reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

oj takie cos jest meczace. tak z 6-7 lat temu pracowalam w H&M i tam tez tak dzwonili o dziwnych porach. jezu jaki tam byl zapiernicz 😀 i jeszcze pamietam jak strzelili na mnie focha, ze dostalam sie gdzies na staż i wybralam to zamiast kariery w H&M😀
No jak mogłaś 😂 ja po macierzyńskim chce działać w salonie kosmetycznym przyjaciolki bo zajmuje się po godzinach paznokciami i makijażem i bede mogla sobie godziny dopasować:)
 
reklama
1000? W poprzednim systemie prawie zawsze mialam druga wyplate z premii. Nawet kilka razy sie zdarzylo, ze musieli mi obciac premie, bo nie mogla przekraczac wyplaty -.- to byly piekne czasy, a potem wszystko sie sypnelo 🤣 teraz to juz w ogole maja cyrk na kolkach hahaha
No ja pracowalam w małym douglasie gdzie procz stałych klientów malo kto wchodził:(
 
Dzięki za radę ❤

Może panikuje, ale pierwsza ciąża, to wiecie, człowiek zielony, jeszcze nic nie wie... tak to sobie przynajmniej to tłumaczę 😅 Umówiłam się dla świetego spokoju dzisiaj prywatnie do lekarza na 20.40... Wolę już wydać te pieniądze i mieć chociaż spokój w głowie przez ten tydzień do wizyty następnej...
Skad ja to znam... ja dzis zaczelam swirowac. Mam ochote isc w tym tyg jeszcze na usg zeby zobaczyc czy pojawi sie zarodek, ale nigdzie nie ma terminow! 😱 do mojego :wymarzonego" gina zapisalam sie na 16 listopada 🤦‍♀️ ale tyle w niewiedzy nie wytrzymam na pewno...
 
Ja zaś mam na odwrót 😅 mam straszna ochotę na kabanosy 😂
Ja na śledzia. No tak bym zjadła. Oglądałam kuchenne rewolucje i dziwne potrawy w Ameryce i w obu programach śledzia pokazywali w różnych odsłonach. Matko święta ile ja bym dała za takiego pysznego matjasa. Musze iść do mięsnego, tam mają w różnych sosach 🥰
 
@Sasidi ufff dobrze, że przyniosłas dobre wieści... ściskam ❤️

@joszka nie wiem co napisać. Trzymaj się kochana, ale może nie wszystko już przesądzone?

Ja właśnie dostałam zdjęcia z usg mojej szwagierki. Siostra mojego narzeczonego rodzi chyba w marcu jak dobrze pamietam. Ale szok to był dla nas ,bo maja już syna prawie dorosłego. No ale cieszymy się bardzo. Dziś przyszła wiadomość ze to będzie dziewczynka 🥰
 
reklama
Do góry