reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2022

reklama
Hej dziewczyny...miałam dzisiaj okropną sytuację w pracy...zamiast mi odjąć obowiązków i dni w biurze (do tej pory robiłam 2 z biura 3 z domu..a od jutra mam być cały czas) to mi dołożyli..i z dniem jutrzejszym mam jeździć do biura częściej w sensie cały tydz. I mało tego mam trenować chłopaka na moje zastępstwo...chłopaka ze spectrum autyzmu który ok rozumie sporo ale to nie zmienia faktu że ja nie mam siły nikogo trenować bo po prostu ciężko mi z koncentracją ...mówiłam wiele razy że samej mi ciężko sie skupic na pracy i że mi niewygodnie bardzo w biurze itp itd..to wszystko na nic...w skrócie..zamieszałam w to kilka osób a nawet i związki i traz tylko czekam na powrót starego z pracy żebyśmy razem podjeli decyzję co robić dalej...nie chcę iść na wojnę ze starą a tak będzie jeśli pójdę za radą związków....głw myślę żeby zacząć macierzyński już od nast tyg tylko muszę jeszcze z kimś skonsultować moje prawa...w każdym razie...jestem dziś wykończona przez te wszystkie negatywne emocje..ost miesiąc ciąży a czuję że w pracy zamiast mi ułatwiać to stara robi mi pod górę. Możliwe że zniknę z forum na pare dni żeby wychillować...prosze trzymajcie kciuki za mnie żeby się wszystko ułożyło bo ja już naprawdę psychicznie nie daję rady..szło tak dobrze..to nie!..musiało starej odjebać za przeproszeniem 🤦‍♀️😫 musiałam to wyrzucić z siebie i Wam napisa, nie musicie odp.tylko proszę trzymajcie kciuki żebym mogła jebnąć wszystkim i już w poniedziałek odejść 🤞🙏
A to wredna pipa! 🤬... Idź na zwolnienie. Teraz Ty i maleństwo jesteście najważniejsi. Baba ma zdecydowanie jakiś że sobą problem ...jakby Ci chciała dokopać za to, że jesteś w ciąży. Skandal!
 
Dziewczynki. U mnie samopoczucie niby lepiej, skoków ciśnienia coraz mniej.. Wczoraj zrobili mi dodatkowe badania ...między innymi indeks w kierunku preeklampsji i niestety rośnie 🙈... Prawdopodobnie nie wyjdę już ze szpitala do porodu .. poród będzie na pewno wywoływany przed 38 tc, (obecnie zaczęłam 35 tc)....ale kiedy dokładnie tego nie wie nikt. Będą się starać walczyć o każdy dzień. Rozryczałam się bo boje się o młodego..czuję się jak na tykającej bombie zegarowej ...ja już serio nie wiem co ja takiego zrobiłam że cały czas los mi wali kłody pod nogi 😔
 
Dziewczynki. U mnie samopoczucie niby lepiej, skoków ciśnienia coraz mniej.. Wczoraj zrobili mi dodatkowe badania ...między innymi indeks w kierunku preeklampsji i niestety rośnie 🙈... Prawdopodobnie nie wyjdę już ze szpitala do porodu .. poród będzie na pewno wywoływany przed 38 tc, (obecnie zaczęłam 35 tc)....ale kiedy dokładnie tego nie wie nikt. Będą się starać walczyć o każdy dzień. Rozryczałam się bo boje się o młodego..czuję się jak na tykającej bombie zegarowej ...ja już serio nie wiem co ja takiego zrobiłam że cały czas los mi wali kłody pod nogi 😔
trzymajcie się Strusio85. Z jednej strony lepiej jak zostaniecie pod kontrolą będziesz spokojniejsza. Trzymamy za Was ❤❤❤❤
 
reklama
Dziewczynki. U mnie samopoczucie niby lepiej, skoków ciśnienia coraz mniej.. Wczoraj zrobili mi dodatkowe badania ...między innymi indeks w kierunku preeklampsji i niestety rośnie 🙈... Prawdopodobnie nie wyjdę już ze szpitala do porodu .. poród będzie na pewno wywoływany przed 38 tc, (obecnie zaczęłam 35 tc)....ale kiedy dokładnie tego nie wie nikt. Będą się starać walczyć o każdy dzień. Rozryczałam się bo boje się o młodego..czuję się jak na tykającej bombie zegarowej ...ja już serio nie wiem co ja takiego zrobiłam że cały czas los mi wali kłody pod nogi 😔
Będzie dobrze Strusio! ❤ Zobaczysz!
Jesteś pod kontrolą lekarzy, leż sobie i odpoczywaj i żadnych złych myśli mi tu proszę ☝️..wiadomo że, no niefajnie na sam koniec leżeć plackiem w szpitalu, ale to już naprawdę końcówka 😉wytrzymasz kochana 😉 wierzę w Ciebie..w Was😉
Nie myśl o tym że to kłoda pod nogi tylko że jakie to szczęście że trafiłas do szpitala..że Cię nie odesłali z kwitkiem czy coś..bo i tak mogło być znając co niektórych lekarzy😉
Damy radę 😉już tak niewiele nam zostało 😉

Ja,tak jak napisałaś wyżej...w poniedziałek idę na zwolnienie i mam w poważaniu co ona zrobi..najlepsze że jak gadałam z nią o macierzyńskim to tak do mnie gadała jakby to ona mi robiła łachę że pozwala mi wtedy i wtedy iść na wolne...zostałam ponad miesiąc dłużej niż musiałam czy mogłam a ona zgrywa się że to jej decyzja 🤦‍♀️ może jej sie przewidziało że ja zawsze cicha i pokorna nie znam swoich praw..to sie zdziwi babsko po weekendzie 🤣
 
Do góry