reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta niemowlaka-co i kiedy !

Mam nadzieję, Agutko, ze szybko wrócisz!

Co do karmienia piersią to ja jeszcze karmię oboje raz dziennie wyłącznie piersią i dwa razy najpierw pierś a potem dokarmiam butlą...
A co do kaszek, to ta taka pyszna brzoskwiniowa to z jakiej była firmy?? niech mi ktoś da znać na prv bo się nie doszukam a chcę cośdać maluchom nowego bo jak dotąd to wcinająNestle ryżowo kukurydzianą tylko... ale dziś dostały na próbę na 120ml mleka 2 łyżki kaszki malinowej i nie powiem by szalenie im posmakowała - zresztą w ogóle jej nie było czuć malinami...
 
reklama
Margolis,napisalam Ci na priv,ze to byla kaszka BoboVity. :-D Znalazlam ja w Carrefourze,hehe. ;-) :-D
A co do mojego powrotu,to poprosze tych monterow,co beda mi nowe kabeli przeciagac,zeby sie pospieszyli. :-D :tak: :-p
 
No to ja karmię Marcela piersią jakieś 6- 8 razy dziennie oprócz tego jeszcze deserek (marchewka) a w nocy to raz albo wcale.
 
No a ja karmilam Mała tylko przez 6 tygodni i to z wielkimi mekami. I myslcie sobie co chcecie ale ciesze sie ze nie karmie piersia, i niech nikt mi nie mowi ze karmienie piersia jest cudowne bo dla mnie to byl koszmar :-(
Na szczescie teraz jestesmy obie z Oliwka bardzo szczesliwe i to dzieki wspanialej butelce. MAła przybiera na wadze rewelacyjnie, jest zdrowa i wszystko Jej smakuje :-)

Agutko wracaj do nas predko :tak: , my tez mielismy zmieniac neostrade na cos tanszego ale postanowilismy poczekac bo umowa konczy sie nam w czerwcu.
 
Hej, Agutko :szok::szok::szok::szok:

a moze jakis internet radiowy? one sa o wiele tansze niz ten z tepsy. poszukaj dobrze, moze cos znajdziesz w swojej okolicy. bez Ciebie i Zuzi bedzie tu smutno :no::no::no:
 
LUCZYNKO ja Ci moge tylko napisać, że ja myślałam tak samo jak Ty - ale teraz jestem z siebie dumna, że sie nie poddałam, bo karmienie na prawde jest piękne! A o bólu już nie pamiętam... choć pamietam jak myślałam, że to wszystko to jedna wielka ściema z tym karmieniem, a to jednak prawda tylko trzeba troche cierpliwości i samozaparcia.

Potwierdzam:tak: , teraz to aż mi żal małą przestać karmić:-(
 
Ja tez karmiłam piersią tylko 3mc, i walczyłam dlugi czas o odzyskanie pokarmu, ale poległam.....trudno, więcej juz nie mogłam zrobić aby odzyskac pokarm, myśle ze Leonek mi to wybaczy ;-)
Dzisiaj mały dostał pierwszy raz zupke marchewkową z ryzem bobovity, i zajadal az mu się uszy trzęsły ;-) byłam w szoku, bo do tej pory cos co było z marchewką to mu nie zabardzo podchodziło a tu prosze!!! niespodzianka!! ;-)
AGUTKO, SZYBKO WRACAJ DO NAS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
wlasnie kupilam ta zupke ale jeszcze nie dalam, bo nie wiem co z tym ryzem, czy mozemy go juz podawac? ostatnio kupilam zupke z gerbera od 4 msc i tam w skladzie jest pelne mleko - nie modyfikowane ale pelne mleko od krowy (tak mi napisala pani z centrum gerbera). Dorotka miala po tej zupce zatwardzenie, ogromne bole brzuszka i byla niespokojna. przeciez wszedzie sie mowi, zeby nie wprowadzac dzieciom zwyklego mleka przed 1 rokiem zycia a oni to kurcze dodali do zupki od 4 miesiaca :wściekła/y:
 
reklama
AGUTKO będzie tu strasznie smutno... ale mam nadzieję, że choć sms kiem będziesz się odzywać co tam u Ciebie?

Mju,na pewno napisze! :tak: :-D Ale moze nie zdazycie za Nami zatesknic,bo szybko wrocimy? ;-) :-p A jesli sie nie uda,to najdluzszego smska dostaniecie ode mnie 1 marca. :dry: :cool2: :-D

Hej, Agutko :szok::szok::szok::szok:

a moze jakis internet radiowy? one sa o wiele tansze niz ten z tepsy. poszukaj dobrze, moze cos znajdziesz w swojej okolicy. bez Ciebie i Zuzi bedzie tu smutno :no::no::no:

Iwonko,wlasnie jutro w tej sprawie przyjdzie pan,ktory jest niedaleko wlascicielem radiowego internetu,sprawdzic,czy dochodzi do Nas sygnal. ;-)
 
Do góry