reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2022

@Strusio85 , Twój organizm przygotowuje się do rozwijającej się ciąży, jestes świeżo po usg. Wszystko ok, nie zamartwiaj się!
@Natla , trzymam mocno kciuki. Nie mam takich doświadczenia, ale wierzę, że lekarz wie co robi.
 
reklama
@Strusio85 , Twój organizm przygotowuje się do rozwijającej się ciąży, jestes świeżo po usg. Wszystko ok, nie zamartwiaj się!
@Natla , trzymam mocno kciuki. Nie mam takich doświadczenia, ale wierzę, że lekarz wie co robi.
Masz rację ♥️muszę spokojnie poczekać na kolejną wizytę. Nic się nie dzieje, nie plamie, nic nie boli więc nie pozostaje mi nic innego jak uwierzyć, że jest ok. Przeczytałam cały internet ( głównie zagraniczne fora🙉) i część kobiet tak miewa na początku - także się uspokajam 🙂 gdyby było to coś niepokojącego gin kazałby mi przyjść wcześniej ( zwłaszcza, że sama to zaproponowałam). A on kazał spokojnie czekać do wizyty 21 września.
 
witam jestem po monitoringu chyba jest średnio bo tylko jeden jajnik zadzialal na stymulację ale we wtorek kolejne USG i najprawdopodobniej punkcja będzie w czwartek :) dziś robiłam tez estradiol i progesteron czy wynik estradiol 600 jest ok? Bo według wszystkich norm jest dużo dużo za wysoki 😂 buziaki
 
witam jestem po monitoringu chyba jest średnio bo tylko jeden jajnik zadzialal na stymulację ale we wtorek kolejne USG i najprawdopodobniej punkcja będzie w czwartek :) dziś robiłam tez estradiol i progesteron czy wynik estradiol 600 jest ok? Bo według wszystkich norm jest dużo dużo za wysoki 😂 buziaki
Spokojnie. U mnie też na jednym było sporo a drugi nie był chętny do współpracy😜 600 to wg mnie na pewno nie za wysoki wynik przy stymulacji. W końcu to nie normalny cykl z 1 komórka ...będzie ich przecież więcej 🙂
 
No z tego co mi mówiła Pani dr w czwartek to punkcją pewnie w czwartek będzie ale zobaczymy jutro 🥰 ja miałam usunięte polipy przy HSK diagnostycznym a ty masz abrazje?
Miałam zrobioną w sobotę histeroskopie ... i usunięcie polipa ... mówił ze był mocno unaczyniony i miał 10mm a reszta w porządku. Mam czekać na wynik... chyba lekarz wstrzyma się z transferem,, ma dzwonić do mnie w środę co dalej robimy...:-(
 
witam jestem po monitoringu chyba jest średnio bo tylko jeden jajnik zadzialal na stymulację ale we wtorek kolejne USG i najprawdopodobniej punkcja będzie w czwartek :) dziś robiłam tez estradiol i progesteron czy wynik estradiol 600 jest ok? Bo według wszystkich norm jest dużo dużo za wysoki 😂 buziaki
U mnie trzy dni przed punkcją estradiol wynosił 3000 ... więc był wysoki... ale tylko raz robilam estradiol wiec jeżeli masz tydzień do punkcji to może jeszcze pójdzie w górę... Trzymam kciuki.
 
Miałam zrobioną w sobotę histeroskopie ... i usunięcie polipa ... mówił ze był mocno unaczyniony i miał 10mm a reszta w porządku. Mam czekać na wynik... chyba lekarz wstrzyma się z transferem,, ma dzwonić do mnie w środę co dalej robimy...:-(
Trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze ❤️🥰 ja miałam 4 polipy ale HSK miałam w czerwcu
 
reklama
Do góry