reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Ja jestem obecnie obrażona na moją mamę :p Ona przechodziła ciąże bardzo dobrze, jedynie była śpiąca w drugiej. No i jak ja wspominam, że się źle czuję, to jej reakcja jest "Ale, że dlaczego? Chora jesteś?" "Nie mamo, po prostu ciążowe dolegliwości" "Ale żeby aż się do lóżka kłaść?!"
Nie wiem w jakim ona świecie żyje, że jest zdziwiona, że kobieta w ciąży ma mdłości :D


Pisałaś, że byłaś w LUX Med, masz u nich pakiet? Bo ja mam i oni mi zwracają 70% za wizyty poza LUx Med - tzw Swoboda leczenia. Ja chodzę prywatnie do ginekologa i im faktury wysyłam.

Ja w pracy jeszcze nie powiedziałam, a mam jedną dziewczynę, która bardzo mocno twierdzi, że dzieci nie chce mieć (41 lat). No i dzisiaj mówiła, że w jej otoczeniu same ciężarówki, że tylko te obsrańce się rodzą, co za kobiety chcą wydawać na świat bachory...Ech, a ja tu zaraz bombę zrzucę :D
Ale to w każdym pakiecie tak zwaracaja? Mnie zwracają, jeśli w ciągu doby nie znajdą ki lekarza i pójdę prywatnie. To każdemu te 70% jest? Nie wiesz?
 
reklama
Właśnie mnie też to zastanawia bo przecież mają wizyty i terminy dostępne do swoich lekarzy zazwyczaj.

Nie wiem czy w lux medzie jest tak samo - ale napisze jak jest w enelu, bo widze ze program Swoboda Leczenia nazywa sie nawet tak samo. Sa 2 opcje - zwracaja 100% kosztow jesli oni nie znajda w ciagu kilku dni lekarza i wtedy mozesz isc gdzie indziej, ale cwaniaki maja zapis ze to nie dziala w przypadku epidemii :) a swoboda leczenia dziala tak, ze zwracaja mniej - 70%, ale nawet jesli masz milion dostepnych u nich terminow to i tak mozesz sobie isc gdzie indziej, jesli tylko masz dana usluge zawarta w pakiecie. Przesyla sie im fakture i czekasz na kaske😀 jest pewien limit na kwartal, u mnie 500 zl.
 
Dziewczyny czy Wy też mialyscie biegunkę na poczatku ? Ja już 3 dzień mam :( to przez hormony myślicie ?
Ja miałam dotychczas jedną biegunkę, raczej na 100% wina ciąży bo mąż jadł to samo a jemu nic nie bylo, a zawsze to on ma wrażliwszy żołądek. Ale od momentu tej biegunki poszło mi w całkowicie drugą stonę. Mam takie zaparcia że szok. Mogłabym w ogóle nic z siebie nie wydalac. W ogole nie odczuwam potrzeby, ale zmuszam się na siłę, co też za zdrowe nie jest... mąż już kupił gruchę i wiem że jeśli w najbliższych dniach nic się nie poprawi to czeka mnie pierwsza w życiu lewatywa :(
 
Znalazłam regulamin lux med i jest też 500 zł na kwartał, 70% zwrotu ale nie piszą czy to dopiero jak nie znajdą terminu. Będę musiała się dopytać bo zamierzam chodzić do mojej prywatnej mimo pakietu to zawsze jakaś kaska w kieszeni by została [emoji2]
Nie wiem czy w lux medzie jest tak samo - ale napisze jak jest w enelu, bo widze ze program Swoboda Leczenia nazywa sie nawet tak samo. Sa 2 opcje - zwracaja 100% kosztow jesli oni nie znajda w ciagu kilku dni lekarza i wtedy mozesz isc gdzie indziej, ale cwaniaki maja zapis ze to nie dziala w przypadku epidemii :) a swoboda leczenia dziala tak, ze zwracaja mniej - 70%, ale nawet jesli masz milion dostepnych u nich terminow to i tak mozesz sobie isc gdzie indziej, jesli tylko masz dana usluge zawarta w pakiecie. Przesyla sie im fakture i czekasz na kaske[emoji3] jest pewien limit na kwartal, u mnie 500 zl.
 
reklama
Znalazłam regulamin lux med i jest też 500 zł na kwartał, 70% zwrotu ale nie piszą czy to dopiero jak nie znajdą terminu. Będę musiała się dopytać bo zamierzam chodzić do mojej prywatnej mimo pakietu to zawsze jakaś kaska w kieszeni by została [emoji2]

Oo to mysle ze bedzie tak samo i nawet mimo dostepnych terminow bedziesz mogla isc gdzie indziej :) ja np poszlam prywatnie na usg i kilka dni potem do enel medu i dla nich spoko, zwrocili😀😀
 
Do góry