reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Ja sprawdzam na aplikacji ile mi pokazuje aktualnie :) ale z usg wychodzi mi niecały tydzień roznicy
Ahaaa 🙂 ja nie mam aplikacji 😉 sama liczę. Ostatnia miesiączka zaczęła mi się w piątek więc każdy tydzień ciąży zaczyna mi się w piątek.🙂 I z USG też się to pokrywa. Chyba pierwszy raz miałam o czasie owulację 😉 zawsze miałam prawie tydzień później i wychodził tydzień różnicy między om a USG 😉
To będziemy razem odliczać do końca 😁
 
reklama
Ahaaa 🙂 ja nie mam aplikacji 😉 sama liczę. Ostatnia miesiączka zaczęła mi się w piątek więc każdy tydzień ciąży zaczyna mi się w piątek.🙂 I z USG też się to pokrywa. Chyba pierwszy raz miałam o czasie owulację 😉 zawsze miałam prawie tydzień później i wychodził tydzień różnicy między om a USG 😉
To będziemy razem odliczać do końca 😁
No 😎 Moj marzy zeby o 12 dni siedział maluch w brzuchu bo 16 czerwca ma urodziny 😂😂
 
Ja z ostatnim synem miałam termin na 10 kwietnia. To dzień urodzin mojej mamy. Później 14.04. urodziny mojego męża, ale młody też się nie chciał wykluć. Dopiero 18 przy wywoływaniu się urodził :D
To.moj wylazł 2 tygodnie wczesniej- mial byc styczniowy, a jest z konca grudnia, wiec rocznikowi najmlodszy. Tyle, że był już faktycznie duzy bo 3830 g i 60 cm wiec spokojnie mogl się urodzić 😉 Teraz mam termin na 8.06 ale spodziewam się, że historia moze sie powtorzyc i moze bedzie majowe 😉
 
To.moj wylazł 2 tygodnie wczesniej- mial byc styczniowy, a jest z konca grudnia, wiec rocznikowi najmlodszy. Tyle, że był już faktycznie duzy bo 3830 g i 60 cm wiec spokojnie mogl się urodzić 😉 Teraz mam termin na 8.06 ale spodziewam się, że historia moze sie powtorzyc i moze bedzie majowe 😉
Ja się wczoraj dowiedziałam że mój jak się urodził mial 4200g i 63 cm 😱😱 Aż zaczelam sie bać 😂
 
reklama
Matko ja muszę się zebrać bo w domu taki bałagan na szczęście taki do ogarnięcia w godzinę bo wszędzie ciuchy itd 😂 ale muszę zrobić ze 3 prania bo nie mam już w czym chodzić no i chodzi za mną fasolka po bretońsku wiec o 12 idę na łowy! 😂
Trzymam kciuki za wszystkie wizyty i miłego dnia!
Mogłybyśmy grać w jeden drużynie! U mnie tez syf, aż wstyd 😞 i czekam aż wybije 12, lece na zakupy ☺️
 
Do góry