reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

Problemow nie mam,ale czytalam gdzies na forum ze komus lekarz kazal wieczorem zalewac wrzątkiem chyba2 suszone sliwy, a rano przed jedzeniem to wypic.

f2w33e3k36ya0e5o.png
Ja tak robię do tej pory bo czasami mam problemy,zalewam śliwki ale na noc i zjadam przed snem, mi pomaga

Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja tam sie ciesze ze narazie problemow nie mam, a jak przyjda to bd trzeba cos szukac bo suszonej sliwki do buzi nie wsadze! Ona nie ma wstepu do mnie do domu[emoji3] jak czuje w okresie swiat ten zapach w sklepie to zbiera mi sie na wymioty...blee...

f2w33e3k36ya0e5o.png
 
Ja tam sie ciesze ze narazie problemow nie mam, a jak przyjda to bd trzeba cos szukac bo suszonej sliwki do buzi nie wsadze! Ona nie ma wstepu do mnie do domu[emoji3] jak czuje w okresie swiat ten zapach w sklepie to zbiera mi sie na wymioty...blee...

f2w33e3k36ya0e5o.png
To może suszone morele ,też są skuteczne ;)

Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi na zaparcia pomaga kiwi, ale teraz ciężko dostać więc faktycznie śliwki będą lepsze.
A czemu bierzecie luteine, na co to pomaga?
 
reklama
Akpuroks luteina to progesteron czyli hormon odpowiedzialny za utrzymanie ciąży. Ja też biorę luteine 3 × 1 tabl pod język ze względu na długie starania i problemy hormonalne.

Spróbuję z tymi śliwkami:-) zobaczymy czy na mnie podziała.

Ale lipa mieć termin na koniec miesiąca. Wy już po dwóch wizytach niektóre a ja ledwo 6 tydzień zaczęłam he he.
 
Do góry