reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2022

Dziewczynki. Zapytam was. Czy po 13 tc też przeszła wam większość objawów ? Ja mam więcej energii, mdłości prawie ustały ( tylko od czasu do czasu przychodzą ) , temperatura jakby nizsza , piersi niby większe ale już nie nabrzmiałe ...wzdęcia też mniejsze ...jedynie brzuszek coraz większy 🤔 mam USG w przyszłym tygodniu i trochę zastanawiam się czy takie ' normalne samopoczucie jest ok. Obecnie 13+4 ( wg USG to już 14+2 pewnie 🤪).
Tak ja tak miałam. Jak tylko minął pierwszy trymestr znaczna poprawa.
 
reklama
Ufff . Już się zastanawiałam czy z dzidzia ok bo nagle jakoś mi sił przybyło. Postaram się cieszyć tym faktem i czasem ❤️
Ciesz się, za chwilę pojawia się nowe objawy 😉 u mnie aktualnie co jakiś czas zgaga, ból bioder w nocy i czasami jakieś kłucie. Choć to i tak jest o wiele lepiej niż w pierwszym trymestrze. W poniedziałek miałam połówkowe i wszystko ok.
 
Ciesz się, za chwilę pojawia się nowe objawy 😉 u mnie aktualnie co jakiś czas zgaga, ból bioder w nocy i czasami jakieś kłucie. Choć to i tak jest o wiele lepiej niż w pierwszym trymestrze. W poniedziałek miałam połówkowe i wszystko ok.
Cudownie❤️ ja we wtorek USG i odbieram przed wizytą wynik pappa i trochę się nim stresuje ( raz mój wiek, dwa ta przezierność małego w górnej granicy normy) . Staram się jednak myśleć pozytywnie skoro nifty pro wyszedł super. Ale stresik zawsze jest 🤪
 
Dziewczynki. Zapytam was. Czy po 13 tc też przeszła wam większość objawów ? Ja mam więcej energii, mdłości prawie ustały ( tylko od czasu do czasu przychodzą ) , temperatura jakby nizsza , piersi niby większe ale już nie nabrzmiałe ...wzdęcia też mniejsze ...jedynie brzuszek coraz większy 🤔 mam USG w przyszłym tygodniu i trochę zastanawiam się czy takie ' normalne samopoczucie jest ok. Obecnie 13+4 ( wg USG to już 14+2 pewnie 🤪).
Oj tak. Drugi trymestr ciąży jest najfajniejszy 😉 ciesz się tym stanem 😉
 
Dziewczynki. Zapytam was. Czy po 13 tc też przeszła wam większość objawów ? Ja mam więcej energii, mdłości prawie ustały ( tylko od czasu do czasu przychodzą ) , temperatura jakby nizsza , piersi niby większe ale już nie nabrzmiałe ...wzdęcia też mniejsze ...jedynie brzuszek coraz większy 🤔 mam USG w przyszłym tygodniu i trochę zastanawiam się czy takie ' normalne samopoczucie jest ok. Obecnie 13+4 ( wg USG to już 14+2 pewnie 🤪).
Całkowicie normalne 🙂 ja to przez całą ciążę miałam tylko ciągnięcia w pachwinach/jajnikach. Żadnych innych objawów 😅
 
Postaram się ❤️nie mogę uwierzyć, że to już 2 trymestr 🙈🙈🙈
Za nikogo tak nie trzymam kciukow, jak za Ciebie Strusio 💚💚 pamiętam jak minął mi ten magiczny 14tc to poszłam na pierwsze zakupy dla Synka ♥️ panikowałam, owszem, nie raz, nie dwa w pozostałych trymestrach, na pewno i ty będziesz się martwić ale jestem pewna, że przy odrobinie zdrowego rozsądku, będziesz umiała się cieszyć z tej ciąży 💚💚
Chociaż kibicuje Wam wszystkim dziewczyny 💪 pomimo, że Moje Serduszko ma już niespełna 8mcy, to zaglądam tu regularnie (ale rzadko się udzielam)
 
reklama
Za nikogo tak nie trzymam kciukow, jak za Ciebie Strusio 💚💚 pamiętam jak minął mi ten magiczny 14tc to poszłam na pierwsze zakupy dla Synka ♥️ panikowałam, owszem, nie raz, nie dwa w pozostałych trymestrach, na pewno i ty będziesz się martwić ale jestem pewna, że przy odrobinie zdrowego rozsądku, będziesz umiała się cieszyć z tej ciąży 💚💚
Chociaż kibicuje Wam wszystkim dziewczyny 💪 pomimo, że Moje Serduszko ma już niespełna 8mcy, to zaglądam tu regularnie (ale rzadko się udzielam)
Az się wzruszyłam ....😭😭❤️ Dziękuję Ci bardzo kochana ❤️❤️ 😘 ...tak . To niesamowity czas. Powoli do mnie dociera, że jestem coraz bliżej celu ..i że synek jeśli wszystko pójdzie dobrze będzie ze mną już w kwietniu 😍 masz rację.. będzie stres nie raz nie dwa. .ale jestem w stanie wszystko przetrwać dla tego malca ❤️ Jak się maleństwo chowa? 🥰
 
Do góry