reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2022

reklama
I jaki miałaś progesteron? Widzę, że masz takie same dawki co ja. I tak właśnie się zastanawiam czy zbadać sobie progesteron czy czekać do daty razem z betą
 
I jaki miałaś progesteron? Widzę, że masz takie same dawki co ja. I tak właśnie się zastanawiam czy zbadać sobie progesteron czy czekać do daty razem z betą
wynik 135
ja oprócz progesteronu biorę jeszcze luteinę dopochwowo 3x1
jak sie czujesz ?
mnie od wczoraj czasami pobolewa brzuch jak na miesiączkę, nie wiem czy to dobrze czy nie
 
wynik 135
ja oprócz progesteronu biorę jeszcze luteinę dopochwowo 3x1
jak sie czujesz ?
mnie od wczoraj czasami pobolewa brzuch jak na miesiączkę, nie wiem czy to dobrze czy nie
Tak mam też dopochwowo 1x dziennie, przedwczoraj czułam bardzo mocne kłucie w dole, a od wczoraj i dzisiaj też mam pobolewanie jak na miesiączkę ale bardzo delikatne. I też się zastanawiam czy to dobry znak? 🤔Dziewczyny co o tym myślicie?
 
Tak mam też dopochwowo 1x dziennie, przedwczoraj czułam bardzo mocne kłucie w dole, a od wczoraj i dzisiaj też mam pobolewanie jak na miesiączkę ale bardzo delikatne. I też się zastanawiam czy to dobry znak? 🤔Dziewczyny co o tym myślicie?
Ja też tak miałam na początku po transferze ale ja starałam się nie skupiać na ewentualnych oznakach ciąży tylko skupiłam się na pracy ...zajęłam myśli 😉 u mnie ten ból jak na okres to był dobry znak, tak powiem 😉
Wam też tego życzę 🤞🙏
 
No Strusio mi tez to się zaczęło w sobotę ledwo zdjęłam obrączkę juz jej nie zakładam. Pytałam dziś dr. Mówi że to normalne obejrzal moje nogi i powiedział że nie jest źle jak będzie gorzej mam się odezwać do niego przepisze leki jakieś. A wieczorem jak leze mam coś sobie podkładać by były wyżej
Hej Strusio85 jak po dzisiejszej wizycie?
 
Hej Strusio85 jak po dzisiejszej wizycie?
No u mnie dziewczynki nie jest za ciekawie. Leżę od dziś w szpitalu. Niestety ciśnienie zaczęło mi rosnąć w kosmos z dnia na dzień .. Badania wykazały, że będę mieć prawie na pewno preeklampsjęw ciągu najblizych 3,4 tyg 🙈 ...także Franio chyba przyjdzie na świat wcześniej niż się spodziewałam. Na szczęście z nim wszystko dobrze ..gorzej ze mną... Tętno 120, ciśnienie z dziś 160/100 ...myślałam, że głowa mi wybuchnie 😔😔😔trzymajcie kciuki za nas ❤️
 
No u mnie dziewczynki nie jest za ciekawie. Leżę od dziś w szpitalu. Niestety ciśnienie zaczęło mi rosnąć w kosmos z dnia na dzień .. Badania wykazały, że będę mieć prawie na pewno preeklampsjęw ciągu najblizych 3,4 tyg 🙈 ...także Franio chyba przyjdzie na świat wcześniej niż się spodziewałam. Na szczęście z nim wszystko dobrze ..gorzej ze mną... Tętno 120, ciśnienie z dziś 160/100 ...myślałam, że głowa mi wybuchnie 😔😔😔trzymajcie kciuki za nas ❤️
O matko!!! Trzymaj się dzielnie kochana!!!
A ja sie kurna dzisiaj pracą przejmowałam i glupią szefową 🤦‍♀️ takie "problemy" to żadne..

Pisz do nas kiedy tylko dasz radę i trzymajcie się 😘🤞🙏
 
reklama
No u mnie dziewczynki nie jest za ciekawie. Leżę od dziś w szpitalu. Niestety ciśnienie zaczęło mi rosnąć w kosmos z dnia na dzień .. Badania wykazały, że będę mieć prawie na pewno preeklampsjęw ciągu najblizych 3,4 tyg 🙈 ...także Franio chyba przyjdzie na świat wcześniej niż się spodziewałam. Na szczęście z nim wszystko dobrze ..gorzej ze mną... Tętno 120, ciśnienie z dziś 160/100 ...myślałam, że głowa mi wybuchnie 😔😔😔trzymajcie kciuki za nas ❤️
Jeju Co się stało? Mam wrażenie, że cały czas było wszystko pod kontrolą, dobre wyniki... ten wzrost ciśnienia tak nagle? Dobrze, że miałaś akurat wizytę. Teraz jesteś w dobrych rękach. Ściskam Was mocno! 🤗
 
Do góry