reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2022

reklama
Hej dziewczyny...ej mam pytanie..po jakim czasie po ciaży wam wróciły biodra/uda na "swoje" miejsce? I czy to w ogóle jest możliwe że "zejdą" się do poprzedniego "stanu" albo w ogóle choć trochę?
Zostało mi niecałe 5 kilo extra po ciąży ale nawet tego tak nie widać tyle tylko że w biodrach dalej jestem szeroka ze w niektóre przed-ciążowe spodnie nie wejdę..
A w ogóle co tak wszystkie zamilklyscie tutaj ostatnio?😜
Hejka 😊 w kwestii bioder to niestety nie pomogę, bo standardowo mam szerokie, więc porody niewiele zmieniły 😆🤭

Na forum zaglądam w zasadzie codziennie, ale fakt - pisze rzadko.
Niemniej jednak podzielę się z Wami tym jak jest u mnie.

Pamiętam jak mnie wspieralyscie i po poronieniu, i w oczekiwaniu na bete...a tymczasem mój Synek za 2 tygodnie kończy roczek. Szykujemy garden party 🥳🎈🎉, więc trzymajcie, proszę, kciuki za pogodę!

Mój Synek jest fantastycznym, usmiechnietym chłopcem, dużo spokojniejszym od własnej siostry (swoją drogą szok jak rodzeństwo może się od siebie różnic już na tym etapie), co nie oznacza, że nie broi, bo i drewniane żaluzje już połamał i niejeden talerz potłukł 😃

Poza tym kilka innych ciekawostek. Odbyliśmy już pierwsza podróż ekipa 2+2 i pod koniec maja byliśmy na Korfu. Wracając płakałam. To był piękny rodzinny wyjazd w cudownych okolicznościach przyrody. Poza tym nasze mieszkanko kończy w tym roku 10 lat. Mimo, że systematycznie je odświeżamy, chodzi mi po głowie mały remoncik. Narazie robię kuchenne rewolucję i wymieniłam całą zastawę (tak, syn mnie zmotywował 😃), co mnie cieszy bardziej niż myślałam. Reszte pomyslow bede realizowac stopniowo. 10 lat kończy także nasz samochód, więc również pora na zmiany. A wybór trzeba przemyśleć, żeby ewentualna ekipa 2+3 się w niego zmieściła. No bo właśnie ...😃 czekają na nas jeszcze 2 zarodeczki, o których nieustannie myślę. Kolejnego dziecka pragnę bardzo, ale jest to pragnienie okraszone duża ilością strachu i wątpliwości 'jak to bedzie', 'czy damy rade'.

Mam nadzieję, że u Was, dziewczyny, wszystko ok!
 
Hej dziewczyny...ej mam pytanie..po jakim czasie po ciaży wam wróciły biodra/uda na "swoje" miejsce? I czy to w ogóle jest możliwe że "zejdą" się do poprzedniego "stanu" albo w ogóle choć trochę?
Zostało mi niecałe 5 kilo extra po ciąży ale nawet tego tak nie widać tyle tylko że w biodrach dalej jestem szeroka ze w niektóre przed-ciążowe spodnie nie wejdę..
A w ogóle co tak wszystkie zamilklyscie tutaj ostatnio?😜
Hmm syn ok 20 m-cy i niestety niektóre spodnie pożegnałam w kontenerze dla potrzebujących ze względu na biodra. Chyba niestety tak do końca się nie zejdą. Też mi zostalo 5 kg.
 
Dziewczyny jak forum odżyło to się podzielę. Urodziłam synka dzięki 6 transferowi, mieliśmy jeszcze 4 blastki. Pierwszy transfer w styczniu, pierwsza blastka nie rozmrozila się ok, podali 2. Transfer nieudany. Zostały 2 blastki. W czerwcu dostałam dopiero zgodę na kolejny transfer, i uwaga rozmrożona blastka zaczęła obumierać, podali ostatni zarodek. 11 dpt beta ponad 200, 13 dpt prawie 500. obecnie wiemy że jest pęcherzyk z ciałkiem zoltkowym w dobrym miejscu, czekamy na wizytę serduszkowa❤️ leków mam od groma, bo to cykl sztuczny, a w pierwszej ciąży w tym momencie już leżałam z krwiakiem, a teraz sobie pracuje i czekam cierpliwie❤️✊❤️
 
A u mnie drogie Panie … Mala w niedziele będzie miała 8 tyg. Jest mega aniołkiem, spokojnym, ale z charakterem. Wysypiam sie przy niej na maxa 🙈 budzi sie w nocy dwa razy na 10 min, zje i spi dalej. Dziś moj partner wstał i pyta : a ty ja jeszcze w nocy karmisz ? Bo ja nic nie słyszę 🤣 Wazy już 5650 🙈 i ma 57 cm ☺️ Przeszłam mocne zapalenie piersi ale już jest wsYstko w normie ! Cieszymy sie sobą i słoneczna pogoda :)
 
Hej dziewczynki 🥰 dawno mnie nie było co tam u Was słychać? Ja miałam teraz 29.12 drugi transfer. Niestety nieudany… nie poddajemy się i zaczynamy stymulację jak dostanę miesiączkę 😭🥰
Hej. Ja też jestem po nieudanym transferze. 3 dni po odstawieniu hormonów. Czy cCiebie też tak bolały piersi po odstawieniu progesteronu?
 
A u mnie drogie Panie … Mala w niedziele będzie miała 8 tyg. Jest mega aniołkiem, spokojnym, ale z charakterem. Wysypiam sie przy niej na maxa 🙈 budzi sie w nocy dwa razy na 10 min, zje i spi dalej. Dziś moj partner wstał i pyta : a ty ja jeszcze w nocy karmisz ? Bo ja nic nie słyszę 🤣 Wazy już 5650 🙈 i ma 57 cm ☺️ Przeszłam mocne zapalenie piersi ale już jest wsYstko w normie ! Cieszymy sie sobą i słoneczna pogoda :)
Ale super...nasz Mieszko też jest aniołkiem póki co 🤭 a dzisiaj minęło 12 odkąd jest z nami 🥰jak to leci ten czas🤔
 
Hejka 😊 w kwestii bioder to niestety nie pomogę, bo standardowo mam szerokie, więc porody niewiele zmieniły 😆🤭

Na forum zaglądam w zasadzie codziennie, ale fakt - pisze rzadko.
Niemniej jednak podzielę się z Wami tym jak jest u mnie.

Pamiętam jak mnie wspieralyscie i po poronieniu, i w oczekiwaniu na bete...a tymczasem mój Synek za 2 tygodnie kończy roczek. Szykujemy garden party 🥳🎈🎉, więc trzymajcie, proszę, kciuki za pogodę!

Mój Synek jest fantastycznym, usmiechnietym chłopcem, dużo spokojniejszym od własnej siostry (swoją drogą szok jak rodzeństwo może się od siebie różnic już na tym etapie), co nie oznacza, że nie broi, bo i drewniane żaluzje już połamał i niejeden talerz potłukł 😃

Poza tym kilka innych ciekawostek. Odbyliśmy już pierwsza podróż ekipa 2+2 i pod koniec maja byliśmy na Korfu. Wracając płakałam. To był piękny rodzinny wyjazd w cudownych okolicznościach przyrody. Poza tym nasze mieszkanko kończy w tym roku 10 lat. Mimo, że systematycznie je odświeżamy, chodzi mi po głowie mały remoncik. Narazie robię kuchenne rewolucję i wymieniłam całą zastawę (tak, syn mnie zmotywował 😃), co mnie cieszy bardziej niż myślałam. Reszte pomyslow bede realizowac stopniowo. 10 lat kończy także nasz samochód, więc również pora na zmiany. A wybór trzeba przemyśleć, żeby ewentualna ekipa 2+3 się w niego zmieściła. No bo właśnie ...😃 czekają na nas jeszcze 2 zarodeczki, o których nieustannie myślę. Kolejnego dziecka pragnę bardzo, ale jest to pragnienie okraszone duża ilością strachu i wątpliwości 'jak to bedzie', 'czy damy rade'.

Mam nadzieję, że u Was, dziewczyny, wszystko ok!
Wow! No to bardzo ambitnie 😊 trzymam kciuki za realizację 🤞
My póki co żyjemy od wizyty do wizyty...teraz może znów moja mama przyleci tylko nie wiem czy jeszcze w wakacje czy już we wrześniu..potem może siostra z mężem i córeczką ..myślę że do końca roku tak nam minie na odwiedzinach..teściowa niestety pewnie też jeszcze raz zawita w tym roku 😒
Do pracy mam wracać jakoś w lutym i dlatego że nie bardzo chcę tam dalej pracować po ost akcjach szefowej to juz w grudniu bd musiała szukać czegoś innego..

My z kolei mamy jeszcze 3 zarodki..póki co to temat nie-ruszany u nas w domu ale wczoraj mi się sniło że byłam w ciaży i tym razem czułam że to bdz dziewczynka.
Zawsze marzyłam by mieć parkę ale zobaczymy czy będzie nam dane..póki co mały jest tak cudowny że nam wystarcza 😜🤭

W ogóle totalnie nam/mi odbiło na jego punkcie..czuję się taka szczęśliwa że czasami aż sie boję że coś sie spierd..bo to przecież niemożliwe być tak szczęśliwym...nie wiem czy rozumiecie o co mi chodzi 😜
 
reklama
A u mnie drogie Panie … Mala w niedziele będzie miała 8 tyg. Jest mega aniołkiem, spokojnym, ale z charakterem. Wysypiam sie przy niej na maxa 🙈 budzi sie w nocy dwa razy na 10 min, zje i spi dalej. Dziś moj partner wstał i pyta : a ty ja jeszcze w nocy karmisz ? Bo ja nic nie słyszę 🤣 Wazy już 5650 🙈 i ma 57 cm ☺️ Przeszłam mocne zapalenie piersi ale już jest wsYstko w normie ! Cieszymy sie sobą i słoneczna pogoda :)
Czekaj...co?..5650 gram i 57cm? Hehe chyba mały grubasiu z niej🤭 a ja myślałam ze nasz Mieszko jest kloc...a on wazy jakies 5kg nie więcej i ma 62-64 cm...nie wiem dokładnie bo ważony był 3 tyg temu więc tak na oko😉
 
Do góry