reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Ja dziś też zrobiłam betę wyszła 488, a 4 dni temu była 61 :) wiec pięknie rosnie.
Dziewczyny od kiedy miałayście mdłosci, bo ja jeszcze nie mam i zastanawiam sie, czy nie powinno już być, choć mam dopiero 4 tydzień +5 dzień
 
reklama
Spokojnie nie martw się, wynik mieści się w normie, jest nawet mniej więcej po środku także póki nie masz plamien i innych niepokojących objawów to sie nie denerwuj, ewentualnie pogadaj z lekarzem jeśli Cię to uspokoi :)
Teraz sie zaczynam martwić progesteronem. A jeszcze nie moge sie dodzwonić do ginekologa[emoji3064]
 
Ja dziś też zrobiłam betę wyszła 488, a 4 dni temu była 61 :) wiec pięknie rosnie.
Dziewczyny od kiedy miałayście mdłosci, bo ja jeszcze nie mam i zastanawiam sie, czy nie powinno już być, choć mam dopiero 4 tydzień +5 dzień
Możesz w ogóle nie mieć mdłości:D ja w 1 ciąży nie miałam teraz póki co też nie mam a zaraz kończę 9 tc
 
brawa dla Płodzia jest cudowny i uspokoiłaś mnie tym zdjęciem, bo widzę, że moj nie jest wcale za mały, a bardzo mi się tak wydawalo 😂 ja też dostałam milion wskazań co do badań, Ale że wizyta dopiero 19, to poczekam spokojnie na Matki Boskiej Pieniężnej i dopiero zrobię :)
Właśnie mi sie wydaje ze lekarz mi trochę zanizyl i troszke byl wiekszy no ale to on jest lekarzem a nie ja wiec niech tak będzie 😂 No ja sie tak ciesze ze chodzę na NFZ do niego to chociaz mi odchodzą juz te wydatki 🙈
 
reklama
Do góry