zobaczysz :D

aadddaa - matko, no też bym się zestresowała... :( Wszystko będzie dobrze, zobaczysz. Mi Pani gin powiedziała że jak jest plamienie, ale nie ma krwawienia jak przy miesiączce, to wszystko będzie dobrze, należy się położyć i odpoczywać.
Super ze serduszko widziałaś;) Mam nadzieję że ja w poniedziałek też zobaczę; )
 
Lucy gratulacje:-) cudowne uczucie zobaczyć serduszko swojego dziecka. Obym też tego doświadczyła już 31 sierpnia:-)
Też gratuluję :)
Tynka też mam wizytę 31 :)

A taki lekarz co kładzie do szpitala na badania to kombinator (w pozytywnym znaczeniu) a nie że fachowiec ale w obecnym systemie takich zdecydowanie potrzeba! Także dobrze że ma wene jak coś zrobić inaczej a korzystnie:)

Ja mam gdzieś od 2 dni mdłości takie parominutowe ale to zawsze gdy dużo myślę o tym moim egzaminie więc raczej to mdłości stresowe:/
Btw jutro sobie stanę na wagę, chciałam przez 1 trymestr utrzymać swoją wagę ciekawe czy mi się uda :p
 
Moniczka studiowalam w Łodzi:-) z sentymentem wspominam ten czas. Super ze taki fajny doktor ci się trafił.

Ja do swojego idę na pierwszą wizytę prywatnie ale z racji tego że się znamy z pracy to ode mnie kasy nie bierze. Powiem mu żeby mnie wcisnął na NFZ do siebie do poradni więc może się uda i na badaniach krwi zaoszczędzić.
 
Ja będę mieć 6t5d.
W ósmym tygodniu przynajmniej juz wszystko widac. Moim zdaniem idealnie, ja ide szybciej bo już z ciekawości wytrzymac nie moge :)
 
reklama
Do góry