reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiię dla dziecka

Mam przeczucie na dziewczynke, Julke. Jak bedzie chłopiec to bedzie Filip.
Jezeli drugie dziecko jest zupelnie inne od 1 to szuszu obie nas czeka tajfun w domu:-D
 
reklama
Aga, mam taką nadzieję, chociaż ja nie wiem jakim cudem to moje dziecko takie grzeczne jest:-)
Musia, jakby co założymy nowy temat na BB "jak okiełznać domowy tajfun":-)
 
Po tych moich badaniach prenatalnych-jak się okazało ,że wszystko o.k:-),to trochę się z mężulkiem zaczeliśmy mniej bać i nawet zaczeliśmy rozmawiać na temat imionek dla dzidzi.Jeśli okaże sie prawdą co powiedział doktorek ,że to podobno chłopiec i wszystko z ciążą będzie nadal o.k -a napweno będzie to imię dla niego będzie Krystian lub Antoś a jeśli okaże się ,że dziewuszka to Zuzia.Mamy już Wiktorię i myśleliśmy o Wiktorze ale Wiktor i Wiktoria-chyba nie bardzo:-p
 
U nas pierwsze wspólne typy od 3 miesięcy padły i na razie pozostają, a więc chłopak <prawdopodobnie ma być> będzie WIKTOR ;] a dziewczynka MARTA;]
 
reklama
Do góry