reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

reklama
Ja mam 04.11, obyśmy spotkały się tu wieczorkiem i wzajemnie sobie gratulowały😊 u mnie powinno być wtedy 7+3.
A czas jak na złość stoi w miejscu😱

@Niesia90 podwójne gratulacje, podwójne szczęście😍🥰
Olalalaluk ja mam 3.11 i też mi się dłuży chyba jeszcze tak wolno czas mi nigdy nie leciał a przy pracy i 2 d z ieci powinien expresowo. Ja dziewczyny zazdrosne wam tych wszystkich objawów u mnie tyle co kot napłakał i z dnia na dzień coraz bardziej schizuje
 
Kurczę, wszystkie narzekacie na mdłości, albo i nawet wymioty, a u mnie nic, w sobotę chwilkę było mi niedobrze ale po kilku minutach przeszło wiem, że powinnam się cieszyć, bo albo mnie oszczędza, albo wszystko przede mną... Mimo wszystko stresuje mnie brak mdłości...
Ciesz się, naprawdę! Jeszcze delikatne mdłości, lub odrzucenie od lodówki jest znośne. To już całodniowe mdłości z wymiotami są okropne. Ja już czasami z głodu płacze, a wiem, że jak zjem to i tak zwymiotuje 🤢 i to już jest męczące bardzo, ciężko mi wstać bo głowa pęka, i często słabo się robi...
Mój się dzisiaj śmiał z czego ta nasza fasolka tak urosła jak ja nic nie jem tylko wymiotuje 😉😉
 
Ja też w ogóle nie mam mdłości. Tylko piersi bolą przy dotykaniu. W niedziele na usg wszystko było pięknie więc się aż tak nie martwię ale gdzieś z tyłu głowy jest lęk przed kolejnym usg.
Kurczę, wszystkie narzekacie na mdłości, albo i nawet wymioty, a u mnie nic, w sobotę chwilkę było mi niedobrze ale po kilku minutach przeszło wiem, że powinnam się cieszyć, bo albo mnie oszczędza, albo wszystko przede mną... Mimo wszystko stresuje mnie brak mdłości...
 
Kurczę, wszystkie narzekacie na mdłości, albo i nawet wymioty, a u mnie nic, w sobotę chwilkę było mi niedobrze ale po kilku minutach przeszło wiem, że powinnam się cieszyć, bo albo mnie oszczędza, albo wszystko przede mną... Mimo wszystko stresuje mnie brak mdłości...
Witaj w klubie mam tak samo rano tylko jak wstaje pojawia sie odruch wymiotny i na tym koniec też się martwie bo w 2 poprzednich ciążach modliłam się aby mdłości były słabsze bo nawet w nocy mnie wybudzaly a teraz nicccc
 
To będzie pierwsza wizyta?
No to jesteśmy już conajmniej we 3, mam nadzieję, że szybko zleci :)
Olalalaluk ja mam 3.11 i też mi się dłuży chyba jeszcze tak wolno czas mi nigdy nie leciał a przy pracy i 2 d z ieci powinien expresowo. Ja dziewczyny zazdrosne wam tych wszystkich objawów u mnie tyle co kot napłakał i z dnia na dzień coraz bardziej schizuje
 
Wiem że jedna z was ma koronawirusa obecnie ale nie pamiętam dokładnie nicku Slim czy jakoś podobnie?? [emoji846]
Czy konsultowałaś się z ginekologiem w związku z ciążą i koronawirusem?? Co mówi?
 
reklama
Cudowna wiadomość 🥰 ostatnio często słyszę o tych krwiakach przebrzydlych które są tak bardzo stresujące 😕
Daj spokój. Ja już miałam czarne myśli ☹️ po tych niepowodzeniach ciężko było mi myśleć pozytywnie... Aż się popłakałam jak zobaczyłam pulsujące serduszko ♥️ i tak duża fasolkę 😍 teraz jestem spokojniejsza ( w głębi głowy wiadomo boję się bo różnie bywa). Będę tylko leżeć i juz. Współczuję tylko mojemu bo nie dość że dużo dużo pracuje to musi zająć się nami, starszakiem , obiadami żeby je przywieźć, ogarnąć mieszkanie zakupy. Ale jest kochany, nie narzeka, tylko uspokaja mnie i każe leżeć i się nie martwić 😉 boję się że mieszkanie będzie wyglądać jak w filmach przed sprzątaniem u perfekcyjnej Pani domu 😂 moja znajomą która sprząta niestety teraz ma kwarantannę, ale jak tylko się jej skończy to nas wpisze w grafik.
 
Do góry