reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

In vitro 2022

Masz zalecone leżenie? Spokojnie nie denerwuj się jestes juz teraz pod kontrolą i Franio🥰🥰 jak coś więcej bedziesz wiedziała koniecznie daj znać i oczywiście jak będziesz miała siłę.
Raczej tak. Leżę , słucham muzyki i dużo śpię ...zresztą nie bardzo mam w tym szpitalu co robić 🤪... Jest zdecydowanie lepiej pod względem stresu tu niż gdybym była w domu. Właśnie leżę i już mnie podłączyli do ktg. Czuję, że jak coś będzie się działo to będzie reakcja...a w domu co ja mogę 😬😔mój gin twierdzi, że cel to wytrwać do 37tc i będzie super .
 
reklama
Raczej tak. Leżę , słucham muzyki i dużo śpię ...zresztą nie bardzo mam w tym szpitalu co robić 🤪... Jest zdecydowanie lepiej pod względem stresu tu niż gdybym była w domu. Właśnie leżę i już mnie podłączyli do ktg. Czuję, że jak coś będzie się działo to będzie reakcja...a w domu co ja mogę 😬😔mój gin twierdzi, że cel to wytrwać do 37tc i będzie super .
otóż to dobrze ze trafiliście do szpitala teraz sobie lez i relaksuj się jak w spa do tego 37tc i reszta się nie przejmuj. Wrazie co między zabiegami relaksacyjnymi 😉 wpadaj na forum z ciotkami popisać zawsze temat się znajdzie😊 ściskamy z Mateuszkiem😍
 
Dziekujemy 😘 póki co ciśnienie ok ...ale ono u mnie lubi wariować ..na wieczór było 160/100🙉 Jestem jednak stałe pod kontrolą więc czuję spokój. Cały czas ktg mi robią, mierzą ciśnienie . Personel mega miły. Jestem bardzo mile zaskoczona ❤️
Trzymaj się kochana! Dobrze że jesteś pod opieką lekarzy🤞będzie dobrze 😘
 
No u mnie dziewczynki nie jest za ciekawie. Leżę od dziś w szpitalu. Niestety ciśnienie zaczęło mi rosnąć w kosmos z dnia na dzień .. Badania wykazały, że będę mieć prawie na pewno preeklampsjęw ciągu najblizych 3,4 tyg 🙈 ...także Franio chyba przyjdzie na świat wcześniej niż się spodziewałam. Na szczęście z nim wszystko dobrze ..gorzej ze mną... Tętno 120, ciśnienie z dziś 160/100 ...myślałam, że głowa mi wybuchnie 😔😔😔trzymajcie kciuki za nas ❤️
Trzymamy 👊👊👊i na pewno będzie dobrze 😘
 
No ja teraz też na cyklu naturalnym byłam, bo wcześniej te dwa transfery na sztucznym i to mi nadzieję daje, że może uda się na naturalnym. A miałaś przepisany dodatkowo progesteron po transferze? I ty ile dniowy miałaś zarodek? Przepraszam, że tak pytam ale te czekanie i ten stres mnie dobije chyba. Mam nadzieję, że wytrzymam do bety a mam robić 23 marca. Myślałam jechać i zbadać ten progesteron ale sama już niewiem. 🤔 Spróbuję się trochę uspokoić chyba, oczywiście jak dam radę. Ale jest nas tu 3 dziewczyny po transferze i jak tam u Was? Jak się czujecie? Martusiu, twoje słowa mnie trochę uspokoiły, i Twój spokój ducha. Bo widzę, że mialam podobny transfer na cyklu naturalnym jak Ty. Trzymaj się kochana cieplutko a ja spróbuję wyhamować trochę. Na pewno dam znać co i jak w późniejszym terminie 😉🤭

Zarodek był 5dniowy. Miałam dodatkowy progesteron, crinone na noc i duphaston 2x dziennie. Po pierwszej pozytywnej becie dr zleciła by odstawić cenione. W szybkim czasie również zrezygnowaliśmy z duphastonu. Trzymam kciuki za 23 marca. Czuje, że to będzie piękny dzień 💚 maluszek na pewno już się zadomawia ☺️
 
reklama
Dziewczynki. Już odpisze tutaj w jednym poście żeby nie zasmiecać. U nas sytuacja stabilna / opanowana. Od wczoraj ciśnienie bdb ( rano, wieczorem 117/80, 110/65, tętno 89), głowa już nie boli i tętno spadło ...śpię jak dziecko po 8 h bez przerwy . Mam zostać jeszcze kilka dni na obserwacji i jak takie ciśnienie się utrzyma to pewnie wrócę do domku z obstawa lekową. Ogólnie krew i mocz w normie więc póki co sytuacja jest dobra. Miałam zaplanowana cesarkę na 20 kwietnia ale przez to duze ryzyko eklampsji odbędzie się tuż przed świętami 🙉 Ogolnie mam nakaz leżenia i nic nie robienia ...także dobrze, że już wyprawka gotowa🤪 mąż tylko dowozi mi kupę jedzenia bo jak to z dietą szpitalna - głodowa. Dziękuję z kciuki i dobre myśli 😘😘😘
 
Do góry