reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imię dla dziecka 2024

co za argument... delikatne imie ma byc...

bo pewnie najlepiej, by całe życie byla słodką, grzeczna i infantylną dziewczynką... niż poważną panią z poważnym imieniema 🤷‍♀️🤦‍♀️

Ja jak informowałam o ciąży moja rodzicielkę to ona miała tylko dwa imiona. I nękała mnie wręcz 😅
• Kubuś, Jakub.
• Amelka

Nie wiem, ale tylko te dwa zawsze są proponowane u mnie w rodzinie xd wkoncu mój bratanek nazwał swojego syna Jakub, prababcia (moja mama) bardzo szczesliwa 😂
 
reklama
Ja jak informowałam o ciąży moja rodzicielkę to ona miała tylko dwa imiona. I nękała mnie wręcz 😅
• Kubuś, Jakub.
• Amelka

Nie wiem, ale tylko te dwa zawsze są proponowane u mnie w rodzinie xd wkoncu mój bratanek nazwał swojego syna Jakub, prababcia (moja mama) bardzo szczesliwa 😂
To bardzo ładne imiona. Tylko szkoda ze tak często nadawane. Kiedy imię jest zbyt popularne ze smutkiem ale skreślam z listy. Pamiętam jak za moich czasów w klasie zawsze było po kilka Karolin, Patrycji czy np Mateuszków i nie bardzo im się to podobało.
 
To bardzo ładne imiona. Tylko szkoda ze tak często nadawane. Kiedy imię jest zbyt popularne ze smutkiem ale skreślam z listy. Pamiętam jak za moich czasów w klasie zawsze było po kilka Karolin, Patrycji czy np Mateuszków i nie bardzo im się to podobało.
Ja mam ten zgrzyt z moim Antosiem, ale imię wybrał mąż. Olgierd dużo mniej popularny (choć i tak wcale nie tak rzadko słyszałam na ulicy). Za to drugie imiona z tych mniej popularnych, bo Benedykt i Beniamin
 
Wanda, pięknie imię. Ale osobiście mi się kojarzy z wredną nauczycielką z podstawówki XD ale dziecko mogłabym tak nazwać. Cezary też fajne. Osobiście znam jednego i jest fajnym kolegą.
U mnie jest Ryszard i Jadwiga, nikt nie robił problemów o to. Każdy się zachwyca imionami.
Bo Jadwiga to piękne imię 😅 mam totalnie słabość z wiadomych względów
 
Mam problem z większością imion, które wymieniacie nie dlatego, że są złe- bo przeciwnie są super- tylko dlatego, że z kimś mi sie kojarzą i są nacechowane... i u mnie te imiona odpadały 🤣
Teodora nie znam ani jednego 😄👌
Tak, to jest problem 🙈

My się musimy mierzyć ze skojarzeniem, że to po dowódcy załogi Rudego 😂😂😂 i jak mąż odpowiada że to po ojcu Jagiełły to ludzie robią wielkie oczy XD (Benedykt z kolei to wiadomo, po papieżu). A Antoni się mężowi wzielo od antonimu (Beniamin z kolei, bo ma być tym najmłodszym 😂, więc po biblijnym Beniaminie)
 
Ja jak informowałam o ciąży moja rodzicielkę to ona miała tylko dwa imiona. I nękała mnie wręcz 😅
• Kubuś, Jakub.
• Amelka

Nie wiem, ale tylko te dwa zawsze są proponowane u mnie w rodzinie xd wkoncu mój bratanek nazwał swojego syna Jakub, prababcia (moja mama) bardzo szczesliwa 😂
Moja mama chciała Michalinę, do tej pory mowi, że do Natki też by pasowała Misia 😂😂😂 gdybym była w drugiej ciąży to też by mi pewnie truła głowę o Michalinę 😅
 
To bardzo ładne imiona. Tylko szkoda ze tak często nadawane. Kiedy imię jest zbyt popularne ze smutkiem ale skreślam z listy. Pamiętam jak za moich czasów w klasie zawsze było po kilka Karolin, Patrycji czy np Mateuszków i nie bardzo im się to podobało.
Mi nie przeszkadza z popularnością. ;)
Mój syn ma Aleksander a córka Marcelina. Też imiona z pierwszej 10. ;)
 
reklama
Do góry