reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Dziękuję !

Teraz niedawno mój metabolizm tak przyspieszył, ...ze rano muszę doslownie biec do toalety 😕


Wiem, wiem o co wam chodzi, bo tez tak mam, ale to był inny ból, kurde tak się ciężko opisuje takie rzeczy, po prostu z takim nie miałam jeszcze doczynienia 😕
Może ostatnio się oszczędzasz i organizm domaga się ruchu i dostajesz skurczu mięśni. Albo stresujesz się za bardzo.. moze jakiś gaz ci zalega w jelitach. Warto to sprawdzic u lekarza dla swiętego spokoju.
Ja np dwa razy poczulam mega bol w okolicach jajników przy kichaniu. Tak jakby mi tam coś eksplodowalo. Normalnie boje sie juz kichać, a niestety często mam taki odruch.
 
reklama
Tez kiedys tam pracowalam. Podziwiam wszystkich, ktorzy tam zostali po zmianie systemu premiowego 🙈 i ogolnie podziwiam wszystkich, ktorzy tam pracuja hahaha i siebie tez podziwiam ze tyle lat wytrzymalam 😂
No wcześniejszy system byl spoko :) jak się bylo dobrym sprzedawcą to spokojnie z 1000 premii mozna bylo robic :) mnie wykończyła kierowniczka niestety psychicznie i jej telefony o 23...
 
Może ostatnio się oszczędzasz i organizm domaga się ruchu i dostajesz skurczu mięśni. Albo stresujesz się za bardzo.. moze jakiś gaz ci zalega w jelitach. Warto to sprawdzic u lekarza dla swiętego spokoju.
Ja np dwa razy poczulam mega bol w okolicach jajników przy kichaniu. Tak jakby mi tam coś eksplodowalo. Normalnie boje sie juz kichać, a niestety często mam taki odruch.
Gdy kichasz, musisz odwrócić głowę, jakbyś chciała kichnąć przez ramię. Chronisz w ten sposób mięśnie dna miednicy, bo nie ma aż tak dużego ciśnienia w jamie brzusznej.
Każda z Was niech to stosuje :) Przy kaszlu też.
 
No wcześniejszy system byl spoko :) jak się bylo dobrym sprzedawcą to spokojnie z 1000 premii mozna bylo robic :) mnie wykończyła kierowniczka niestety psychicznie i jej telefony o 23...

oj takie cos jest meczace. tak z 6-7 lat temu pracowalam w H&M i tam tez tak dzwonili o dziwnych porach. jezu jaki tam byl zapiernicz 😀 i jeszcze pamietam jak strzelili na mnie focha, ze dostalam sie gdzies na staż i wybralam to zamiast kariery w H&M😀
 
Może ostatnio się oszczędzasz i organizm domaga się ruchu i dostajesz skurczu mięśni. Albo stresujesz się za bardzo.. moze jakiś gaz ci zalega w jelitach. Warto to sprawdzic u lekarza dla swiętego spokoju.
Ja np dwa razy poczulam mega bol w okolicach jajników przy kichaniu. Tak jakby mi tam coś eksplodowalo. Normalnie boje sie juz kichać, a niestety często mam taki odruch.

Dzięki za radę ❤️

Może panikuje, ale pierwsza ciąża, to wiecie, człowiek zielony, jeszcze nic nie wie... tak to sobie przynajmniej to tłumaczę 😅 Umówiłam się dla świetego spokoju dzisiaj prywatnie do lekarza na 20.40... Wolę już wydać te pieniądze i mieć chociaż spokój w głowie przez ten tydzień do wizyty następnej...
 
reklama
No wcześniejszy system byl spoko :) jak się bylo dobrym sprzedawcą to spokojnie z 1000 premii mozna bylo robic :) mnie wykończyła kierowniczka niestety psychicznie i jej telefony o 23...
1000? W poprzednim systemie prawie zawsze mialam druga wyplate z premii. Nawet kilka razy sie zdarzylo, ze musieli mi obciac premie, bo nie mogla przekraczac wyplaty -.- to byly piekne czasy, a potem wszystko sie sypnelo 🤣 teraz to juz w ogole maja cyrk na kolkach hahaha
 
Do góry