reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2022

reklama
To już taki duży 🤭🤭😉 a nie dawno robiłaś betę 😁😘 Jak ten czas szybko leci. Ja już zaczynam się stresować i denerwować, bo to moja ostatnia szansa, żeby zostać drugi raz mamą. Staram się wierzyć w to, że moje maleństwo będzie walczyć i da radę 💪💪😊 Próbuję nie myśleć za bardzo ale się nie da. Ja po cyklu naturalnym i zastanawiam się czy robić progesteron czy zrobić jak kazała p. Dr. razem z betą. Czy ty Martusiu robiłaś wcześniej testy, czy wytrzymałaś do bety? Czy miałaś jakieś objawy, że się udało? Ja jestem taką panikarą, że do bety to chyba zwariuję, 🙉🙈🙉
Ja na cyklu naturalnym nie robiłam wcześniej oznaczeń progesteronu. Robiłam wszystko wg zaleceń dr. nie robiłam testów, czekałam cierpliwie na betę i całe forum razem ze mną bo wyniki były już około 12 a sprawdziłam je dopiero około 20 bo czekałam na męża aż wróci z pracy 🤣 byly emocje 😁miałam delikatne plamienie takie jednorazowe różowe chyba w okolicach 4 dnia po transferze. Przy wcześniejszych transferach tego nie miałam a również doszło do implantacji tak ze to nie jest absolutnie wyznacznik powodzenia.
Trzymam kciuki ! Kiedy u Ciebie testowanie?
 
Ja na cyklu naturalnym nie robiłam wcześniej oznaczeń progesteronu. Robiłam wszystko wg zaleceń dr. nie robiłam testów, czekałam cierpliwie na betę i całe forum razem ze mną bo wyniki były już około 12 a sprawdziłam je dopiero około 20 bo czekałam na męża aż wróci z pracy 🤣 byly emocje 😁miałam delikatne plamienie takie jednorazowe różowe chyba w okolicach 4 dnia po transferze. Przy wcześniejszych transferach tego nie miałam a również doszło do implantacji tak ze to nie jest absolutnie wyznacznik powodzenia.
Trzymam kciuki ! Kiedy u Ciebie testowanie?
No ja teraz też na cyklu naturalnym byłam, bo wcześniej te dwa transfery na sztucznym i to mi nadzieję daje, że może uda się na naturalnym. A miałaś przepisany dodatkowo progesteron po transferze? I ty ile dniowy miałaś zarodek? Przepraszam, że tak pytam ale te czekanie i ten stres mnie dobije chyba. Mam nadzieję, że wytrzymam do bety a mam robić 23 marca. Myślałam jechać i zbadać ten progesteron ale sama już niewiem. 🤔 Spróbuję się trochę uspokoić chyba, oczywiście jak dam radę. Ale jest nas tu 3 dziewczyny po transferze i jak tam u Was? Jak się czujecie? Martusiu, twoje słowa mnie trochę uspokoiły, i Twój spokój ducha. Bo widzę, że mialam podobny transfer na cyklu naturalnym jak Ty. Trzymaj się kochana cieplutko a ja spróbuję wyhamować trochę. Na pewno dam znać co i jak w późniejszym terminie 😉🤭
 
No ja teraz też na cyklu naturalnym byłam, bo wcześniej te dwa transfery na sztucznym i to mi nadzieję daje, że może uda się na naturalnym. A miałaś przepisany dodatkowo progesteron po transferze? I ty ile dniowy miałaś zarodek? Przepraszam, że tak pytam ale te czekanie i ten stres mnie dobije chyba. Mam nadzieję, że wytrzymam do bety a mam robić 23 marca. Myślałam jechać i zbadać ten progesteron ale sama już niewiem. 🤔 Spróbuję się trochę uspokoić chyba, oczywiście jak dam radę. Ale jest nas tu 3 dziewczyny po transferze i jak tam u Was? Jak się czujecie? Martusiu, twoje słowa mnie trochę uspokoiły, i Twój spokój ducha. Bo widzę, że mialam podobny transfer na cyklu naturalnym jak Ty. Trzymaj się kochana cieplutko a ja spróbuję wyhamować trochę. Na pewno dam znać co i jak w późniejszym terminie 😉🤭
A jeszcze przed transferem przy rozmowie z embriologiem zaproponował mi, że on by zdecydował się na nacięcie otoczki i zdecydowałam się. Zaufałam mu i teraz się zastanawiam czy dobrze zrobiłam? 😥😢
 
No dziewczyny moj maluch po dzisiejszej wizycie 33+2d waży 2543g wszystkie pomiary bardzo dobrze. Dr mowi ze szykuje się chłopak na 3900😇
U mnie USG jutro. Zobaczymy ile waży 🤪.. ja niestety coś zaczynam puchnąć . Zastanawiam się czy to normalne w 3 trymestrze? Cały 1 i 2 zero wody mi się zatrzymywalo...a dziś palce u rąk jak serdelki ..nawet nie mogłam wetknąć obrączki 🙉🙈
 
reklama
No dziewczyny moj maluch po dzisiejszej wizycie 33+2d waży 2543g wszystkie pomiary bardzo dobrze. Dr mowi ze szykuje się chłopak na 3900😇
Chłop jak dąb 😜
Ja chcę sięumówić na prywatne usg na piątek bo ten szpitalny mam dop 3go kwietnia 🤭
A w tym prywatnym miejscu uzbierało mi sie jedno usg za free wiec skoro tak...to czemu nie...zobaczymy co powiedzą wtedy
 
Do góry