reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

In vitro 2022

U mnie USG jutro. Zobaczymy ile waży 🤪.. ja niestety coś zaczynam puchnąć . Zastanawiam się czy to normalne w 3 trymestrze? Cały 1 i 2 zero wody mi się zatrzymywalo...a dziś palce u rąk jak serdelki ..nawet nie mogłam wetknąć obrączki 🙉🙈
No Strusio mi tez to się zaczęło w sobotę ledwo zdjęłam obrączkę juz jej nie zakładam. Pytałam dziś dr. Mówi że to normalne obejrzal moje nogi i powiedział że nie jest źle jak będzie gorzej mam się odezwać do niego przepisze leki jakieś. A wieczorem jak leze mam coś sobie podkładać by były wyżej
 
reklama
No ja teraz też na cyklu naturalnym byłam, bo wcześniej te dwa transfery na sztucznym i to mi nadzieję daje, że może uda się na naturalnym. A miałaś przepisany dodatkowo progesteron po transferze? I ty ile dniowy miałaś zarodek? Przepraszam, że tak pytam ale te czekanie i ten stres mnie dobije chyba. Mam nadzieję, że wytrzymam do bety a mam robić 23 marca. Myślałam jechać i zbadać ten progesteron ale sama już niewiem. 🤔 Spróbuję się trochę uspokoić chyba, oczywiście jak dam radę. Ale jest nas tu 3 dziewczyny po transferze i jak tam u Was? Jak się czujecie? Martusiu, twoje słowa mnie trochę uspokoiły, i Twój spokój ducha. Bo widzę, że mialam podobny transfer na cyklu naturalnym jak Ty. Trzymaj się kochana cieplutko a ja spróbuję wyhamować trochę. Na pewno dam znać co i jak w późniejszym terminie 😉🤭
hej,
ja badałam progesteron dwa dni po transferze (cykl naturalny), biorę progesteron 3x1 doustnie i dopochwowo
czuje sie normalnie, jedynie co to moje piersi zrobily sie delikatniejsze szczegolnie je czuje jak zdejme stanik, moze to dobry znak a może to przez progesteron w dużej ilości
 
No Strusio mi tez to się zaczęło w sobotę ledwo zdjęłam obrączkę juz jej nie zakładam. Pytałam dziś dr. Mówi że to normalne obejrzal moje nogi i powiedział że nie jest źle jak będzie gorzej mam się odezwać do niego przepisze leki jakieś. A wieczorem jak leze mam coś sobie podkładać by były wyżej
No właśnie..jak leżycie z nogami wyzej dziewczyny? Bo na boku to niewygodnie a na plecach to w ogóle 🙈
 
No właśnie..jak leżycie z nogami wyzej dziewczyny? Bo na boku to niewygodnie a na plecach to w ogóle 🙈
No jest hardkor😉 mi na razie zle się nie leży na plecach. Ja podkładam sobie 2 poduchy i rogal. Na boku tez mi jest nie wygodnie ale co zrobić. Ja miałam dzis sen ze spałam w końcu na brzuchu rozłożona jak po upadku z 10pietra😅
 
No Strusio mi tez to się zaczęło w sobotę ledwo zdjęłam obrączkę juz jej nie zakładam. Pytałam dziś dr. Mówi że to normalne obejrzal moje nogi i powiedział że nie jest źle jak będzie gorzej mam się odezwać do niego przepisze leki jakieś. A wieczorem jak leze mam coś sobie podkładać by były wyżej
U mnie podobnie. Jakoś się zaczęło w weekend. Dziś aż mnie ręka mrowila bo tak napuchła 🙉 będę obserwować sytuację i zgłoszę jutro to mojemu ginowi.
 
No jest hardkor😉 mi na razie zle się nie leży na plecach. Ja podkładam sobie 2 poduchy i rogal. Na boku tez mi jest nie wygodnie ale co zrobić. Ja miałam dzis sen ze spałam w końcu na brzuchu rozłożona jak po upadku z 10pietra😅
Zazdro. Ja niestety już na plecsch nie daje rady bo się duszę 🙈tak mi ciężko. Jedynie na boku jest w miarę znośnie 🙉🙈
 
No jest hardkor😉 mi na razie zle się nie leży na plecach. Ja podkładam sobie 2 poduchy i rogal. Na boku tez mi jest nie wygodnie ale co zrobić. Ja miałam dzis sen ze spałam w końcu na brzuchu rozłożona jak po upadku z 10pietra😅
No ja na plecach to sie nie położę juz bo zaczyna mnie dusić 🙈
 
reklama
Do góry