reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Dieta Maluszków

reklama
To wydaje mi się zależy też od kaszki - nestle się robią gęściochy w takich proporcjach, a bobovity są rzadsze.

noooo fakt, zauważyłam to na przykładzie kleiku kukurydzianego :|.

A właśnie!! Próbowałyście tego kleiku na sucho??
Smakuje i wyglada jak rozgniecione chrupki kukurydzianie :)
Tylko nie wiedzieć czemu kosztuje 10 razy tyle co chrupki ;/
 
a ja mam pytanie...
jak mój dziec jest teraz na modyfikowanym to kiedy moge dac jej cokolwiek innego? jakis soczek, marcheweczke? bo ona oprocz mojego mleka, modyfikowanego i herbatki z kopru wloskiego nic innego nie piła/jadła
 
Jeśli chcesz to od 4 miesiąca są...
Jeśli napisane jest żę po 4 miesiącu to musisz jeszcze z tym poczekać, a jeśli pisze od 4 miesiąca to możesz już zacząć jeśli oczywiście chcesz :tak:
 
no to mogę się czuc jak w Meksyku :-D

hmm dopiero w 5 miesiącu mozna podac cos innego...:-( no to jeszcze poczekam a myslalam ze juz niedlugo z łyzeczke marcheweczki bede mogla jej podac no nic czekamy


a to tego Aga w tabelce nie było :-D
a Wy jak robicie? podajecie juz cos czy jeszcze nie?
albo nie odpisujcie zmotywuje sie i poczytam ten wątek :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Życze powodzenia w czytaniu 65 stron :-p
Ja podałam do tej pory 2 słoiczki (mimo że karmie piersią) byly to marchewka z ziemniakiem i pierwsze jabłka...no i młodemu cos nie pasiło bo wył mi po wieczarach i nocach, spac nie mógł ... więc odstawiłam i jest super...widać nie jego czas i tyle.
Ale Jankowi, którego karmiłam butlą zaczęłam podawać słoiczki właśnie w okolicach 3-3.5 miesiąca ...
 
Do góry