reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

reklama
Witajcie. Słaba noc za mną , za dużo nerwow. Oglądałam filmiki z Warszawy jak protestują. Brawo dla nich. Szkoda ze tak daleko...
No ja tez sobie o tym myślałam, ze teraz jak kobieta wyjedzie za granice usunąć chory płód to po powrocie będzie przesłuchiwana od góry do dołu co zrobiła z dzieckiem i czemu nie jest już w ciąży. Jeszcze zaczną zamykać takie kobiety w więzieniach. Ciemnogród.

Zmianiajac temat na przyjemniejszy- Gratuluje udanych wizyt ☺ Cieszę się ze zdrowo rosniecie. Już się doczekać nie mogę swojej wizyty a gdzie tam do wtorku 😳
Ja mam pierwsza wizyte we wtorek wiec mam nadzieje ze wszystko bedzie ok..
 
Wczoraj cały dzień miałam mniejsze mdłości i trochę zaczynałam sie martwić. Wieczorem chciałam zrobić małe zakupy w Tesco i zaNim dojechałam do sklepu, prawie obrzygalam własne kolana w aucie - więc tak, jest ok 😂 dziś odwiozlam małego do szkoly i byl w powrocie sprint do łazienki. Co mi wczoraj nie pasowało? 😂
Hahahah 🤣 ja mialam sprint ze sklepu dwa dni temu 🤣 rozbieralam sie w biegu jak w filmach pijana para w drodze do sypialni 😂😂😂
 
Tak jak Wy mialam problemy ze spaniem.. juz mi sie jakies koszmary snily. Obudzilam sie z mysla, ze zyje w serialu Opowiesc Podrecznej.
Wspolczuje nam wszystkim ale przede wszystkim kazdej kobiecie >35, u ktorych rosnie ryzyko wad.
Dziś pierwsza wizyta, 5+1 lub 5+2. Ciekawa jestem czy będzie już coś widać czy tylko puste jajo 🙈
U mnie w 5+2 był pęcherzyk ;)
 
reklama
Do góry