reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

reklama
Witajcie. Ja chyba pół nocy nie przespalam bo zakładając wczoraj wieczorem luteine dopochwowo na tym dozowniki dopatrzylam się różowego tak delikatnie ledwo zauważalnego śluzu. Panika ale do lekarza umówiłam się na dziś bo wolę to sprawdzić.. nic mnie nie boli niby ale i tak stres tymbardziej ze te piersi mnie już tak nie bolą ... miałam straszne sny przez to wszystko. Proszę trzymajcie kciuki żeby wszystko było dobrze.

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom

Na pewno wszystko będzie dobrze :)Ja tak miałam w minimalnej ilości, ale na wkładce i mam zwiększoną dawkę luteiny z 3 na 4 razy.
 
Gratuluję serduszek i pęcherzyków :) witam nowe mamy. Super, że jest nas tak dużo. U mnie mała rewolucja. Poszłam wczoraj do innego gina NFZ (którego bardzo polecala mi koleżanka bo też rodziła koło 40) - tak kontrolnie. Argumentem było też to, że przyjmuje dosłownie 2 przecznice od mojego domu. Wyczekalam straaasznie długo bo kolejka była nieziemska. Wchodzę, i mnie zatkało. Przy biurku siedzi takie ciacho, że gdyby nie to czekanie to w życiu bym się przy nim nie rozebrała!!! normalnie aż nogi się pode mną ugiely a on spokojnie pyta co i jak... no to mu opowiadam, że III ciąża, że mam już 2 dzieci, że jestem przed 40, że w obu ciążach miałam cukrzycę ciążową i nadciśnienie, więc teraz z racji wieku i (niestety)nadwagi wszyskiego tego boję się podwójnie.. A on z uśmiechem (i to jakim!) "Pani Moniko, to wesoła ciąża nam się zapowiada". Po prostu szok. No i mówi, że jak zaczniemy badania w przychodni robić, to półtora tygodnia nam zejdzie jak nic. Ale jeśli chcę, to u "siebie" w szpitalu mnie położy na 2 dni, wszystkie badania zrobimy i będę spokojniejsza. A pracuje w szpitalu MSW :) No i w ten sposób dziś wieczorem idę do szpitala. Wyjść mam w sobotę rano, żeby jeszcze z pięknego weekendu skorzystać. Taką to przygodą chciałam się z awami podzielić.
 
Gratuluję serduszek i pęcherzyków :) witam nowe mamy. Super, że jest nas tak dużo. U mnie mała rewolucja. Poszłam wczoraj do innego gina NFZ (którego bardzo polecala mi koleżanka bo też rodziła koło 40) - tak kontrolnie. Argumentem było też to, że przyjmuje dosłownie 2 przecznice od mojego domu. Wyczekalam straaasznie długo bo kolejka była nieziemska. Wchodzę, i mnie zatkało. Przy biurku siedzi takie ciacho, że gdyby nie to czekanie to w życiu bym się przy nim nie rozebrała!!! normalnie aż nogi się pode mną ugiely a on spokojnie pyta co i jak... no to mu opowiadam, że III ciąża, że mam już 2 dzieci, że jestem przed 40, że w obu ciążach miałam cukrzycę ciążową i nadciśnienie, więc teraz z racji wieku i (niestety)nadwagi wszyskiego tego boję się podwójnie.. A on z uśmiechem (i to jakim!) "Pani Moniko, to wesoła ciąża nam się zapowiada". Po prostu szok. No i mówi, że jak zaczniemy badania w przychodni robić, to półtora tygodnia nam zejdzie jak nic. Ale jeśli chcę, to u "siebie" w szpitalu mnie położy na 2 dni, wszystkie badania zrobimy i będę spokojniejsza. A pracuje w szpitalu MSW :) No i w ten sposób dziś wieczorem idę do szpitala. Wyjść mam w sobotę rano, żeby jeszcze z pięknego weekendu skorzystać. Taką to przygodą chciałam się z awami podzielić.
No to ekstra!!! Fachowe podejscie!! Gratki, i daj znac jak badania, chociaz na pewno bedzie wszystko ok;)

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
 
Tez bym chciala już serduszko zobaczyć jeszcze cztery dni do wizyty, wiec może już będzie :)

Moniczek77 ja mam pecha i zawsze trafiam na starych dziadkow
 
Ale skrobiecie od rana , ja jeszcze w łożku tak mi się wstać nie chce , bo jak wstanę to gwarantowane wymioty.

Adaaa- staraj się nie stresować do wizyty trzymam &&&&

Lucy- super gratki ja tez już widziałam u mojej fasolki pikajace serduszko

Tynka- doczekasz się bicia serduszka już za pare dni :-)

Dziewczyny jak pobolewa was podbrzusze to odpoczywajcie w miarę możliwości i nie dźwigające ciężarów chociaż może się wydawać że to tylko pare kilo, ja akurat nie mam problemu z bólami brzucha w ogóle go nie czuje , to moja 3 ciąża wiec moja macica już ma wielkość melona urosła raz dwa trzy , brzuch mam jak w 5 miesiącu ciąży , a jestem w miarę szczupła 62kg-168cm , ja natomiast w każdej ciąży mecze się z ogromnymi Mdłościami i wymiotami , no a cycki bolą okropnie


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moniczek77 - to pocieszajace ze sa jeszcze oddani lekarze a nie tylko lasi na kase. A skąd jesteś?
U na pierwszą wizytę idę 19.09 a 2tyg później zapisałam się do gin na NFZ, jak mi przepisze jakieś badania to zawsze coś zaoszczedze, bo pamiętam że pierwszy pakiet z prywatnych to ok.200zl
 
reklama
Moniczek77 - to pocieszajace ze sa jeszcze oddani lekarze a nie tylko lasi na kase. A skąd jesteś?
U na pierwszą wizytę idę 19.09 a 2tyg później zapisałam się do gin na NFZ, jak mi przepisze jakieś badania to zawsze coś zaoszczedze, bo pamiętam że pierwszy pakiet z prywatnych to ok.200zl
Jestem z Łodzi
 
Do góry