reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2022

U nas wszystko jak na ten moment dobrze. Mati zrobil się taki śmieszek 😇 więcej juz daje zrobic w dzień🤫a w nocy spi jak aniol o 20 staram się go ogarnąć z toaletka i kładę do lozeczka troszke pogadamy sobie i Niuniek zasypia sam i ladnie mamusi od jakiegoś czasu spi aż do 3:30. Co do wagi na bilansie 14.06 ważył 5300 i 64dlugi. Karmienie myślę że już opanowaliśmy i teraz tylko cieszymy się sobą. Pozdrawiamy 😙
 
reklama
U nas wszystko jak na ten moment dobrze. Mati zrobil się taki śmieszek 😇 więcej juz daje zrobic w dzień🤫a w nocy spi jak aniol o 20 staram się go ogarnąć z toaletka i kładę do lozeczka troszke pogadamy sobie i Niuniek zasypia sam i ladnie mamusi od jakiegoś czasu spi aż do 3:30. Co do wagi na bilansie 14.06 ważył 5300 i 64dlugi. Karmienie myślę że już opanowaliśmy i teraz tylko cieszymy się sobą. Pozdrawiamy 😙
No to super! 😁
U nas też podobnie! Mieszko czasem przesypia 8 godz w nocy także żyć nie umierać😅 właśnie go wykąpałam godzinę temu i teraz spi krasnal..jeszcze mu pazurki ogarnę i idę prasować...swoją drogą uwielbiam prasować jego ciuszki! Czasem aż sie nie mogę doczekać prania żeby znów prasować haha 😅Wy też tak macie posrane w głowie jak ja?🤣
 
6kg, wczoraj minelo 8 Tyg ale myśle ze zdecydowanie zaniżyłam jej długość - muszę mała zmierzyc 🙈
6kg i 8 tyg? Kurde a mi mówią wszyscy że Mieszko duży a on 12 tyg i myślę że waży z 5100...może 5200..każdym razie 7 czerwca bylo 4600 z hakiem...i nie pamiętam ile cm🤔🤭
W każdym razie wychodzi na to że on to krasnal mały 🤣
 
6kg i 8 tyg? Kurde a mi mówią wszyscy że Mieszko duży a on 12 tyg i myślę że waży z 5100...może 5200..każdym razie 7 czerwca bylo 4600 z hakiem...i nie pamiętam ile cm🤔🤭
W każdym razie wychodzi na to że on to krasnal mały 🤣
Tak kochana 6kg i 8 tyg ale długość ca 61cm … wczoraj jak weszła położna to mówi tak : Magda czym ty ja karmisz 🤣 tylko piersią czy dodajesz coś jeszcze ??? 🤣🙈 Moja Princzipeska zwyczajnie lubi sobie pojeść 🤣 ale my tez należymy do osób wysokich, ja 173cm, Pan Ojciec 197 cm także Mała wyglada dobrze ale nie jest jeszcze z tych mopsowatych ☺️🙈 a nawet gdyby była Małym Mopsem - to bym zwycjzanie miała więcej kilo do kochana i większa powierzchnie do całowania 🥰
 
Tak kochana 6kg i 8 tyg ale długość ca 61cm … wczoraj jak weszła położna to mówi tak : Magda czym ty ja karmisz 🤣 tylko piersią czy dodajesz coś jeszcze ??? 🤣🙈 Moja Princzipeska zwyczajnie lubi sobie pojeść 🤣 ale my tez należymy do osób wysokich, ja 173cm, Pan Ojciec 197 cm także Mała wyglada dobrze ale nie jest jeszcze z tych mopsowatych ☺️🙈 a nawet gdyby była Małym Mopsem - to bym zwycjzanie miała więcej kilo do kochana i większa powierzchnie do całowania 🥰
Aaaa no i wszystko jasne 😜😁 widzisz bo ja z tych niskopiennych jestem..157cm w kapeluszu a stary moj 178 cm ...chyba🤔 także tak...
Nie no w takim razie wybaczam haha🤣🤭
Pięknie rośnie malutka 😊
 
reklama
Do góry