reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2022

My dobrze się czujemy a najbardziej to z rana tyle werwy😊po południu za to lezing i odpoczynek😉ja już od wczoraj nie zakładam obraczki w sobotę trochę pofolgowalam z zakupami i tak mi palce spuchły ze była robota obrączkę zdjąć. A co do wypakowania to jesteśmy w cztery z podobnymi terminami jest z nami jeszcze Madziarka12345....😉😉😉
No tak kochana ja mam aktualnie 31 ( 30+3), troszkę za Wami 😊 i gdyby nie sapanie przy chodzeniu po schodach, przepuklina, i pobudka o 2 czy 3 w nocy to bym nie wiedziała, ze jestem w ciąży 🤣🙈
 
reklama
No tak kochana ja mam aktualnie 31 ( 30+3), troszkę za Wami 😊 i gdyby nie sapanie przy chodzeniu po schodach, przepuklina, i pobudka o 2 czy 3 w nocy to bym nie wiedziała, ze jestem w ciąży 🤣🙈
Madziu to ja tez mam takie objawy ale najważniejsze ze nie musimy leżeć plackiem tyle wytrzymamy😊Pozdrawiam Was Dziewczyny🥰
 
My dobrze się czujemy a najbardziej to z rana tyle werwy😊po południu za to lezing i odpoczynek😉ja już od wczoraj nie zakładam obraczki w sobotę trochę pofolgowalam z zakupami i tak mi palce spuchły ze była robota obrączkę zdjąć. A co do wypakowania to jesteśmy w cztery z podobnymi terminami jest z nami jeszcze Madziarka12345....😉😉😉
Mam na myśli nasze trio jako trio w 34 tc 😉
 
No to brawo! Super zorganizowana mama 😁
Ja też chyba mam wszystko tylko muszę spakować..popatrzeć na listę rzeczy ale te najważniejsze rzeczy mam..chyba 🤣

Ja czuję się różnie, ogólnie nie chcę narzekać bo nie ma tragedii ale sa dni ze moc mnie opuszcza i nic tylko leżę..tzn po pracy, bo ciągle do 5 klepię w klawiaturę albo udaję że klepię 🤣najgorzej jak mam jechać do biura(2 dni w tyg)..tam mi tak niewygodnie😑 a szefowa taka franca żewymyśliła ze jak znajdą moje zastępstwo (jeszcze nie maja nikogo haha) to ja mam być w biurze 5 dni w tygodniu...taka franca z niej! Mimo ze ma 2 inne osoby które mogłybyto robić to "wybrała" mnie..w 8 mies ciąży..eh..
Ale ja chyba ja zaskoczę urlopem pod sam koniec 🤭

No a tak to cóż..ost budzę sie równoco 2 godziny..potem chodzę jak zombie w ciągu dnia 🤣
Wiesz...ja teraz nie pracuje więc mam więcej czasu. To bardziej Ciebie można podziwiać bo szczerze....nie dałabym rady teraz pracować . Leżing to moje hobby teraz 🤣🤣 Także ja podziwiam Ciebie ❤️ i współczuję szefowej ( jak można kobiecie w ciąży dokładać jeszcze obowiązków 🙈).
 
Wiesz...ja teraz nie pracuje więc mam więcej czasu. To bardziej Ciebie można podziwiać bo szczerze....nie dałabym rady teraz pracować . Leżing to moje hobby teraz 🤣🤣 Także ja podziwiam Ciebie ❤️ i współczuję szefowej ( jak można kobiecie w ciąży dokładać jeszcze obowiązków 🙈).
Tak tak pamiętam że ty nie pracujesz 😉 i szczerze zazdroszczę..niestety tutaj jakbym poszła na L4 to wtedy srednia macierzyńskiego byłaby niska...no i w ogóle..tutaj kobiety w ciąży nie sa traktowane ulgowo..naprawdę w Polsce jest z tym dużo lepiej.
W każdym razie ja jak robię z domu to sobie zaczęłam olewać pracę..skoro ona taka franca to ja np.dzisiaj przez pół dnia prasowałam resztę pieluch i ogarniałam pranie🤣
Franca nawet w moj ost dzień mi nie pozwoliła wziąć pół dnia wolnego..bo za dużo osób ma wolne...jakby nie wiedziała że w ostatni dzień to ja raczej pracować nie będę...po złości tak zrobiła wredna baba...cóż..
Co do leżingu to ja właśnie zaraz się przenoszę na kanapę haha
 
Madziu to ja tez mam takie objawy ale najważniejsze ze nie musimy leżeć plackiem tyle wytrzymamy😊Pozdrawiam Was Dziewczyny🥰
Potwierdzam że mam tak samo 🤣a z każdym tyg.jest...hmm...ciekawiej..żeby nie straszyć 🤭
Kurde ale fajnie się złożyło ze aż tyle naz jest wiosennych mamusiek 😁wy wszystkie wiecie co macie? Strusio wiem że chlopak będzie a reszta?😊
 
reklama
Do góry