reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

A ja byłam rano na tej wizycie. Nasiedzialam się tam jak głupia i nic się nie dowiedziałam. No niby jestem w ciąży ale on nic tam nie widział, zrobił usg przez minutę. Kazał przyjść za dwa tygodnie to zobaczymy. Jak mu powiedziałam ze mam ciężka prace 10 godzinna i w biegu i ze mnie brzuch boli i mi ciężko to stwierdził że ból brzucha to normalne i nie da mi zwolnienia na tej podstawie. Stwierdził że jak coś to po trzecim miesiącu mogę dostać bo do tej pory to różnie może z ciążą być. Kazał powiedzieć w pracy o ciąży i liczyć na to ze będą wyrozumiali i mnie odciążą jakoś. Ta jasne juz to widze. Wkurzyłam się jak nie wiem. Nic mi nie zalecił na ten ból brzucha nie zbadał na fotelu nawet nie pytał czy kwas foliowy biorę. Jestem totalnie rozczarowana.
I dalej chcesz chodzić do tego lekarza? Ja bym go wymieniła na innego [emoji6] bez przesady, u mnie w poprzedniej ciąży też były bóle podbrzusza a w 17 tc miałam już założony szew. Zmień tego lekarza bo ten zero kompetencji

Napisane na Che2-L11 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Cześć Dziewczyny! Jestem Ola z Opola i chciałabym do Was dołączyć. Wprawdzie termin wychodzi mi na 1.05 ale na 100% będę miała cesarke więc na pewno z tydzień wcześniej więc urodze w kwietniu[emoji5]
Mam 37lat, córkę która w listopadzie skończy 2lata.
Wizytę mam dopiero 19.09, będzie to 8tydz, że nie chce wcześniej iść żeby się nie nakrecac że serca nie widać. Stres mam przeogromny bo w styczniu poronilam w 7tyg. Ale z drugiej strony wierzę że będzie wszystko dobrze i kocham już to moje Malenstwo[emoji5]

Napisane na SM-G361F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie. Ja chyba pół nocy nie przespalam bo zakładając wczoraj wieczorem luteine dopochwowo na tym dozowniki dopatrzylam się różowego tak delikatnie ledwo zauważalnego śluzu. Panika ale do lekarza umówiłam się na dziś bo wolę to sprawdzić.. nic mnie nie boli niby ale i tak stres tymbardziej ze te piersi mnie już tak nie bolą ... miałam straszne sny przez to wszystko. Proszę trzymajcie kciuki żeby wszystko było dobrze.

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ufff, ledwo Was nadgoniłam :) Nieźle naprodukowałyście postów :D

Ja byłam wczoraj na wizycie u gin. I jest wielka radość - było serduszko i widziałam jak "pika" :))) Pani gin powiedziała, że jest bardzo malutki, widać owu była później, dzidzia ma 3 mm. Ale serduszko jest, ładnie się rozwija, następna wizyta za 4 tygodnie. Tak więc 92Tynka92 - może już coś zobaczysz :D

aadddaa - matko, no też bym się zestresowała... :( Wszystko będzie dobrze, zobaczysz. Mi Pani gin powiedziała że jak jest plamienie, ale nie ma krwawienia jak przy miesiączce, to wszystko będzie dobrze, należy się położyć i odpoczywać.
 
adddaaa- dobrze że umowilas się do gina, plemienia na poczatku niekoniecznie świadczą o czymś najgorszym ale żyć z niepewnością ze coś się dzieje źle, to się nie tak nie da. Włóż wkładkę na dzień i obserwuj

Napisane na SM-G361F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ada trzymam kciuki kochana. Będzie dobrze, musi! W czasie ciąży pochwal jest bardzo ukrwiona, może po prostu śluzówka gdzieś się zadrapała i stąd ten różowy śluz.
 
A o ktorej masz ta wizyte dzisiaj?

f2w33e3k36ya0e5o.png
 
reklama
Do góry