reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2022

reklama
Kochana.. wczoraj odebrałam dopiero wynik histo.. wszystko ok na szczęście. Lekarz powiedział , że mam się przygotowywać do transferu. Jestem przed miesiączką może uda się jeszcze w tym cyklu.. zobaczymy.. na pewno dam znać 🙂🙂 a ty jak się czujesz ❤️
No ja mam w czwartek wizytę w tym tygodniu mam mieć już wyniki badań zarodkow wiec czekam trochę mam stresa… ale musi być dobrze 🥰
 
Hej, miała któraś z was może taką sytuację, że stymulacja nie bardzo podziałała i tylko dwa pecherzyki się wytworzyły? Nie bardzo wiem co mam teraz zrobić... Lekarz sugerował żeby może przerwać procedurę, póki jeszcze nie było punkcji i spróbować w kolejnym cyklu. Zasugerował też, że mogę mieć endometrioze ale tego nie sprawdzimy bo po co 😅
Tak ja tak miałam. My przerwalismy procedurę. We wtorek mamy USG czy piekły te 2 pecherzyki czy torbiele się nie zrobiły jeśli tak wtedy wyciszamy sieantykoncepcja. Czym byłaś stymulowana?
Ja w 6 dniu cyklu miałam 2pęcherzyki 18mm A w 8dc miały 26mm. Nadmienię że mam bardzo duże pęcherzyki zawsze. Ale miało być min.6 szt. A były tylko 2
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry