reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

in vitro z komórką dawczyni

A jaki masz? Ja raz mialam na poczatku cyklu wysoki i dr kazal cykl odczekac. Nie pamietam ile mialam ale bylam zdziwiona ze za duzo to zle bo przeciez od 2 dnia mialam go suplementowac. Doktor wytłumaczył, ze za wysoki może oznaczac przedwcześnie dojrzałą śluzówkę macicy i problem z zagnieżdżeniem zarodka.
Nie zbijesz go w kilka dni, są leki na obnizenie Estrogenów ale stosowane wyłącznie w raku piersi (anastrozol).
Znalazłam w wykładzie dr że na za wysoki E2 bierze się 3-7dc letrozole... to to samo co aromek który mialam brać ale wyszedł mi ok 100 i podobno to było za dużo żeby włączyć lek 😉 jak zwykle sprzeczne info 🤔 ciekawe co na to mój nowy doktor 😉
 
reklama
Wooooow super! Czy kompletujesz juz wyprawke??? Ja na tym etapie już mialam wybrane co ale do kupna czekalam do kilograma wlasnie ;) Ania rosła wolniej
Coś tam mam już.
Wózek łóżeczko i ubranka mam od koleżanek. Resztę zacznę kupować powoli w od tego miesiąca.
Kawaler rośnie jak na drożdżach bo na połówkowych termin porodu z usg był na 10 grudnia a z wczoraj już na 7 grudnia . Według miesiączki mam na 6 grudnia.
A i przez to że mam grupę krwi z rh- to będę miała szczepienie immuno za dwa tygodnie
 
Dziewczyny, jaki laktator polecacie
Ja miałam elektryczny pojedynczy Philips Avent, bo zresztą wszystko mam z tej firmy tj podgrzewacz do butelek, sterylizator parowy, butelki i smoczki. Moge polecic choc moja laktacja była porażką. Ale sam sprzęt był ok choc najlepszą decyzją było pozbycie się go 🤣
 
Dziewczyny, jaki laktator polecacie
Ja bardzo polecam Spectra. Już drugi raz go używam. Ewentualnie coś bezprzewodowego, typu handsfree. Kluczowe jest to, żeby było na obie piersi na raz. To ogromna oszczędność czasu, szczególnie jak spać się chce tak, że się podpierasz nosem. Też poczytaj o tym jak prawidłowo dobrać muszle do rozmiaru sutka. Nieprawidłowo dobrane potrafią "załatwić" laktację lub piersi na amen.
 
reklama
Ja miałam elektryczny pojedynczy Philips Avent, bo zresztą wszystko mam z tej firmy tj podgrzewacz do butelek, sterylizator parowy, butelki i smoczki. Moge polecic choc moja laktacja była porażką. Ale sam sprzęt był ok choc najlepszą decyzją było pozbycie się go 🤣
Oby mi się przydał 😁
Też planuję smoczki i butelki z aventu kupić
 
Do góry