reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Imię dla dziecka

Ja też nie chciałam dawać bardzo popularnych imion, ale też nie chciałam bardzo niezwykłych i mam Radka, Artura i Roberta - imiona raczej popularne w naszym pokoleniu, ale w pokoleniu dzieci niekoniecznie.
 
reklama
Moi mają w sumie rzadko występujące obecnie imiona:
córka - Dorota
syn - Marcin

U nas decyzja w sprawie imion była podejmowana pod koniec ciąży, bo nic nam się nie podobało...
 
Mam syna Ignacego i moim zdaniem to imię wcale nie jest aż tak popularne, w przedszkolu nie ma drugiego chłopca o takim imieniu, a wśród znajomych tylko jedni też mają Ignasia :)

To się nie zawsze sprawdza. Ja mam syna Jana i na żadnym etapie swojej edukacji (żłobek, przedszkole, podstawówka) nie spotkał się z drugim Jankiem 🤷‍♀️ mimo, że to imię od lat wygrywa we wszystkich rankingach.

Jego siostra - Barbara w swoim roczniku była gdzieś bliżej setki. A w przedszkolu były 4 Basie 😅🤡
 
Mi z imion dla chłopców podobają się: Teodor, Olgierd i Gilbert może mój drugi syn któreś z nich otrzyma. Jeśli miałabym córkę to Łucja jest moją faworytką, ewentualnie Rozalia, Cecylia lub Honorata.
 
Do góry