reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2017

Ja jestem dalej na etapie poszukiwania lekarza ktory bedzie mi odpowiadal i bedzie dosc blisko. Wczesniej odleglosc 60km nie byla problemem ale jak teraz bede czesciej jeździć to wolałabym kogoś bliżej.
 
reklama
Ufff, ledwo Was nadgoniłam :) Nieźle naprodukowałyście postów :D

Ja byłam wczoraj na wizycie u gin. I jest wielka radość - było serduszko i widziałam jak "pika" :))) Pani gin powiedziała, że jest bardzo malutki, widać owu była później, dzidzia ma 3 mm. Ale serduszko jest, ładnie się rozwija, następna wizyta za 4 tygodnie. Tak więc 92Tynka92 - może już coś zobaczysz :D

aadddaa - matko, no też bym się zestresowała... :( Wszystko będzie dobrze, zobaczysz. Mi Pani gin powiedziała że jak jest plamienie, ale nie ma krwawienia jak przy miesiączce, to wszystko będzie dobrze, należy się położyć i odpoczywać.
Super ze serduszko widziałaś;) Mam nadzieję że ja w poniedziałek też zobaczę; )
 
Lucy gratulacje:-) cudowne uczucie zobaczyć serduszko swojego dziecka. Obym też tego doświadczyła już 31 sierpnia:-)
Też gratuluję :)
Tynka też mam wizytę 31 :)

A taki lekarz co kładzie do szpitala na badania to kombinator (w pozytywnym znaczeniu) a nie że fachowiec ale w obecnym systemie takich zdecydowanie potrzeba! Także dobrze że ma wene jak coś zrobić inaczej a korzystnie:)

Ja mam gdzieś od 2 dni mdłości takie parominutowe ale to zawsze gdy dużo myślę o tym moim egzaminie więc raczej to mdłości stresowe:/
Btw jutro sobie stanę na wagę, chciałam przez 1 trymestr utrzymać swoją wagę ciekawe czy mi się uda :p
 
Moniczka studiowalam w Łodzi:-) z sentymentem wspominam ten czas. Super ze taki fajny doktor ci się trafił.

Ja do swojego idę na pierwszą wizytę prywatnie ale z racji tego że się znamy z pracy to ode mnie kasy nie bierze. Powiem mu żeby mnie wcisnął na NFZ do siebie do poradni więc może się uda i na badaniach krwi zaoszczędzić.
 
Ja będę mieć 6t5d.
W ósmym tygodniu przynajmniej juz wszystko widac. Moim zdaniem idealnie, ja ide szybciej bo już z ciekawości wytrzymac nie moge :)
 
reklama
Do góry