reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2022

Ja mimo iż mam więcej energii to śpię zdecydowanie dłużej i lepiej ostatnio 🙈... Nie wiem czy tylko ja to mam ale mam tak durne i bujne sny , że głowa mała. Przedwczoraj śniło mi sie, że Pasnik przyjechal do mojego domu analizować moje wyniki i wspólnie zjedliśmy śniadanie, które własnoręcznie przyrządzilam 🤣🤣

To bardzo przykre 😔😔 niepojęte ... Ja też dostałam wczoraj smutna wiadomosc od przyjaciółki. Udało jej się zajść naturalnie w ciążę ( ma za sobą 2 nieudane procedury ivf) ale niestety beta przestala rosnąć ...a tak się cieszylam, że będziemy w ciąży razem.

Ta informacja też chyba wywołała we mnie lęk. Zwłaszcza, że USG tuż tuż ... 🙈I tak się martwię czy wszystko ok. Oby 🙏🙏❤️❤️
Ja umówiłam prywatne usg na dzisiaj bo ta wiadomość tak mnie przybiła i zmartwiła..boję się cieszyć..
14go listopada mam te na nfz angielski ale nie mogłam juz wytrzymać 🤭zwłaszcza po tej wiadomości 😥

Strasznie mi przykro z powodu przyjaciółki 😔mam nadzieję że że szybko im się uda znowu zajść w ciążę tym razem szczęśliwą ✊🙏🤞

Mi wczoraj wróciły na chwilę "objawy ciąży" akurat na nieszczęście byłam w biurze...strasznie kręciło mi sięw głowie i nie mogłam się na niczym skupić..już myślałam że będę wracać do domu ale na szczęście przeszło mi po godzinie...a póki co jest ok..wstałam dzisiaj rano i czuje się 👌 może nawet poćwiczę z tej okazji 🤣
 
reklama
Cierpliwości... Powiem ci, że nie masz co się teraz martwić... Bo dopiero po transferze będziesz myślała uda się czy nie uda się 😁😁 mogłabym zrobić już test ciążowy, ale jak nie wyjda dwie kreski to do poniedziałku chyba bym zwariowała z tą niewiedza. Więc wole w ogóle poczekać i dopiero wtedy czarno na białym albo będzie albo nie ... Chociaż szczerze nic nie czuję więc to mnie ogólnie przeraża, że się nie udało 😔😔
Trzymam mocno kciuki kciuki 🤞🙏♥️
 
Ja umówiłam prywatne usg na dzisiaj bo ta wiadomość tak mnie przybiła i zmartwiła..boję się cieszyć..
14go listopada mam te na nfz angielski ale nie mogłam juz wytrzymać 🤭zwłaszcza po tej wiadomości 😥

Strasznie mi przykro z powodu przyjaciółki 😔mam nadzieję że że szybko im się uda znowu zajść w ciążę tym razem szczęśliwą ✊🙏🤞

Mi wczoraj wróciły na chwilę "objawy ciąży" akurat na nieszczęście byłam w biurze...strasznie kręciło mi sięw głowie i nie mogłam się na niczym skupić..już myślałam że będę wracać do domu ale na szczęście przeszło mi po godzinie...a póki co jest ok..wstałam dzisiaj rano i czuje się 👌 może nawet poćwiczę z tej okazji 🤣
A nie masz czasem tak, że brzuch bardziej wystaje a raz mniej ?? Czasem ciężko mi go ukryć a czasem jakbym w ciąży nie była 🙈... Ja mam USG w środę i też już mózg płata figle. Samopoczucie lepsze więc sporo głupich myśli 🙈...
 
A nie masz czasem tak, że brzuch bardziej wystaje a raz mniej ?? Czasem ciężko mi go ukryć a czasem jakbym w ciąży nie była 🙈... Ja mam USG w środę i też już mózg płata figle. Samopoczucie lepsze więc sporo głupich myśli 🙈...
Tak...tak tak..dokładnie to samo 🤣czasem myślę że nic nie widać i że niektórzy to pewnie nie wierzą nawet 🤣
 
Tak...tak tak..dokładnie to samo 🤣czasem myślę że nic nie widać i że niektórzy to pewnie nie wierzą nawet 🤣
Ufff...to mi ulżyło. Czasem się rano budzę i się zastanawiam czy dzidziol sie nie ewakuował. Nawet to takie napięcie w macicy lezejsze jakbym nic tam nie miała ( zwłaszcza rano ). Dopiero na wieczór coś bardziej czuję i ten brzuch większy...ale też nie zawsze 🤪odkąd lepiej działają moje jelita to mam wrażenie, że brzuch coraz mniejszy 🙈
A nasz czasem takie bóle Ala miesiączkowe ( nie skurcze a takie cmienie?)
P.s. trzymam kciuki za udane USG ♥️dawaj znać jak maleństwo rośnie. Który masz teraz dokładnie tydzień i dzień ciąży? ..ja czekam na środę 🤪 mi się na ostatniej wizycie termin porodu w niecałe 2 tyg przesunął z 30 na 25 kwietnia 🙈
 
Ostatnia edycja:
Ufff...to mi ulżyło. Czasem się rano budzę i się zastanawiam czy dzidziol sie nie ewakuował. Nawet to takie napięcie w macicy lezejsze jakbym nic tam nie miała ( zwłaszcza rano ). Dopiero na wieczór coś bardziej czuję i ten brzuch większy...ale też nie zawsze 🤪odkąd lepiej działają moje jelita to mam wrażenie, że brzuch coraz mniejszy 🙈
A nasz czasem takie bóle Ala miesiączkowe ( nie skurcze a takie cmienie?)
P.s. trzymam kciuki za udane USG ♥️dawaj znać jak maleństwo rośnie. Który masz teraz dokładnie tydzień i dzień ciąży? ..ja czekam na środę 🤪 mi się na ostatniej wizycie termin porodu w niecałe 2 tyg przesunął z 30 na 25 kwietnia 🙈
U mnie też tak było, że termin ponad tydzień szybciej z USG aż do połówkowych. Teraz się wyrównało 🙂
 
Ja umówiłam prywatne usg na dzisiaj bo ta wiadomość tak mnie przybiła i zmartwiła..boję się cieszyć..
14go listopada mam te na nfz angielski ale nie mogłam juz wytrzymać 🤭zwłaszcza po tej wiadomości 😥

Strasznie mi przykro z powodu przyjaciółki 😔mam nadzieję że że szybko im się uda znowu zajść w ciążę tym razem szczęśliwą ✊🙏🤞

Mi wczoraj wróciły na chwilę "objawy ciąży" akurat na nieszczęście byłam w biurze...strasznie kręciło mi sięw głowie i nie mogłam się na niczym skupić..już myślałam że będę wracać do domu ale na szczęście przeszło mi po godzinie...a póki co jest ok..wstałam dzisiaj rano i czuje się 👌 może nawet poćwiczę z tej okazji 🤣
Trzymam kciuki :) na pewno na USG wszystko będzie dobrze :)
 
Ufff...to mi ulżyło. Czasem się rano budzę i się zastanawiam czy dzidziol sie nie ewakuował. Nawet to takie napięcie w macicy lezejsze jakbym nic tam nie miała ( zwłaszcza rano ). Dopiero na wieczór coś bardziej czuję i ten brzuch większy...ale też nie zawsze 🤪odkąd lepiej działają moje jelita to mam wrażenie, że brzuch coraz mniejszy 🙈
A nasz czasem takie bóle Ala miesiączkowe ( nie skurcze a takie cmienie?)
P.s. trzymam kciuki za udane USG ♥️dawaj znać jak maleństwo rośnie. Który masz teraz dokładnie tydzień i dzień ciąży? ..ja czekam na środę 🤪 mi się na ostatniej wizycie termin porodu w niecałe 2 tyg przesunął z 30 na 25 kwietnia 🙈
Tak tez tak czasem mam ze mnie brzuch boli jakby na okres...
My juz po usg😊 wszystko wyszło ok..serducho bije 🥰tylko nie mogli ogarnąć rozumem że my do samego końca nie chcemy znać płci 🙈
Ta ,co robiła usg - sprawdziła i myślała że my robimy jakąś imprezę z tej okazji gdzie się dowiemy...tak jak to teraz modne🤭 a my że nie..potem jeszcze tłumaczylismy recepcjonistce i kolesiowi który chyba jest właścicielem...chyba faktycznie jesteśmy wyjątkowi bo byli mega zdziwieni 🤣

Ja dzisiaj zaczęłam 15 tydzień a termin mam na 22 kwiecień 😁
A jakie wybraliście imie dla małego?dobrze pamiętam, Leon?🥰
 
reklama
Tak tez tak czasem mam ze mnie brzuch boli jakby na okres...
My juz po usg😊 wszystko wyszło ok..serducho bije 🥰tylko nie mogli ogarnąć rozumem że my do samego końca nie chcemy znać płci 🙈
Ta ,co robiła usg - sprawdziła i myślała że my robimy jakąś imprezę z tej okazji gdzie się dowiemy...tak jak to teraz modne🤭 a my że nie..potem jeszcze tłumaczylismy recepcjonistce i kolesiowi który chyba jest właścicielem...chyba faktycznie jesteśmy wyjątkowi bo byli mega zdziwieni 🤣

Ja dzisiaj zaczęłam 15 tydzień a termin mam na 22 kwiecień 😁
A jakie wybraliście imie dla małego?dobrze pamiętam, Leon?🥰
Wow. Serio do porodu nie chcecie znać płci? 😁To
faktycznie jesteście rzadko spotykanym przypadkiem bo większość rodziców chce znać płeć najszybciej jak się da 🤪🤪
Ja osobiście mogłam w nifty nie wybrać opcji - ustalenie płci...ale bardzo chciałam ją znać więc oczywiście poprosiłam o jej ustalenie 😜
To mamy bardzo zbliżone terminy 😁
Póki co cały czas myślimy. Wśród typów jest na razie Leon i Franek 🤪ale jakie finalnie wybierzemy tego jeszcze nie wiemy
 
Do góry