reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2022

Az się wzruszyłam ....😭😭❤️ Dziękuję Ci bardzo kochana ❤️❤️ 😘 ...tak . To niesamowity czas. Powoli do mnie dociera, że jestem coraz bliżej celu ..i że synek jeśli wszystko pójdzie dobrze będzie ze mną już w kwietniu 😍 masz rację.. będzie stres nie raz nie dwa. .ale jestem w stanie wszystko przetrwać dla tego malca ❤️ Jak się maleństwo chow

Dziewczynki. Zapytam was. Czy po 13 tc też przeszła wam większość objawów ? Ja mam więcej energii, mdłości prawie ustały ( tylko od czasu do czasu przychodzą ) , temperatura jakby nizsza , piersi niby większe ale już nie nabrzmiałe ...wzdęcia też mniejsze ...jedynie brzuszek coraz większy 🤔 mam USG w przyszłym tygodniu i trochę zastanawiam się czy takie ' normalne samopoczucie jest ok. Obecnie 13+4 ( wg USG to już 14+2 pewnie 🤪).
Hej! Ja też tak teraz mam 😁nawet dzisiaj mówiłam do koleżanki z pracy że tak się dobrze czuję, że aż mnie to martwi 🤣🤭mam więcej energii i nawet spać już nie chodzę o 21 tylko czasami i do 22.30 wytrzymuje!szok 😂
Ja dopiero 5go ide prywatnie na usg bo te na kase chorych mam chyba dop w 20 tyg...a 7go mam spotkanie z położną takżezobaczymy co powie.

Niestety wczoraj dostałam przykrą wiadomość od koleżanki z pracy że jej bratowej dzidziuś zmarł a miała termin na tą sobotę 😥 strasznie mną to tąpnęło..staram się nie panikować i nie stresować ale po takiej informacji to...
 
reklama
Hej! Ja też tak teraz mam 😁nawet dzisiaj mówiłam do koleżanki z pracy że tak się dobrze czuję, że aż mnie to martwi 🤣🤭mam więcej energii i nawet spać już nie chodzę o 21 tylko czasami i do 22.30 wytrzymuje!szok 😂
Ja dopiero 5go ide prywatnie na usg bo te na kase chorych mam chyba dop w 20 tyg...a 7go mam spotkanie z położną takżezobaczymy co powie.

Niestety wczoraj dostałam przykrą wiadomość od koleżanki z pracy że jej bratowej dzidziuś zmarł a miała termin na tą sobotę 😥 strasznie mną to tąpnęło..staram się nie panikować i nie stresować ale po takiej informacji to...
Boże kochany jakie to wszystko dziwne i nie sprawiedliwe
 
Az się wzruszyłam ....😭😭❤️ Dziękuję Ci bardzo kochana ❤️❤️ 😘 ...tak . To niesamowity czas. Powoli do mnie dociera, że jestem coraz bliżej celu ..i że synek jeśli wszystko pójdzie dobrze będzie ze mną już w kwietniu 😍 masz rację.. będzie stres nie raz nie dwa. .ale jestem w stanie wszystko przetrwać dla tego malca ❤️ Jak się maleństwo chowa? 🥰
Dziękuję, wspaniale!♥️
Oczywiście mamy wzloty i upadki (ale tych upadków coraz mniej😅), kiedyś koleżanka mi powiedziała, że najgorsze pierwsze pół roku, żeby odchować. I wiecie co, na ten moment podzielam jej zdanie.
Jedyny mankament to sen Młodego.... Czy w dzień czy w nocy, to wybudza się co 45mim, co godz i niestety w większości przypadków nie potrafi sam usnąć .... 😔 Więc z racji mojego umęczenia, część nocy Młody śpi z nami.... A tak planowałam, że szybko go wysiedle do Jego pokoiku... 😒 Eh... Plany, planami, a życie pisze swoje scenariusze 😅
 
Jak tam? Dziś już 5dpt ja za tydzień mam wizytę i wtedy będziemy wiedziec kiedy transfer 🥰
Hejka ❤️ Jestem dzisiaj 8 dzień po transferze 🙃ale nie będę robiła wcześniej żadnych testów ani bety, poczekam do poniedziałku, wtedy podjadę do Gyncentrum i zrobię badania.. a boje się niemiłosiernie!! Mierzyłam tylko progresteronco dwa dni który był z każdym dniem coraz wyższy, ale teraz lekarz powiedział , że mam czekać do poniedziałku❤️ Dam znać !!! A ty kiedy dostałaś okres ... bierzesz już leki?
 
Hej! Ja też tak teraz mam 😁nawet dzisiaj mówiłam do koleżanki z pracy że tak się dobrze czuję, że aż mnie to martwi 🤣🤭mam więcej energii i nawet spać już nie chodzę o 21 tylko czasami i do 22.30 wytrzymuje!szok 😂
Ja dopiero 5go ide prywatnie na usg bo te na kase chorych mam chyba dop w 20 tyg...a 7go mam spotkanie z położną takżezobaczymy co powie.

Niestety wczoraj dostałam przykrą wiadomość od koleżanki z pracy że jej bratowej dzidziuś zmarł a miała termin na tą sobotę 😥 strasznie mną to tąpnęło..staram się nie panikować i nie stresować ale po takiej informacji to...
Ja mimo iż mam więcej energii to śpię zdecydowanie dłużej i lepiej ostatnio 🙈... Nie wiem czy tylko ja to mam ale mam tak durne i bujne sny , że głowa mała. Przedwczoraj śniło mi sie, że Pasnik przyjechal do mojego domu analizować moje wyniki i wspólnie zjedliśmy śniadanie, które własnoręcznie przyrządzilam 🤣🤣

To bardzo przykre 😔😔 niepojęte ... Ja też dostałam wczoraj smutna wiadomosc od przyjaciółki. Udało jej się zajść naturalnie w ciążę ( ma za sobą 2 nieudane procedury ivf) ale niestety beta przestala rosnąć ...a tak się cieszylam, że będziemy w ciąży razem.

Ta informacja też chyba wywołała we mnie lęk. Zwłaszcza, że USG tuż tuż ... 🙈I tak się martwię czy wszystko ok. Oby 🙏🙏❤️❤️
 
Dziękuję, wspaniale!♥️
Oczywiście mamy wzloty i upadki (ale tych upadków coraz mniej😅), kiedyś koleżanka mi powiedziała, że najgorsze pierwsze pół roku, żeby odchować. I wiecie co, na ten moment podzielam jej zdanie.
Jedyny mankament to sen Młodego.... Czy w dzień czy w nocy, to wybudza się co 45mim, co godz i niestety w większości przypadków nie potrafi sam usnąć .... 😔 Więc z racji mojego umęczenia, część nocy Młody śpi z nami.... A tak planowałam, że szybko go wysiedle do Jego pokoiku... 😒 Eh... Plany, planami, a życie pisze swoje scenariusze 😅
Oj to fakt ... Planować nie ma co. Wszystko i tak finalnie dzieje się własnym tempem. Myślę, że z czasem maleństwo będzie dość coraz dłużej - tego Ci z całego serca życzę ❤️❤️❤️ To pierwsze pół roku pewnie trudny czas - ale jaki piękny 🥰😍
 
reklama
@Strusio85, witamy w drugim trymestrze 😃 mi również objawy przechodziły z dnia na dzień, wszystko ok ❤️ buziaki dla maluszka 😘
Oby tak było kochana ❤️ walczę z atakami paniki i głupimi myślami i nawet nieźle sobie radzę .
Myślę, że jak już to USG, pappa wyniki będą ok to odrobinkę psychicznie mnie to podbuduje . Byle do środy.🙈 dziękujemy i również buziakujemy 😘
 
Do góry