reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Witajcie. Słaba noc za mną , za dużo nerwow. Oglądałam filmiki z Warszawy jak protestują. Brawo dla nich. Szkoda ze tak daleko...
No ja tez sobie o tym myślałam, ze teraz jak kobieta wyjedzie za granice usunąć chory płód to po powrocie będzie przesłuchiwana od góry do dołu co zrobiła z dzieckiem i czemu nie jest już w ciąży. Jeszcze zaczną zamykać takie kobiety w więzieniach. Ciemnogród.

Zmianiajac temat na przyjemniejszy- Gratuluje udanych wizyt ☺ Cieszę się ze zdrowo rosniecie. Już się doczekać nie mogę swojej wizyty a gdzie tam do wtorku 😳
Też dziś nie mogłam w nocy spać po ogłoszeniu tego wyroku. Usnęłam po 1, o 6 już wstałam, bo mnie nosiło. Co chwilę sie budziłam z jakichś koszmarów, mam cały czas poczucie ogromnej krzywdy i bezsilności. Czuję sie jak inkubator, który ma tylko urodzic i niech się dzieje wola nieba 😢
 
reklama
Miałam mieć dziś USG i w końcu zobaczyć zarodek, ale nie pojadę i przełożyłam na poniedziałek. Mam jakieś straszne przeziębienie, gardło boli jak na anginę, kaszel mam duszący, katar jak diabli, jeszcze tylko gorączki brakuje. Mąż też zaczyna być chory, dziecko nadal chore. To jakiś straszny czas. Nie ukrywam, że boje się o dziecko i czy wszystko będzie okej. Czytałam, że po infekcjach może być źle z płodem :(

Nie czytaj głupot . Ja w 2 ciąży byłam cały czas chora i ciągle miałam zimno na ustach moje dziecko jest zdrowe i nic jej nie dolega☺️

Vingag w żadnej ciąży nie wymiotowałam, ale w każdej plecy bolą okrutnie- całe szczęście nie cała ciążę. 🥺 Tak Ci strasznie wspolczuje, ale chociaż masz objawy a mnie tylko piersi bolą i to jak stanik zdejmę... Także ten... Wiem że jestem w ciąży bo nie mam okresu no i test ciążowy robiłam 😁(pomine zmiany nastroju 😂)

Dzien dobry 😁 moje dziecko już od 7 bajki katuje, coś kichać zaczyna ciekawe czy jej nie pobiera.
Wstaje powoli łapie się za jakieś sprzątanie. Wczoraj łazienkę ogarnęłam do której się przymierzałam ze 3 dni...
 
Nie czytaj głupot . Ja w 2 ciąży byłam cały czas chora i ciągle miałam zimno na ustach moje dziecko jest zdrowe i nic jej nie dolega☺

Vingag w żadnej ciąży nie wymiotowałam, ale w każdej plecy bolą okrutnie- całe szczęście nie cała ciążę. 🥺 Tak Ci strasznie wspolczuje, ale chociaż masz objawy a mnie tylko piersi bolą i to jak stanik zdejmę... Także ten... Wiem że jestem w ciąży bo nie mam okresu no i test ciążowy robiłam 😁(pomine zmiany nastroju 😂)

Dzien dobry 😁 moje dziecko już od 7 bajki katuje, coś kichać zaczyna ciekawe czy jej nie pobiera.
Wstaje powoli łapie się za jakieś sprzątanie. Wczoraj łazienkę ogarnęłam do której się przymierzałam ze 3 dni...
Ale aż tak chora? Ja mam taki kaszel, jakbym miała wypluć płuca :(
 
Też dziś nie mogłam w nocy spać po ogłoszeniu tego wyroku. Usnęłam po 1, o 6 już wstałam, bo mnie nosiło. Co chwilę sie budziłam z jakichś koszmarów, mam cały czas poczucie ogromnej krzywdy i bezsilności. Czuję sie jak inkubator, który ma tylko urodzic i niech się dzieje wola nieba 😢

Tak jak Wy mialam problemy ze spaniem.. juz mi sie jakies koszmary snily. Obudzilam sie z mysla, ze zyje w serialu Opowiesc Podrecznej.
Wspolczuje nam wszystkim ale przede wszystkim kazdej kobiecie >35, u ktorych rosnie ryzyko wad.
 
Miałam mieć dziś USG i w końcu zobaczyć zarodek, ale nie pojadę i przełożyłam na poniedziałek. Mam jakieś straszne przeziębienie, gardło boli jak na anginę, kaszel mam duszący, katar jak diabli, jeszcze tylko gorączki brakuje. Mąż też zaczyna być chory, dziecko nadal chore. To jakiś straszny czas. Nie ukrywam, że boje się o dziecko i czy wszystko będzie okej. Czytałam, że po infekcjach może być źle z płodem :(
Dory nie czytaj ja w każdej ciąży byłam chora i to nie jeden raz i wszystko było ok teraz to nawet zachorowałam jak tylko zobaczyłam 2 kreski na szczęście wszystko szybko przeszło no ale jak u mnie zwykle bywa od czasu do jeszcze kaszle 😕 od dzisiaj chyba zacznę robić mikstury czosnkowe i cebulowe mam nadzieję że nie 🤮 od razu. Ja wczoraj miałam mdłości a dzisiaj już nie cycuchy też bardzo bolały a dzisiaj już nie. Chyba do głowy dostanę 😂
 
Witajcie, Ja USG będę miała dopiero 2 listopada. Wytrzymam 😜 choć zastanawiam sie co wtedy zobaczę, To będzie 5 tydz + 5 dzień, któraś z Was miałą podobnie robione?

Jesli to faktycznie bedzie 5t5d to zarodek ma wtedy ok 2mm i jest widoczny na USG, ale jesli to bedzie troszke wczesniej to niestety trzeba sie zadowolic widokiem pecherzyka:(
 
reklama
Do góry