reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Ja poszłam za głosem kierowniczki. Powiedziała ze firma się nie zawali, jak mnie nie będzie pomimo ze teraz ciężki czAs. Mam odpoczywać, dbać o nas i myśleć tylko o nas, nie o pracy czy stresować się przez pacjentów. W pierwszej ciąży byłam bezrobotna w sumie, bo dopiero się zatrudniałam w barze, ale jeszcze przed podpisaniem umowy na zapach smażenia mięsa wymiotowałam wiec musiałam odejść. Zreszta to był taki bar zajezdnia , szybkie obiadki i lane piwo. Wieczorami miałam ekipę żuli, codziennie te same czerwone twarze. Cieszyłam się ze mogłam stamtąd odejść z dnia na dzień bo nie byłam związana umowa. Teraz miałam wszystko przemyślane, umowa na stałe, pewny powrót po ciąży także korzystam i odpoczywam. Jeszcze się napracuje w życiu 😳
 
reklama
Dziś miałam USG z pakietu z pracy :) zarodek mój ma już 7.5mm! trzyma się dzielnie, słyszałam bijące serducho 💙💛💚

1603112948403173100950021550608.jpg


mój mięśniak urósł tylko o 1 mm, ale taka roznica to nawet moze wynikac z samego pomiaru :) to daje mi nadzieje, ze moze nie stanie sie olbrzymem 😀
 
Możesz polecić jakiś model?
Może coś pod choinkę, z marzeń moich.
Obecnie odkurzam z małym na rękach, z brzuchem to będzie dopiero widok [emoji2960]
Justik ja mam taki jeżdżący ilife czy cos takiego fajne bo nie powiem jak ktois ma wszystko na jednym poziomie i duże przestrzenie mi się sprawdza pod łóżka wjeżdża i w ogóle ale najczęściej używam dysona w domu mam v8 a jest już v10 rewelacja niesamowicie ułatwia sprzątanie przy dzieciach
 
Dziś miałam USG z pakietu z pracy :) zarodek mój ma już 7.5mm! trzyma się dzielnie, słyszałam bijące serducho [emoji170][emoji169][emoji172]

Zobacz załącznik 1190226

mój mięśniak urósł tylko o 1 mm, ale taka roznica to nawet moze wynikac z samego pomiaru :) to daje mi nadzieje, ze moze nie stanie sie olbrzymem [emoji3]
Ooo to już kawał dziecia [emoji3]
 
reklama
Do góry