reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Wiecie jak się zje ser cammembert z pasteryzowanego mleka raz na 2 miesiące np to bez przesady 😄 Miałam smaka to go zjadłam. Lekarze mi tak mówili ze można wiec posłuchałam ich a nie Google, ale każda postępuje tak jak czuje wewnętrznie 😃 Gdzieś kiedyś czytałam ze w ciąży nie powinno się jeździć rowerem. A moja koleżanka do porodu jeździła bo taki sport uprawiała 😄 Ja swoją droga tez coś powinnam zacząć cwiczyc. No na rower to bym poszła, ale leje cały czas. Boje się o Odrę, jest tak wysoko 😢 nie chce żeby wylało u nas, to będzie katastrofa.
 
reklama
Ja dzis bylam z mlodym na spacerze i poczulam wilgoc to spanikowalam i lecialam do wc w galerii, bo myslalam, ze to juz krew... Serio, te nieudane ciaze tak ryja psychike, ze to niemozliwe
To prawda, ciąża po poronieniach jest ciezka psychicznie. Nawet jeśli byłaby książkowa to i tak czlowiek sie bedzie stresowac :( Ja tez na każdą wilgosc sie juz boje ale biore luteine i ona po jakimś czasie wypływa i to sprawia takie wrażenie
 
Ej zjadlam cala paczke tego małego kiwi z lidla, 2 jabłka i Kinder pingui i mam takie rewolucje ze moze i mnie zaraz dopadnie 😂😂
Ja dzis po dniu pelnym stresu zamowilam pizze - kazdy z nas je inna, ja dzis mialam smaka na owoce morza, ale kot mi wyzarl z niej wszystkie krewetki, tak zebral, ze nie umialam odmowic 😂 ale zjadlam i juz czuje jezdzenie w zoladku ...
 
reklama
Do góry