reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

reklama
To, że nie przeszłaś ciąży, oznacza, że jak by ci się urodziło dziecko, wiedziałabys, że odpoczynek w ciąży jest na miarę złota.
Chciałabym się w sumie dowiedzieć, jaki odsetek z forum tych, które już mają dziecko, zostają w pracy tak długo i nie idą na zwolnienie :)
Ja mam dziecko i idę na zwolnienie, ale jeszcze nie teraz. Myślę popracować do końca listopada/połowy grudnia. Dobrze się czuję i nie mam tak że MUSZĘ iść na zwolnienie. Ja rozumiem po trochu was obie. Uważam, że to nie jest tak że kobieta powinna iść na L4 od razu po zobaczeniu 2 kresek, BO JEJ SIĘ NALEŻY. Jeśli dobrze się czuje, to nie oznacza, że jest niezdolna do pracy. Natomaist rozumiem że kobiety chcą z tego przywileju skorzystać, bo chcę zrobić tak samo i mówię to szczerze, chcę iść na L4 na zasadzie " jak dają to korzystam", jak maluch się urodzi to nie będzie czasu na odpoczynek :)
 
tak, wielkosc juz porzadna [emoji3][emoji3]
a martwilam sie czy wszystko ok, bo jakos dobrze sie caly czas czuje, ale moze naleze do tego waskiego grona szczesciarzy.. :)
Ja poprzednim razem do 10 t w ogóle nie miałam żadnych dolegliwości. Potem tylko kiepsko było bez m-c ale obwiniam duphaston, którzy brałam przez ten miesiąc, bo potem też nic mi nie dolegalo :)
 
Dziś miałam USG z pakietu z pracy :) zarodek mój ma już 7.5mm! trzyma się dzielnie, słyszałam bijące serducho 💙💛💚

Zobacz załącznik 1190226

mój mięśniak urósł tylko o 1 mm, ale taka roznica to nawet moze wynikac z samego pomiaru :) to daje mi nadzieje, ze moze nie stanie sie olbrzymem 😀
Ale cudny!!!! Który u ciebie dokładnie tc? :)
 
Pięknie, super widać wszystko na zdjęciu :)
Dziś miałam USG z pakietu z pracy :) zarodek mój ma już 7.5mm! trzyma się dzielnie, słyszałam bijące serducho [emoji170][emoji169][emoji172]

Zobacz załącznik 1190226

mój mięśniak urósł tylko o 1 mm, ale taka roznica to nawet moze wynikac z samego pomiaru :) to daje mi nadzieje, ze moze nie stanie sie olbrzymem [emoji3]
 
Udało mi się zapisać na wizytę, niestety mój lekarz wyjeżdża pod koniec tego tygodnia i wraca dopiero po wszystkich świętych... Wizyta na 4.11, godz. 20, to będzie 7+5 jeśli dobrze liczę, to czekanie mnie wykończy...!!
Czy ktoś jeszcze ma wizytę w tym terminie?
 
reklama
Do góry