reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

aaa tylko to co istotne, u mnie jest zapis ze to nie moze byc indywidualna praktyka lekarska tylko jakas klinika itp. nawet mala :) sprawdz sobie to tez.
 
reklama
Znalazłam regulamin lux med i jest też 500 zł na kwartał, 70% zwrotu ale nie piszą czy to dopiero jak nie znajdą terminu. Będę musiała się dopytać bo zamierzam chodzić do mojej prywatnej mimo pakietu to zawsze jakaś kaska w kieszeni by została
emoji2.png
Ja jak pracowalam w douglasie to mialam wlasnie tak ze moglam chodzic sobie gdzie chcialam a oni zwracali mi wlasnie 70% za wizytę max 500 zl :)
 
Chyba mam covida :)
taty kolega z pracy ma covida, w piątek zrobił test, przyszedł do pracy, w poniedziałek odebrał pozytywny, w ten sam piątek widział się z moim tata, a dzień później tata widział sie ze mną. Kolega z pracy, gdzie pojechałam na chwile tez miał covida i zatail, bo dopiero test robił i twierdzi, ze nie musiał nic jeszcze mówić. Mam niby przeziębienie (gardło, kaszel, katar), ale każdego dnia jest niby trochę lepiej, a tracę wech i smak.
Najbardziej boje się o dzidziusia.
 
Dziewczyny moj Płodzio rośnie, serduszko dalej bije ❤ Dostalam skierowanie na cytomegalie i rozyczke jutro będę robić :)
brawa dla Płodzia jest cudowny i uspokoiłaś mnie tym zdjęciem, bo widzę, że moj nie jest wcale za mały, a bardzo mi się tak wydawalo 😂 ja też dostałam milion wskazań co do badań, Ale że wizyta dopiero 19, to poczekam spokojnie na Matki Boskiej Pieniężnej i dopiero zrobię :)
 
Dziewczyny co myślicie? Z OM wychodzi 5+5.
W środę zrobię znow bete, zobaczę przyrost.
 

Załączniki

  • Screenshot_20201026_172702.jpg
    Screenshot_20201026_172702.jpg
    72,5 KB · Wyświetleń: 74
reklama
Do góry