reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

reklama
nigdy nie bralismy diet pudelkowych, ale tak sobie zaczelam myslec, ze moze po urodzeniu dziecka to bylby dobry pomysl.. :) szczegolnie ze teraz sa takie specjalne dla mam.

Ja nie miałam po pierwszym porodzie, ale jestem pewna, że to strzał w 10 :) Posiłki zdrowe, smaczne i podstawione pod nos, tylko o tym może marzyć świeżo upieczona mama :D

A nie masz zaparc? Mnie łapie taka jakby kolka wlasnie chwila i koniec jak chce mi sie do toalety ale nie mogę..

O tym samym pomyślałam, też tak czasem mam i uważam, że to z powodu spowolnionej perystaltyki jelit przez hormony.
 
Kurczę, wszystkie narzekacie na mdłości, albo i nawet wymioty, a u mnie nic, w sobotę chwilkę było mi niedobrze ale po kilku minutach przeszło wiem, że powinnam się cieszyć, bo albo mnie oszczędza, albo wszystko przede mną... Mimo wszystko stresuje mnie brak mdłości...
Nie stresuj się, ja w pierwszej ciąży wymiotowałam jak kot, w tej nawet nie wiem, co to mdłości ;)
 
no straszne! niby skrajne sytuacje, ale oboje sie z tym zetknelismy.
Ja jak pracowalam w douglasie to tez sie zatrudnila dziewczyna, okazalo się w 2 miesiącu ciazy, popracowala miesiac i pyk l4 :/ Powinny byc obowiazkowe badania wlasnie pod kątem ciazy zeby temu zapobiec. Ja pracowalam przez agencje po 6 miesiącach doatalam umowe i potem rok az zaszlas teraz w ciaze bo bylo mi głupio zajsc zaraz po doataniu umowy. A i tak szkoda mi bylo isc na l4 no ale taka praca ze nie mialam wyboru, Zreszta lekarz powiedział że nie ma dyskusji
 
Mi też farmaceutka mówiła w aptece, że musi być inna płeć, skoro się inaczej czuję, ale myślę, że to taki mit, czasem rzeczywiście tak wychodzi, a czasem ta sama płeć.
My mamy dietę pudełkową, a ja z 5 posiłków jestem w stanie zjeść 1, góra 2, bo na resztę patrzeć nie mogę...
Fajnie by było gdyby tak było, bo ja też mam zupełnie inne objawy niż w ciąży z synem[emoji16]
 
Maczfit wzięłam próbny dzień i miałam spleśniałą sałatkę. Wysłałam im zdjęcie, to mi oddali za tą jedną sałatkę 4 czy 5 zł. Pani pytała czy chcę zwrot w postaci vouchera na przyszłą dietę 😂 Powiedziałam jej, że dziękuję, ale ich dietę będę omijać szerokim łukiem. Wiele o nich dobrego słyszałam i wiem, że u mnie to przykry przypadek, ale niesmak pozostał.
Ja mam dietę wegetariańską, ale niestety mi np nie podchodzą teraz takie mdłe smaki, a dzisiaj mam ryż z tofu w sosie orzechowym - poza ciążą by mi się uszy trzęsły, a teraz nie wiem jak to zjem...
Już od kwietnia jakoś mamy maczfit, kiedyś też miałam, nigdy mi się nic takiego nie zdarzyło.
A to suvi to suvibox? Która dietę wybrać? ;)
 
Fajnie by było gdyby tak było, bo ja też mam zupełnie inne objawy niż w ciąży z synem[emoji16]

Wiesz, czy to mit czy nie mit, to dalej masz możliwość dziewczynki teraz, jeśli o niej marzysz :D I tego życzę :)

Już od kwietnia jakoś mamy maczfit, kiedyś też miałam, nigdy mi się nic takiego nie zdarzyło.
A to suvi to suvibox? Która dietę wybrać? ;)
To ja bym poleciła Body Chief, nam pasuje :) Tak, Suvibox. Zobacz może przykładowe menu i który Ci bardziej odpowiada.
 
Wiesz co, ja tak mam od czasu do czasu - nagle czuje bol w brzuchu; tez az mnie zgina i to wlasciwie od razu mija. Jesli sie denerwujesz, to oczywiscie wybierz sie do kontrole.

Dziękuję !
A nie masz zaparc? Mnie łapie taka jakby kolka wlasnie chwila i koniec jak chce mi sie do toalety ale nie mogę..
Teraz niedawno mój metabolizm tak przyspieszył, ...ze rano muszę doslownie biec do toalety 😕
Ja nie miałam po pierwszym porodzie, ale jestem pewna, że to strzał w 10 :) Posiłki zdrowe, smaczne i podstawione pod nos, tylko o tym może marzyć świeżo upieczona mama :D



O tym samym pomyślałam, też tak czasem mam i uważam, że to z powodu spowolnionej perystaltyki jelit przez hormony.

Wiem, wiem o co wam chodzi, bo tez tak mam, ale to był inny ból, kurde tak się ciężko opisuje takie rzeczy, po prostu z takim nie miałam jeszcze doczynienia 😕
 
reklama
Ja jak pracowalam w douglasie to tez sie zatrudnila dziewczyna, okazalo się w 2 miesiącu ciazy, popracowala miesiac i pyk l4 :/ Powinny byc obowiazkowe badania wlasnie pod kątem ciazy zeby temu zapobiec. Ja pracowalam przez agencje po 6 miesiącach doatalam umowe i potem rok az zaszlas teraz w ciaze bo bylo mi głupio zajsc zaraz po doataniu umowy. A i tak szkoda mi bylo isc na l4 no ale taka praca ze nie mialam wyboru, Zreszta lekarz powiedział że nie ma dyskusji
Tez kiedys tam pracowalam. Podziwiam wszystkich, ktorzy tam zostali po zmianie systemu premiowego 🙈 i ogolnie podziwiam wszystkich, ktorzy tam pracuja hahaha i siebie tez podziwiam ze tyle lat wytrzymalam 😂
 
Do góry