reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

reklama
Z takich trywialnych spraw, ma ktoś tez problem z krostkami na buzi, odkąd jest w ciąży ? Ja przed ciąża nie miałam takich problemów, pory rozszerzone, ale syfy jakieś okazjonalnie zazwyczaj po jedzeniu, które mi szkodziło, albo przed okresem, ale teraz jest masakra. Nie mogę sobie z tym poradzić w żaden sposób , i to nie jest taki typowy trądzik, tylko taka kaszka, ale zaczerwieniona. Macie jakieś rady co z tym zrobić ?? Załączam zdjęcie, jest nieprzyjemne, dlatego ostrzegam w razie w.
Hej.mi w poprzedniej ciaży tez doskwierały takie problemy skorne polozna poleciła mi smarowac się clotrimazolem i pomogło do dzis jak cos mi wychodzi to tylko ta maśc mi pomaga. ;)
 
Ja tak trochę z innej beczki ☺️ Od kilku dni męczą mnie okropne wymioty, o każdej porze dnia, a w nocy mnie budzą mega mdłości... Nie mogę nic zjeść, a jak już coś w siebie wepchnę, to zaraz to zwracam 😔 Piję też mało, ale staram się ile mogę, bo boję się odwodnienia... Teraz męczę się strasznie nawet wkładając pranie do pralki, więc od razu muszę iść się położyć. Każdy mięsień w ciele mi się trzęsie, to jest straszne... Czy któraś z Was też tak ma? Może macie jakieś sposoby na tak złe samopoczucie? 🙏
 
Ja tak trochę z innej beczki ☺ Od kilku dni męczą mnie okropne wymioty, o każdej porze dnia, a w nocy mnie budzą mega mdłości... Nie mogę nic zjeść, a jak już coś w siebie wepchnę, to zaraz to zwracam 😔 Piję też mało, ale staram się ile mogę, bo boję się odwodnienia... Teraz męczę się strasznie nawet wkładając pranie do pralki, więc od razu muszę iść się położyć. Każdy mięsień w ciele mi się trzęsie, to jest straszne... Czy któraś z Was też tak ma? Może macie jakieś sposoby na tak złe samopoczucie? 🙏
Jaaaaaaaaaaaa!!!
Sposobu cudownego nie mam, ale ostatnio mój kupił mi w aptece suplement na mdłości MAMMARIN. Można 3 x dziennie brać na początku. Czuje się lepiej. Tzn. głowa mnie trochę mniej boli, nie mam aż takich mdłości, mogę coś zjeść i wypić ale jak tylko trochę przetrawie co zjadłam to niestety wymiotuje. Ale mam nadzieję że przez ten czas coś się wchłonie zanim oddam posiłek 😉 myślę że musimy poprostu przetrwać. Ja teraz muszę leżeć, ale i tak na nic więcej nie mam siły, w głowie często też mi się kręci. Wiem co czujesz i jak jest ciężko funkcjonować.
 
Jaaaaaaaaaaaa!!!
Sposobu cudownego nie mam, ale ostatnio mój kupił mi w aptece suplement na mdłości MAMMARIN. Można 3 x dziennie brać na początku. Czuje się lepiej. Tzn. głowa mnie trochę mniej boli, nie mam aż takich mdłości, mogę coś zjeść i wypić ale jak tylko trochę przetrawie co zjadłam to niestety wymiotuje. Ale mam nadzieję że przez ten czas coś się wchłonie zanim oddam posiłek 😉 myślę że musimy poprostu przetrwać. Ja teraz muszę leżeć, ale i tak na nic więcej nie mam siły, w głowie często też mi się kręci. Wiem co czujesz i jak jest ciężko funkcjonować.
Dziękuję ❤️ Zaraz mojemu dopiszę do listy zakupów ☺️ Właśnie te zawroty głowy i zwiotczałe mięśnie mnie przerażają 😱 Boję się, że zemdleję 🤦 Też myślę, że trzeba przeczekać, ale mimo wszystko życzę nam, żeby to czekanie na ulgę trwało jak najkrócej 🙈
 
Gadałam dziś z kierowniczką, ucieszyła się z wiadomości, mimo że mamy bardzo dobry kontakt to trochę się stresowałam, szczególne ze wiem że i ona się stara ale nie wychodzi, nie byłam pewna jak zareaguje, ale było miło :)
Do tego skoro chodzimy do tego samego lekarza powiedziała że zamieni się ze mną wizytami :) jeszcze tylko muszę załatwić zamianę w recepcji i wizytę będę mieć 30.10 a nie 4.11 :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziękuję ❤ Zaraz mojemu dopiszę do listy zakupów ☺ Właśnie te zawroty głowy i zwiotczałe mięśnie mnie przerażają 😱 Boję się, że zemdleję 🤦 Też myślę, że trzeba przeczekać, ale mimo wszystko życzę nam, żeby to czekanie na ulgę trwało jak najkrócej 🙈
Tu masz zdj opakowania 😘 małe tabletki a chyba mają dużą zawartość imbiru bo aż się odbija po nich imbirem 😅 nie chcę dodać zdj to dam link 🙈
 
Do góry