reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Ja w 1 ciąży zaczynałam z wagą 70 i przytylam 15 kg ale poród był miesiąc prędzej. Teraz zaczynam z wagą 67 kg mam 176 cm wzrostu oby też się udało tylko 15 kg przytyć:D
Co do genów ja wiem, że mam mocno pomieszane geny moja mama w moim wieku wazyla 55 kg i w ciąży rósł jej tylko brzuch ja już tak nie miałam xd

Muszę przełożyć wizytę na NFZ .. pozytywny test na covid mi wyszedł póki co jestem do 25.10 na kwarantannie jak objawy nie znikną kwarantanna zostanie przedłużona...
Jak się czujesz biedna? :(
 
reklama
Ooo, a z tego metra do Babic jak będziecie dojeżdżać? Daleko będzie samochodem? Bliskie tereny, bo mieszkam niedaleko Bemowa teraz :)
I drogie tam ziemię w ogole?
Maja robic parking "park and drive", poza tym jakies autobusy też są :) wiadomo, ze bedzie gorszy dojazd niż w miescie, ale za to własne podwórko :D
Co do działki to my dostalismy ja od rodzicow, ale niestety z tego co wiem są dosyć drogie... ale wiadomo, że im bliżej do Warszawy tym drożej.
 
Ja w 1 ciąży zaczynałam z wagą 70 i przytylam 15 kg ale poród był miesiąc prędzej. Teraz zaczynam z wagą 67 kg mam 176 cm wzrostu oby też się udało tylko 15 kg przytyć:D
Co do genów ja wiem, że mam mocno pomieszane geny moja mama w moim wieku wazyla 55 kg i w ciąży rósł jej tylko brzuch ja już tak nie miałam xd

Muszę przełożyć wizytę na NFZ .. pozytywny test na covid mi wyszedł póki co jestem do 25.10 na kwarantannie jak objawy nie znikną kwarantanna zostanie przedłużona...
A jakie masz objawy? Szkoda że pozytywny :(
 
Ja w 1 ciąży zaczynałam z wagą 70 i przytylam 15 kg ale poród był miesiąc prędzej. Teraz zaczynam z wagą 67 kg mam 176 cm wzrostu oby też się udało tylko 15 kg przytyć:D
Co do genów ja wiem, że mam mocno pomieszane geny moja mama w moim wieku wazyla 55 kg i w ciąży rósł jej tylko brzuch ja już tak nie miałam xd

Muszę przełożyć wizytę na NFZ .. pozytywny test na covid mi wyszedł póki co jestem do 25.10 na kwarantannie jak objawy nie znikną kwarantanna zostanie przedłużona...
Kurczę, duzo zdrowia. A jakie masz objawy? Jak się czujesz?
 
Witajcie dziewczyny :)
Odezwałam sie tu parę dni temu, ale nie miałam jeszcze żadnych wyników wiec nie chciałam za dużo się udzielać. (4 ciąża (tym razem in vitro) i 42 lata)
Dzisiaj rano wstałam i poczułam taką falę mdłości, że ledwo dobiegłam do łazienki. Jestem dzisiaj dopiero 3 dni przed spodziewaną miesiaczką, ale włożyli dwa zarodki wiec wymyśliłam, ze skoro są mdłosci - to jeśli powoduje je ciaża to powinien wyjść już test ciążowy. No i o 6 pojechałam do apteki całodobowej.
No i wyszły mi 2 kreski. Wiec teraz już oficjalnie mogę do Was dołaczyć.
Bardzo się cieszę ❤
 
Witajcie dziewczyny :)
Odezwałam sie tu parę dni temu, ale nie miałam jeszcze żadnych wyników wiec nie chciałam za dużo się udzielać. (4 ciąża (tym razem in vitro) i 42 lata)
Dzisiaj rano wstałam i poczułam taką falę mdłości, że ledwo dobiegłam do łazienki. Jestem dzisiaj dopiero 3 dni przed spodziewaną miesiaczką, ale włożyli dwa zarodki wiec wymyśliłam, ze skoro są mdłosci - to jeśli powoduje je ciaża to powinien wyjść już test ciążowy. No i o 6 pojechałam do apteki całodobowej.
No i wyszły mi 2 kreski. Wiec teraz już oficjalnie mogę do Was dołaczyć.
Bardzo się cieszę ❤
Ogromnie sie cieszę, gratulacje ❤
 
Witajcie dziewczyny :)
Odezwałam sie tu parę dni temu, ale nie miałam jeszcze żadnych wyników wiec nie chciałam za dużo się udzielać. (4 ciąża (tym razem in vitro) i 42 lata)
Dzisiaj rano wstałam i poczułam taką falę mdłości, że ledwo dobiegłam do łazienki. Jestem dzisiaj dopiero 3 dni przed spodziewaną miesiaczką, ale włożyli dwa zarodki wiec wymyśliłam, ze skoro są mdłosci - to jeśli powoduje je ciaża to powinien wyjść już test ciążowy. No i o 6 pojechałam do apteki całodobowej.
No i wyszły mi 2 kreski. Wiec teraz już oficjalnie mogę do Was dołaczyć.
Bardzo się cieszę ❤
Uuuu cieszymy się Twoim szczęściem 😍 rośnijcie zdrowo!

Cześć wszystkim. Ja wlasnie wstalam, mdlosci sa, bol piersi tez. Nie mam siły na nic, szczescie ze idziemy dziś na obiad u tesciowej chociaz u niej wszystko co zrobi smakuje tak samo no ale cóż lepiej tak niż stac przy garach 😂
Słuchaj, nie narzekaj😂😂😂 ja dziś musze sama gotować 😂
 
reklama
Witajcie dziewczyny :)
Odezwałam sie tu parę dni temu, ale nie miałam jeszcze żadnych wyników wiec nie chciałam za dużo się udzielać. (4 ciąża (tym razem in vitro) i 42 lata)
Dzisiaj rano wstałam i poczułam taką falę mdłości, że ledwo dobiegłam do łazienki. Jestem dzisiaj dopiero 3 dni przed spodziewaną miesiaczką, ale włożyli dwa zarodki wiec wymyśliłam, ze skoro są mdłosci - to jeśli powoduje je ciaża to powinien wyjść już test ciążowy. No i o 6 pojechałam do apteki całodobowej.
No i wyszły mi 2 kreski. Wiec teraz już oficjalnie mogę do Was dołaczyć.
Bardzo się cieszę ❤

Cudownie, gratulacje! 😍

@Sliim, mam nadzieje, ze dobrze sie czujesz!
 
Do góry