reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta niemowlaka-co i kiedy !

Luczynka- ten mój Maćko to prawdziwy dziamak :tak: :tak: :tak: .- śliniaki u nas się nie sprawdzają, wiąże mu pieluchę pod brodą bo wszystko inaczej jest upaprane w tym co je oprócz tego jedzenie jest w dziurkach od nosa , ostatnio w oczku. Urwis jak ma pełną buzię to wtedy wkłada jeszcze rączki do niej i rozmazuje jedzonko gdzie się da :no: :no: :no:
 
reklama
Mamarcela, no ja właśnie wczoraj ugotowałam małej zupkę z brokułami i kurczakiem:tak:. Moim zdaniem wyszła mi smaczna, ale Ala się niestety przy jedzeniu trochę krzywiła, chociaż brokułów dałam tylko troszkę żeby smak zupki zmienić. A dzisiaj to mi jej już w ogóle nie chciała jeść, może dlatego, że dołożyłam jej żółtko:confused: :baffled: , w końcu skapitulowałam i otworzyłam jej słoiczek jarzynowej z Gerbera, którą zjadła w mgnieniu oka:eek: :tak: :-D Mam jeszcze zagotowane 3 słoiczki tej mojej zupki z brokułami i musze je jakoś jej wcisnąć, bo szkoda mi wyrzucić.:baffled:
 
Ja brokuły dodałam już dawno i smakowała i Mai i mi.:tak:
Ale ostatnio dodałam groszek, /niewiem może za dużo/ i za bardzo mi niesmakuje, choć Majela zajada jak dzik.
Wogóle to ja taka dziwna jestem:baffled: , że kupuję jej te kaszki czy deserki, które mi smakują mimo, że ona i tak je je z takim samym apetytem.:laugh2:
 
Zrobiłam dziś Marcelowi zupkę i dodałam brokuły, wcinał aż mu się uszy trzęsły, szpinak też zajada. Właściwie to moje dziecko je wszystko co mu zaserwuję:-):-):-):-)buźkę tak przy tym otwiera szeroko aż miło:tak::tak::tak:
 
Ja też kupiłam brokułę, jutro ugotuję. Dostaliśmy od teścia "swojskiego'' królik, to też dodam Adasiowi do zupki. Te ze słoiczka z królikiem bardzo mu smakowały:tak:
 
Ja też właśnie gotuję zupke z brokułami, ciekawe co powie na to moja smakoszka, hehe...
Ja na przykład uwielbiam brokuły ale mój mąż nienawidzi, ciekawe po kim Oliwia odzidziczyła smaki:-D:-D:-D:-D:-D
 
A ja w czwartek ugotowalam Oliwce rosolek (taki dal dzidziusia;-)) z ryzem i zjadla szybciutko :tak: Baaaardzo Jej smakowalo :-)
 
reklama
Dziewczyny,mam pytanie

z tego co czytam podajecie swoim Pociechom już rózne dania, ja karmilam do 5 miesiąca tylko piersią, od piątego zaczęłam wprowadzać, marchew, jabłuszko, dynie i zupki jarzynowe.Michaś ma 6 m i 4 dni, czy moge mu dawać juz mięsko?
Dzięki:-)
 
Do góry