reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Zawsze kupi się coś zbędnego 😁😁 a jak już będzie syndrom wicia gniazda to wtedy już w ogóle ciężko się powstrzymać 😂😂
Ja np. miałam zwykły aplikator do nosa i dawaliśmy radę bez problemu. Nie wyobrażam sobie że chce wyczyścić dziecku nos i muszę wyciągać odkurzacz. Dlatego pamiętajmy, że każda z nas potrzebuje trochę czegoś innego 😉
Czym jest zwykły? To ten, gdzie sama musisz ssać?
 
reklama
Ja natomiast nie wyobrażam sobie nie mieć podgrzewacza do butelek bo w nocy zawsze ściągałam pokarm potem podgrzewalam i szybko zmiana pampersa i ciepłe mleczko i cała noc spałam ja i dziecko. Ja nie jestem z tych matek co siedzą w nocy po kilka godzin z cyckiem bo dbam też o swoje wyspanie żeby potem funkcjonować jak w domu jest jeszcze dwójka dzieci które chcą wypoczetej mamy
Robiłam dokładnie tak samo! Tzn mąż w nocy ogarniał karmienie moim mlekiem :)
 
Zawsze kupi się coś zbędnego 😁😁 a jak już będzie syndrom wicia gniazda to wtedy już w ogóle ciężko się powstrzymać 😂😂
Ja np. miałam zwykły aplikator do nosa i dawaliśmy radę bez problemu. Nie wyobrażam sobie że chce wyczyścić dziecku nos i muszę wyciągać odkurzacz. Dlatego pamiętajmy, że każda z nas potrzebuje trochę czegoś innego 😉

huehue poki co jestem na tym etapie ze nie wiem co to jest aplikator lub odkurzacz do nosa ale doedukuje sie😀😀
 
Ja natomiast nie wyobrażam sobie nie mieć podgrzewacza do butelek bo w nocy zawsze ściągałam pokarm potem podgrzewalam i szybko zmiana pampersa i ciepłe mleczko i cała noc spałam ja i dziecko. Ja nie jestem z tych matek co siedzą w nocy po kilka godzin z cyckiem bo dbam też o swoje wyspanie żeby potem funkcjonować jak w domu jest jeszcze dwójka dzieci które chcą wypoczetej mamy

to mi brzmi jak dobra rada 😀 rowniez bardzo cenie sobie sen:p
 
W strefie czerwonej jest zakaz wszelkich uroczystości rodzinnych od 19.10, więc ślub, a później wszyscy grzecznie do swoich domów 🤦🏻‍♀️
Ale chodzi o jutro, czyli te sobotę. Idziemy jutro na ślub i nie wiemy, co dalej. A państwo młodzi nic nie mówią. Mamy czerwono tutaj. Czyli jutro okej?
 
Witajcie z rana, u mnie wreszcie pogoda się troszkę poprawiła, a ja muszę siedzieć 12h w pracy :/ do rzeczy że chociaż weekend wolny. Piętami że niektóre z Was są chwile przed ślubem, nie jesteście w czerwonej strefie? Ponoć zakaz imprez okolicznościowych...
My ślub braliśmy w kwietniu, żadnej imprezy tylko mały obiad dla rodziny, za świadków była moja mama i wujek mojego. Długi się wahaliśmy czy odwołać/przełożyć/utrzymać termin ale postanowiliśmy zostawić i zrobić bardzo skromny ślub i nie żałuję :) także trzymam kciuki żeby wyszło tak jak chcecie :)

Chciałabym się umówić na 30.10 do lekarza, będzie to jeśli dobrze liczę 6+6, myślicie że będzie coś widać? Nie chcę dłużej czekać bo potem jest wszystkich świętych i różnie bywa, a mój lekarz przyjmuje tylko w środy i w piątki... :/

Ja mam mieć ślub za tydzień, boziu ile stresu przez tego covida... już bym chciała, żeby było po wszystkim! W ogóle nie mogę cieszyć się tym czasem 😭
Zrezygnowaliśmy z wesela, mieliśmy mieć obiad dla 25 osób, a teraz nie wiem co zrobić. Póki co Wrocław jest w żółtej strefie, wiec niby 20 osób może być. Ale chyba to w każdej chwili może się zmienić?
Nie chciałabym po ślubie wrócić do domu jak gdyby nigdy nic... nie wiem co robić 🤷🏻‍♀️
 
reklama
Jak wieczor mija ? Ja wlasnie siedze w pracy, standardowo czekam do polnocy na rozliczenie i raporty i spadam na drzemke :) dzis mialam ciezki dzien, mdlosci praktycznie non stop i o dziwo, teraz przeszlo, wiec odpoczywam... Ja na razie nawet nie patrze na wozki i tego typu rzeczy, na to przyjdzie jeszcze czas, ciaza jest dluga:)
Ja juz wczoeaj spalam o tej porze 🙈 ja o wozku jaki chce wiem juz dawno dawno tak jak o imieniu jakie damy jesli bedzie córka. Nawet jeszcze wtedy nie myslelismy o ciazy :)
 
Do góry