reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

To tak jak i u mnie i również zdalnie pracuje także dres na dole to mój największy przyjaciel ;-) a który tydzień?
To nie wiem jak Ty, ale ja jeszcze na tym zdalnym to w łóżku leżę 🤣 A u mnie to jeszcze wcześnie, więc pewnie jak tu koleżanki piszą to chodzi o wzdęcia 😅 U mnie coś około 6 tygodnia, niestety mam wszystko przesunięte przez nieregularne miesiączki i dokładnie jeszcze nie wiadomo 🤷‍♀️ Tyle wiem z ostatniego piątku, że ciąża jest dużo młodsza na usg. Mam wizytę 10.11 i liczę na to, że już będzie więcej szczegółów 😀
 
reklama
Dziewczyny a posługujecie się terminem z miesiączki czy z usg? U mnie prawie tydzień roznicy i w sumie w karcie ciąży mam wpisany termin porodu z OM , a według usg ciaza młodsza.
Z miesiączki, w szpitalu też posługują się tym terminem. Nie mieszam sobie po prostu. U mnie każde dziecko było o tydzień starsze według USG i tak też by świadczyło o tym waga dzieci. Syn 37+2 i 3490 a córka 36+2 i 3300.
Chyba , że te moje pociechy szybciej były dojrzałe po prostu.
 
Ale super😍 jeszcze pewnie jesteś drobniutka i cała się chowasz w jego ramionach😁

Ja uciekam do pracy😐 tu w UK nie ma opcji na zwolnienie z tytułu ciąży, nawet jak lekarz da w przypadku jakichś komplikacji to płacą tyle, że szkoda gadać.. A tak chciałabym już odpoczywać w domku😭 prawdopodobnie czeka mnie praca do samego końca🤢🤰
 
reklama
Dziewczyny ja mam dzis takie masakryczne zawroty głowy, ze nie moge wstac z kanapy. Ledwo pisze. Takiego czegoś w życiu nie mialam. Niech juz sie skonczy 1 trymestr, bo jak nie mdlosci to zawroty, jak żyć??
Ja też ciągle leżę. Nie mam siły na nic. Posprzątałam pranie z suszarki i już zadyszka, już mi słabo. Znalazłam sposób na to żeby nie wymiotować rano, to za karę mdłości mam cały dzień. Jak wstaję to tracę równowagę, tak mi się w głowie kręci. A u mnie dopiero 6tydz 🙄
 
Do góry