reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

Witajcie,
Chciałam jeszcze ja dołączyć do grupy kwietniowej :) mam 32 lata i w domu kochanego 3 latka który chodzi sobie do przedszkola i dzisiaj mi powiedział ze chce braciszka ;) jutro mam druga wizytę , według OM jestem w 8 tyg wiec myślę ze jutro usłyszę serduszko . Jest któraś z Was z terminem na 6 kwietnia ?
Pierwsza ciążę przeszłam książkowo tylko brzuch doklejony zero dolegliwości ale urodziłam 11 dni po terminie i 3 razy wywoływany poród, przy drugim juz na to się nie zgodzę. Czuje się dobrze od paru dni mnie muli i mam mdłości ale do wytrzymania wszystko w normie.
Miłego dnia dziewczyny
 
reklama
Cześć Dziewczyny! Jestem Ola z Opola i chciałabym do Was dołączyć. Wprawdzie termin wychodzi mi na 1.05 ale na 100% będę miała cesarke więc na pewno z tydzień wcześniej więc urodze w kwietniu[emoji5]
Mam 37lat, córkę która w listopadzie skończy 2lata.
Wizytę mam dopiero 19.09, będzie to 8tydz, że nie chce wcześniej iść żeby się nie nakrecac że serca nie widać. Stres mam przeogromny bo w styczniu poronilam w 7tyg. Ale z drugiej strony wierzę że będzie wszystko dobrze i kocham już to moje Malenstwo[emoji5]

Napisane na SM-G361F w aplikacji Forum BabyBoom

Na pewno będzie dobrze! Trzeba być dobrej myśli :)
 
Witajcie. Ja chyba pół nocy nie przespalam bo zakładając wczoraj wieczorem luteine dopochwowo na tym dozowniki dopatrzylam się różowego tak delikatnie ledwo zauważalnego śluzu. Panika ale do lekarza umówiłam się na dziś bo wolę to sprawdzić.. nic mnie nie boli niby ale i tak stres tymbardziej ze te piersi mnie już tak nie bolą ... miałam straszne sny przez to wszystko. Proszę trzymajcie kciuki żeby wszystko było dobrze.

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom

Tez przyjmuje luteine dopochwowo i raz zrobilam to tym dozownikiem ale bardzo mnie to przerazilo wiec aplikuje tabletki po prostu palcem, wczesniej bardzo dokladnie myje i od ok 2 tygodni wszystko jest w porządku. Moze też tak spróbuj?
 
Witajcie. Ja chyba pół nocy nie przespalam bo zakładając wczoraj wieczorem luteine dopochwowo na tym dozowniki dopatrzylam się różowego tak delikatnie ledwo zauważalnego śluzu. Panika ale do lekarza umówiłam się na dziś bo wolę to sprawdzić.. nic mnie nie boli niby ale i tak stres tymbardziej ze te piersi mnie już tak nie bolą ... miałam straszne sny przez to wszystko. Proszę trzymajcie kciuki żeby wszystko było dobrze.

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana kciuki &&&&

Napisane na Che2-L11 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny bardzo męczy mnie to że od dwóch dni nie mogę się załatwić :no2: co robic? Może znacie jakieś skuteczne sposoby? :confused:
 
Ale naskrobalyscie :) ciekawe czy dołączy jeszcze jakaś Mamusia która bedzie miała termin też na 1 kwietnia jak ja [emoji6]
U mnie zero dolegliwości aż się zastanawiam czy wszystko dobrze, ale nie chcę się nakręcać i poczekam do 8 września na wizytę [emoji6]

Napisane na Che2-L11 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale naskrobalyscie :) ciekawe czy dołączy jeszcze jakaś Mamusia która bedzie miała termin też na 1 kwietnia jak ja [emoji6]
U mnie zero dolegliwości aż się zastanawiam czy wszystko dobrze, ale nie chcę się nakręcać i poczekam do 8 września na wizytę [emoji6]

Napisane na Che2-L11 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja oprócz czasem uklucia w podbrzuszu też nie mam dolegliwości. Jak się nakrece to pójdę na bete[emoji1]
 
Dziewczyny bardzo męczy mnie to że od dwóch dni nie mogę się załatwić :no2: co robic? Może znacie jakieś skuteczne sposoby? :confused:
Ja w pierwszej ciąży jak było bardzo źle piłam syrop lactulosum, moja gin go poleciła ze można go stosować w ciazy i jadlam dużo śliwek suszonych :)

Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny bardzo męczy mnie to że od dwóch dni nie mogę się załatwić :no2: co robic? Może znacie jakieś skuteczne sposoby? :confused:
Problemow nie mam,ale czytalam gdzies na forum ze komus lekarz kazal wieczorem zalewac wrzątkiem chyba2 suszone sliwy, a rano przed jedzeniem to wypic.

f2w33e3k36ya0e5o.png
 
reklama
April ja mam to samo...niestety na mnie chyba nic nie działa. Zaparcia mam koszmarne. Sama chętnie poczytam jakie są na nie sposoby.

Sylwia też się zastanawiam czy ja nie mam za mało objawów przypadkiem ale u mnie dopiero 5+1 więc pewnie wszystko przede mną:-)

Akpuroks ja już dziś prawie w lab byłam żeby znowu betę robić ale bardzo się denerwuje jak czekam na wynik . Doktor mi kazał 29 sierpnia zrobić więc wytrzymam do poniedziałku jakoś. Zrobię z progesteron om od razu.
 
Do góry