reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2022

Ja Kochana byłam ostatnio 2 i pół tyg temu i mój mlody miał 1986g dr mowil ze o tydz większy ale nie mam się co martwić. U mnie zależy jak się załatwię bo z tym mam najczęściej problem🙈🙊
Mi pomagają jabłka 😉chociaż nie mam w ciąży z tym problemu..jakby moje jelita pracują nawet lepiej niż przed ciążą ale jeśli już, to wtedy sięgam po 1-2 jabłka i pomaga😉no i soki z buraka też są dobre na takie "dolegliwości"😉
 
reklama
Mi pomagają jabłka 😉chociaż nie mam w ciąży z tym problemu..jakby moje jelita pracują nawet lepiej niż przed ciążą ale jeśli już, to wtedy sięgam po 1-2 jabłka i pomaga😉no i soki z buraka też są dobre na takie "dolegliwości"😉
A jak już przy dolegliwościach jesteśmy...masz cos do polecenia na skurcze łydek?
Ja juz pryskam nogi olejkiemz magnezem..wpierniczam banany i nic! Ost tak mnie złapało w nocy że już drugi dzień mnie noga od tego boli😔
 
A jak już przy dolegliwościach jesteśmy...masz cos do polecenia na skurcze łydek?
Ja juz pryskam nogi olejkiemz magnezem..wpierniczam banany i nic! Ost tak mnie złapało w nocy że już drugi dzień mnie noga od tego boli😔
Ja biorę magnez 3razy po 2 tabletki i raz dziennie chela mb6 mama odpukać nie mam skurczy
 
Ja biorę magnez 3razy po 2 tabletki i raz dziennie chela mb6 mama odpukać nie mam skurczy
Ja za bardzo nie chcę brać supli oprócz tych co już biorę dla ciężarnych..ale może zapytam jeszcze położnej nast razem czy mogę to brać bo naprawdę jak mnie czasem złapie to 🙈
Ale dzięki wielkie, będę o tym pamiętać jakby co 😉
 
Witaj Martuska. Myślałam ostatnio o Tobie. Jak tam Twój synuś, pewnie już duży chłopak 🤭 A ja właśnie podeszłam już do ostatniego transferu. Mam pytanko do Ciebie i do dziewczyn. Czy badalyscie progesteron i jak często po transferze? I ile powinien wynosić prawidłowy?
Kacper skończył wczoraj 10 miesięcy. Jest bardzo pogodnym i gadatliwym dzieckiem. Nasze oczko w głowie. Ja obecnie oczekuje na biopsję tarczycy.
Co do progesteronu to powiem Ci szczerze, że nie pamiętam. Na pewno zależy to od cyklu. Na sztucznym badalam go częściej. Na naturalnym chyba tylko raz po transferze, był w granicach 20, chyba ?
 
@Strusio85 jak tam dajesz radę? Już tuż tuż..coraz bliżej 😁
Ja dzisiaj mam plan skończyć zakupy do wyprawki bo zaczełam panikować ze jeszcze nie jestem spakowana do szpitala a to juz 34 tydz 😳🤭
Oj tak... Ekscytacja miesza się z przerażeniem 😄
Wyprawkę już mam - czekam tylko na zamówiony wózek i fotelik...i muszę dokupić jeszcze klapki kąpielowe - tylko ich mi brakuje 🤣 Do szpitala prawie jestem spakowana aczkolwiek kosmetyki itp to dopiero przed wyjazdem dopakuje. Młodemu póki co się nie spieszy więc liczę na to, że przyjdzie na świat w miarę na czas 🤣 ... Ogólnie czuję się o dziwo dobrze. Czasem tylko zgaga lub lekki ból pleców się pojawią ale oprócz tego nie mogę narzekać . A Ty jak samopoczucie?
 
Kacper skończył wczoraj 10 miesięcy. Jest bardzo pogodnym i gadatliwym dzieckiem. Nasze oczko w głowie. Ja obecnie oczekuje na biopsję tarczycy.
Co do progesteronu to powiem Ci szczerze, że nie pamiętam. Na pewno zależy to od cyklu. Na sztucznym badalam go częściej. Na naturalnym chyba tylko raz po transferze, był w granicach 20, chyba ?
To już taki duży 🤭🤭😉 a nie dawno robiłaś betę 😁😘 Jak ten czas szybko leci. Ja już zaczynam się stresować i denerwować, bo to moja ostatnia szansa, żeby zostać drugi raz mamą. Staram się wierzyć w to, że moje maleństwo będzie walczyć i da radę 💪💪😊 Próbuję nie myśleć za bardzo ale się nie da. Ja po cyklu naturalnym i zastanawiam się czy robić progesteron czy zrobić jak kazała p. Dr. razem z betą. Czy ty Martusiu robiłaś wcześniej testy, czy wytrzymałaś do bety? Czy miałaś jakieś objawy, że się udało? Ja jestem taką panikarą, że do bety to chyba zwariuję, 🙉🙈🙉
 
U ja tez jeszcze nie spakowana a 33+1 zaczynam🙈jak to zlecialo. Tam gdzie chce rodzic na stronie szpitala piszą by do malucha wziąć tylko pampersy i chusteczki. Ale ja mam w planie wziąć parę ciuszków. A jak Strusio85 się wy czujecie
Widzę, że nasze trio będzie rodzić w podobnym czasie 🥰😄... samopoczucie całkiem ok u mnie . Czasem tylko mam zgagę, ból pleców...no i obrączka na palcu ma coraz ciaśniej 🤪 ...oprócz tego nie mogę narzekać . Młody jest już serio duży...ostatnio tak ćwiczy mięśnie odpychając się nogami i rękami , że aż jestem w szoku ile on ma siły 🤣.. no i apetyt mi w 3 trymestrze dopisuje tak, że mój mąż z pewną nutka zadziwienia żeby nie powiedzieć przerażenia obserwuje ile pochłaniam 🙈🙈🙈a Ty jak się czujesz?
 
Widzę, że nasze trio będzie rodzić w podobnym czasie 🥰😄... samopoczucie całkiem ok u mnie . Czasem tylko mam zgagę, ból pleców...no i obrączka na palcu ma coraz ciaśniej 🤪 ...oprócz tego nie mogę narzekać . Młody jest już serio duży...ostatnio tak ćwiczy mięśnie odpychając się nogami i rękami , że aż jestem w szoku ile on ma siły 🤣.. no i apetyt mi w 3 trymestrze dopisuje tak, że mój mąż z pewną nutka zadziwienia żeby nie powiedzieć przerażenia obserwuje ile pochłaniam 🙈🙈🙈a Ty jak się czujesz?
My dobrze się czujemy a najbardziej to z rana tyle werwy😊po południu za to lezing i odpoczynek😉ja już od wczoraj nie zakładam obraczki w sobotę trochę pofolgowalam z zakupami i tak mi palce spuchły ze była robota obrączkę zdjąć. A co do wypakowania to jesteśmy w cztery z podobnymi terminami jest z nami jeszcze Madziarka12345....😉😉😉
 
reklama
Oj tak... Ekscytacja miesza się z przerażeniem 😄
Wyprawkę już mam - czekam tylko na zamówiony wózek i fotelik...i muszę dokupić jeszcze klapki kąpielowe - tylko ich mi brakuje 🤣 Do szpitala prawie jestem spakowana aczkolwiek kosmetyki itp to dopiero przed wyjazdem dopakuje. Młodemu póki co się nie spieszy więc liczę na to, że przyjdzie na świat w miarę na czas 🤣 ... Ogólnie czuję się o dziwo dobrze. Czasem tylko zgaga lub lekki ból pleców się pojawią ale oprócz tego nie mogę narzekać . A Ty jak samopoczucie?
No to brawo! Super zorganizowana mama 😁
Ja też chyba mam wszystko tylko muszę spakować..popatrzeć na listę rzeczy ale te najważniejsze rzeczy mam..chyba 🤣

Ja czuję się różnie, ogólnie nie chcę narzekać bo nie ma tragedii ale sa dni ze moc mnie opuszcza i nic tylko leżę..tzn po pracy, bo ciągle do 5 klepię w klawiaturę albo udaję że klepię 🤣najgorzej jak mam jechać do biura(2 dni w tyg)..tam mi tak niewygodnie😑 a szefowa taka franca żewymyśliła ze jak znajdą moje zastępstwo (jeszcze nie maja nikogo haha) to ja mam być w biurze 5 dni w tygodniu...taka franca z niej! Mimo ze ma 2 inne osoby które mogłybyto robić to "wybrała" mnie..w 8 mies ciąży..eh..
Ale ja chyba ja zaskoczę urlopem pod sam koniec 🤭

No a tak to cóż..ost budzę sie równoco 2 godziny..potem chodzę jak zombie w ciągu dnia 🤣
 
Do góry